Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Януари » 18

Програма на телевизиите за 18 Януари 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Бизнесът на Азия – документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Bloomberg West – документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Менторът – документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Русия, според Райън – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Смърфовете” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 75
14:30
Премиера:“Лекар в планината” сериал, с.6, еп.9
15:30
“Сияйна луна” - сериал, еп. 331-333
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 646
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 56
21:30
“Страсти в Тоскана” - сериал, с.3, еп.23
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 4, еп.14
00:50
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 61
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 512
04:50
“Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
“Престъпления от класа” - с.5, еп.11
07:00
“Незабравимо” - с.3, еп.13
08:00
“Революция Z” - сериал, с.2, еп. 2
09:00
“Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп.12
10:15
“Специални отношения” - историческа драма (Великобритания, САЩ, 2010), режисьор - Ричард Лонкрейн, актьори - Майкъл Шийн, Денис Куейд, Марк Риуфо, Марк Бейзли, Хелън Маккрори, Хоуп Дейвис и др.
12:30
“Престъпления от класа” - с.5, еп.12
13:30
“Незабравимо” - с.4, еп.1
14:30
“Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп.13
15:30
“Отвлечен: Историята на Тифани Рубин” - драма (САЩ, 2011), режисьор - Гари Харви, актьори: Тараджи П. Хенсън, Тери О‘Куин, Дейвид Хейдън и др.
17:30
“Без име” - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Жауме Колет-Сера, актьори - Лиъм Нийсън, Даян Крюгер, Ейдън Куин, Дженюъри Джоунс, Франк Лангела, Карл Маркович, Мидо Хамада,Бруно Ганц и др.
20:00
" Революция Z” - сериал, с.2, еп.3
21:00
“Феята на зъбките” - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Лимбек, актьори - Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др.
23:00
“Текст и музика” комедия,музикален (САЩ, 2007), режисьор - Марк Лоурънс, актьори - Кристен Джонсън, Кемпбъл Скот, Кристен Джонстън, Брад Гарет, Дрю Баримор, Хю Грант, Хейли Бенет и др.

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес – темите, които вълнуват всички – магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла – семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
14:00
Авиошоу /п./
14:30
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Великите – филм
16:30
Великата – сериал, историческа драма
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:40
Червената кралица – исторически сериал, биографичен
20:40
Канбе стратегът – исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Обичаме те, негоднико – комедия, романтичен; режисьор: Клод Льолуш; в ролите: Джони Холидей, Садрин Бонер, Еди Мичел, Ирен Жакоб, Полин Льофевр
00:10
Новините ON AIR /п./
00:50
Темида /п./
01:20
Дзенга /п./
01:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
03:20
Медиите On Air с Доника Ризова /п./
04:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./

FOX

00:10
“Смъртоносна надпревара 2” - екшън с уч. Шон Бийн, Люк Гос, Лорън Коен, Винг Реймс, Дани Трейо, Робин Шоу, Тейнит Финикс, Джо Ваз и др., /п/
05:15
Скандал - четвърти сезон, еп. 17
06:00
Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 14
06:50
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 14
07:50
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 1
08:45
Анатомията на Грей - единадесе- ти сезон, еп. 24
09:40
Осем прости правила - втори сеозн, еп. 9
10:05
Осем прости правила - втори сеозн, еп. 10
10:35
Майка бунтар - втори сезон, еп. 1
11:00
Майка бунтар - втори сезон, еп. 2
11:30
Агнешко - първи сезон, еп. 1
11:55
Агнешко - първи сезон, еп. 2
12:25
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 9
12:50
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 10
13:20
Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 14
14:15
Осем прости правила - втори сеозн, еп. 11
14:40
Осем прости правила - втори сеозн, еп. 12
15:10
Отчаяни съпруги, еп. 2
16:05
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 15
17:05
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 2
18:00
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 25
19:00
Майка бунтар - втори сезон, еп. 3
19:25
Майка бунтар - втори сезон, еп. 4
20:00
Скандал - четвърти сезон, еп. 18
21:00
Присъда - първи сезон, еп. 9
22:00
Присъда - първи сезон, еп. 10
22:55
Отчаяни съпруги, еп. 3
23:55
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 9
00:55
Майка бунтар - втори сезон, еп. 3
01:20
Майка бунтар - втори сезон, еп. 4
01:50
Скандал - четвърти сезон, еп. 18
02:35
Осем прости правила - втори сеозн, еп. 11
03:00
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 2
03:45
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 25
04:30
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 9

Kino Nova

05:40
“Касъл " - сериал, сезон 4, /п/
06:40
Виолета” - сериaл, сезон 1, 2 епизода
08:40
“Касъл " - сериал, сезон 4
09:40
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 1, /п/
10:50
Отмъщението” - сериал, сезон 3, /п/
11:45
“Тенекиеният човек” - приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., II част, /п/
13:45
“Прозорец към двора” - мистерия с уч. на Джеймс Стюарт, Грейс Кели, Уендел Кори, Телма Ритър и др., /п/
16:00
“Алиса”- фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., I част
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 1
19:00
Отмъщението” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4
21:00
“Смъртоносна надпревара 3: Адска жега” - екшън с уч. Люк Гос, Винг Реймс, Дани Трейо, Дъгрей Скот и др.
23:10
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4, /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Съдби на кръстопът” - предаване на NOVA, 4 сезон
21:00
“Черният списък” (премиера) сериен филм, 3 сезон
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Непорочната Джейн” - сериен филм
02:00
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:15
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Александра гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб"Догстар” 2 анимационен филм /10 епизод/
13:25
Арабела детски тв филм /7 епизод/
13:55
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /59 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещи Ирен Леви и Иво Христов
16:50
Мускетарите тв филм /7 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:50
Спортни новини
21:05
Кадифе 3 тв филм /13 епизод/
22:25
В кадър Ной от Орешака
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Бежанците 8-сериен тв филм / копродукция, 2014г./, 1 епизод, режисьор Давид Пинилос, в ролите: Наталия Тена, Дейвид Лиън, Шарлот Вега и др.(12)
00:25
Денят започва с Култура /п/
01:40
Мускетарите тв филм /7 епизод/п/
03:00
Чиста кръв тв филм /59 епизод/п/
03:45
Бежанците тв филм /1 епизод/п/ (12)
04:40
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

06:15
“Теория за големия взрив” сериал, сезон 9, /п/
06:45
“Клоунът” - сериал, сезон 4
07:45
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 8, /п/
09:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 8, /п/
10:15
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:10
Ларго Уинч”- сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 4, /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 8
14:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 8
15:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
16:00
“Отряд на честта” - военен с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
“Теория за големия взрив” (премиера) - сериал, сезон 9
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 1
20:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 4
21:00
Бягство от затвора " - сериал, сезон 1
22:00
Кървав спорт” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Форест Уитакър, Доналд Гиб и др.
23:50
Бягство от затвора " - сериал, сезон 1, /п/
00:50
Еротичен телепазар
02:50
“Национална лотария” /п/
03:20
“Клоунът” - сериал, сезон 4, /п/