Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 02 Декември 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Приключения - документална поредица на Bloomberg
10:00
Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
11:00
Investbook с Димитър Вучев /п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
12:00
В развитие - дневен блок
14:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
15:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов /п./
16:00
Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
17:00
В развитие - дневен блок
18:00
Менторът - документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие - дневен блок
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев /п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 1, еп. 44
14:30
Премиера: “Лекар в планината” - сериал, с.4, еп.6
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 241-243
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
“Мама готви по-добре” семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 25
21:00
Комиците и приятели” комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 2, еп.27
01:00
Малки сладки лъжкини” сериал, с.4, еп.5
02:00
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 28
03:00
Сияйна луна” /п./ - сериал
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 475

bTV Cinema

06:00
“Изгубена”/п./ - сериал, с.4, еп.7
07:00
“Убийството” - сериал, с.3, еп.12
08:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с.6, еп. 4
09:15
“Черен лебед” - драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Дарън Аронофски, актьори - Барбара Хърши, Мила Кунис, Натали Портман, Уинона Райдър, Венсан Касел и др.
11:45
“Изгубена” - сериал, с.4, еп.8
12:45
“Убийството” - сериал, с.4, еп.1
14:00
Дневниците на вампира” сериал, с.5, еп.2
15:00
“Сделката на доктор Парнасъс” приключенски, фентъзи (Франция, Канада, Великобритания, 2009), режисьор - Тери Гилиам, актьори - Джуд Лоу, Хийт Леджър,Колин Фарел, Джони Деп, Лили Коул,Кристофър Плъмър, Джони Харис, Том Уейтс, Върн Тройър, Андрю Гарфилд и др.
17:45
“Сервитьорка” - драма (САЩ, 2007), режисьор - Адриен Шели, актьори - Кери Ръсел, Нейтън Филион, Шерил Хайнс, Джереми Систо, Анди Грифит, Адриен Шели и др.
20:00
Премиера: “Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп. 5
21:00
“След залеза” - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Уди Харелсън, Микелти Уилямсън, Крейг Розенбърг, Салма Хайек, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Пиърс Броснан и др.
23:00
“Прекият път към щастието” драма, комедия, фантастика (САЩ, 2004) , режисьор - Алек Болдуин, актьори - Антъни Хопкинс, Дан Акройд, Ким Катрал, Алек Болдуин, Джейсън Патрик, Джон Савидж, Дженифър Лав Хюит и др.
01:00
“Утеха” - трилър, мистерия (САЩ, 2015), режисьор - Алфонсо Пойрът, актьори - Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Мат Джералд, Хосе Пабло Кантило, Марли Шелтън, Ксандър Беркли, Кени Джонсън, Шарън Лоурънс и др.
03:15
Дневниците на вампира” сериал, с.5, еп.2

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:40
Как станах руснак - комедиен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./
15:30
Новините ON AIR
15:50
Безценна перла -семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Мистериите на Лисабон - историческа драма
20:40
Сърцето на самурая - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Да возиш мис Дейзи - драма, комедия, САЩ, 1989 г.; режисьор: Брус Бересфорд; в ролите: Морган Фрийман, Дан Акройд, Джесика Танди
23:50
Новините ON AIR /п./
00:30
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
01:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:10
Дзенга
02:30
Q&A с Клара Маринова /п./
03:30
Темида
04:00
Медиите On Air с Доника Ризова /п./

FOX

05:15
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 6
06:00
Търси се мъж - втори сезон, еп. 5
06:50
В търсене на малък дом” - трети сезон, еп. 2
07:15
В търсене на малък дом” - трети сезон, еп. 3
07:50
Татенце - втори сезон, еп. 16
08:15
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 15
09:10
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 19
09:35
Сексът и градът - трети сезон, еп. 6
10:10
Сексът и градът - трети сезон, еп. 7
10:50
Сексът и градът - трети сезон, еп. 8
11:30
Това сме ние - първи сезон, еп. 5
12:25
Това сме ние - първи сезон, еп. 6
13:20
В търсене на малък дом” - трети сезон, еп. 2
13:45
В търсене на малък дом” - трети сезон, еп. 3
14:15
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 12
15:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 14
16:00
Сексът и градът - трети сезон, еп. 9
16:30
Сексът и градът - трети сезон, еп. 10
17:00
Сексът и градът - трети сезон, еп. 11
17:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 20
18:00
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 16
19:00
Подли камериерки - трети сезон, еп. 8
20:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 7
21:00
Ваканцията - игрален филм
23:55
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 15
00:55
Подли камериерки - трети сезон, еп. 8
01:50
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 7
02:35
Сексът и градът - трети сезон, еп. 9
03:00
Сексът и градът - трети сезон, еп. 10
03:20
Сексът и градът - трети сезон, еп. 11
03:45
Търси се мъж - втори сезон, еп. 5
04:30
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 13

Kino Nova

05:45
“Гранд хотел” - сериал, сезон 1, /п/
06:45
“Хотел “Шварцвалд” - сериен филм, сезон 1
08:45
“Гранд хотел” - сериал, сезон 2
09:45
“Нощна смяна - сериал, сезон 2, /п/
10:45
“Отмъщението” - сериал, сезон 1, /п/
11:45
“Сватбени неволи” - романтичен с уч. на Сузан Анбее, Туре Райфенщайн, Габи Дом, Юлия Йегер и др.
13:45
“План “Б” - комедия с уч. на Даян Кийтън, Пол Сорвино, Франк Пелегрино, Глен Круз и др.
15:50
Нагоре с краката"- комедия с уч. на Стив Мартин, Куин Латифа, Юджийн Ливай, Джоан Плоурайт, Джийн Смарт, Майкъл Розенбаум, Стив Харис, Бети Уайт и др., /п/
18:00
“Нощна смяна” (премиера) сериал, сезон 2
19:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) - сериал, сезон 2
21:00
“Пол” - комедия с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др.
23:10
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 2, /п/
00:10
“План “Б” - комедия с уч. на Даян Кийтън, Пол Сорвино, Франк Пелегрино, Глен Круз и др., /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Аз обичам България” (нов сезон) - забавно предаване на NOVA
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, 4 сезон
02:00
“Дила”- сериен филм /п/
03:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:15
Още от деня информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Открито с Валя Ахчиева /п/
14:45
Дойче веле: Шифт
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /9 епизод/
17:25
Светът е 7 Седмично предаване за информация, кометнтар и анализ на международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:00
Играта тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Приключенията на Присила - кралицата на пустинята игрален филм /п/ (16)
03:45
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /9 епизод/п/
04:30
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” сериал, сезон 8, /п/
06:45
“Клоунът” - сериал, сезон 1
07:40
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7, /п/
08:50
“Без граници” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
11:00
“Най-опасните пътища в света"реалити, /п/
12:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3, /п/
12:50
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7
13:45
“Без граници” - сериал, сезон 1
14:50
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
15:50
“Уличен бой” - екшън с уч. на Чанинг Тейтъм, Терънс Хауърд, Браян Уайт, Луис Гусман, Майкъл Ривера и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” (премиера) - сериал, сезон 8
19:00
“Най-опасните пътища в света"реалити
20:00
Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 3
21:00
“Досиетата “Грим” (премиера) сериал, сезон 5
22:00
Правилата на играта” - трилър с уч. на Ръсел Кроу, Бен Афлек, Рейчъл МакАдамс, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др.
00:40
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:00
Еротичен телепазар