Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 31 Януари 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Шефове - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
На ръба - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Разузнаване на квадрат документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Смърфовете” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” сериал, с. 1, еп. 84
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.7, еп.4
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 358-360
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 655
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 65
21:30
Истински истории” - риалити поредица
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 4, еп.23
00:50
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 70
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 525
04:50
Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.1
07:00
“Незабравимо” - с.4, еп.9
08:00
Революция Z” - сериал, с.2, еп. 11
09:30
Дами в лилаво” - драма, музикален (Великобритания, 2004), режисьор - Чарлс Данс, актьори - Тоби Джоунс, Джуди Денч, Маги Смит и др.
11:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.2
12:45
“Незабравимо” - с.4, еп.10
13:45
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп.22
14:45
“Речта на краля” - драма, исторически (Великобритания, Австралия, САЩ , 2010), режисьор - Том Хупър, актьори - Колин Фърт, Хелена Бонъм Картър, Гай Пиърс, Тимъти Спол,Джефри Ръш, Тим Дауни, Майкъл Гембън, Дженифър Ел и др.
17:15
“Зората на планетата на маймуните” - драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Мат Рийвс, актьори - Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи, Джуди Гриър, Тери Нотари и др.
20:00
" Революция Z" - сериал, с.2, еп.12
21:00
Месец на Оскарите: Премиера: “Кралски афери” - драма, исторически, романтичен (Дания, Швеция, Чехия, Германия, 2012), режисьор - Николай Арсел, актьори - Мадс Микелсен, Алисия Викандер, Микел Бо Фолсгаард, Давид Денсик, Трин Дирхолм и др.
23:45
“Прераждане” - драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Джонатан Глейзър, актьори - Никол Кидман, Камерън Брайт, Дани Хюстън, Лорийн Бъкол, Алисън Елиът и др.
02:15
" Революция Z" - сериал, с.2, еп.12

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
VIB /п./
14:00
Авиошоу /п./
14:30
Q&A с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Великите - филм
16:30
Великата - сериал, историческа драма
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Инспектор Валандер - сериал, криминална драма
20:40
Канбе стратегът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Тарас Булба - исторически, драма, Русия, 2009 г.; режисьор: Владимир Бортко; в ролите: Владимир Вдовиченков, Михаил Боярски, Владимир Илин, Магдалена Миелцарж, Игор Петренко, Богдан Ступка
00:20
Новините ON AIR /п./
01:00
Темида /п./
01:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:10
Дзенга /п./
02:20
Q&A с Клара Маринова /п./
03:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
04:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./

FOX

05:15
Скандал - пети сезон, еп. 4
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 7
06:25
Поднови или продай - риалити, еп. 8
06:50
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 1
07:50
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 10
08:45
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 8
09:40
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 3
10:05
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 4
10:35
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 9
11:00
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 10
11:30
Нереално -втори сезон, еп. 2
12:25
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 3
13:20
Поднови или продай - риалити, еп. 7
13:45
Поднови или продай - риалити, еп. 8
14:15
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 5
14:40
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 6
15:10
Отчаяни съпруги, еп. 11
16:05
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 2
17:05
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 11
18:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 9
19:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 1
19:25
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 2
20:00
Скандал - пети сезон, еп. 5
21:00
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 4
22:00
Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 3
22:55
Отчаяни съпруги, еп. 12
23:55
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 2
00:55
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 1
01:20
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 2
01:50
Скандал - пети сезон, еп. 5
02:35
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 5
03:00
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 11
03:45
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 9
04:30
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 2

Kino Nova

05:40
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
06:40
“Виолета” - сериaл, сезон 1, 2 епизода
08:40
“Касъл” - сериал, сезон 4
09:40
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
10:40
“Отмъщението” - сериал, сезон 3, /п/
11:50
Коледна песен” - анимационен филм, /п/
13:50
“С цялото си сърце” - романтичен с уч. на Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Едуард Аснър и др.
15:50
Безсъници в Сиатъл” - романтична комедия с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман, Роузи О‘Донъл, Роб Райнър, Рита Уилсън, Габи Хофман и др., /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
19:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 3
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4
21:00
“Филаделфия” - драма с уч. на Том Ханкс, Дензъл Уошингтън, Антонио Бандерас, Джейсън Робардс, Мери Стийнбърджън, Джоан Удуърд, Чарлс Глен, Брадли Ухиторд, Рон Ваут, Карън Финли, Чарлз Нейпиър, Трейси Уолтър, Роберта Максел и др.
23:40
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4, /п/
00:40
“Птиците” - ужаси с уч. на Типи Хедрън, Род Тейлър, Джесика Танди, Сюзан Плешет, Вероника Картрайт, Етел Грифис и др.

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
Черният списък” (премиера) сериен филм, 3 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Тайнствени афери” - сериен филм, 4 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3872 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Космически кораб"Догстар" 2 анимационен филм /14 епизод/
13:20
Арабела детски тв филм /12 епизод/
13:50
История.bg 100г. Първа световна война - битката при р.Черна/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /66 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Мускетарите 2 тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:05
Фреди Хайнекен 4-сериен тв филм /Холандия, 2013г./, 1 епизод, режисьор Пим ван Хуве, в ролите: Том Хофман, Лиз Сноинк, Ана Дрейвър и др.
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Бежанците тв филм /7 епизод/ (12)
00:25
Денят започва с Култура /п/
01:40
Мускетарите 2 тв филм /4 епизод/п/
02:45
Чиста кръв тв филм /66 епизод/п/
03:30
Бежанците тв филм /7 епизод/п/ (12)
04:20
Дързост и красота тв филм /3872 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” сериал, сезон 9, /п/
06:45
“Клоунът” - сериал, сезон 4
07:45
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1, /п/
09:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8, /п/
10:15
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2, /п/
11:10
Ларго Уинч”- сериал, сезон 1, /п/
12:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 4, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1
14:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8
14:50
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
15:45
“Внезапна смърт” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” (премиера) - сериал, сезон 9
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 1
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2
22:00
“Без устав” - криминален екшън с уч. на Чарли Шийн, Мартин Шийн, Пол Глийсън, Марк Дакаскос, Рон Масак, Джо Ландо и др.
00:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Клоунът” - сериал, сезон 4, /п/