Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 07 Февруари 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
На ръба - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Иноватори - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Менторът - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Приключения - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Смърфовете” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 89
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.7, еп.9
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 373-375
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 660
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 70
21:30
Истински истории” - риалити поредица
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с.5, еп.5
00:50
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 75
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 532
04:50
Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.6
07:00
“Изгубена” - с.4, еп.1
08:15
“Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена” - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2001), режисьор - Питър Джаксън, актьори Доминик Монахан, Мартон Чокаш, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Йън Холм, Шон Бийн, Джон Рис-Дейвис, Кристофър Лий, Иън Маккелън, Кейт Бланшет, Виго Мортенсен, Шон Остин, Питър Джаксън, Орландо Блум и др.
12:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.7
13:00
“Изгубена” - с.4, еп.2
14:00
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.5
15:00
“Моето приключение в дивото” - драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор - Жан-Марк Вале, актьори - Рийз Уидърспун, Лора Дърн, Томас Садоски, Кийн Макрей, Майкъл Хюсман, Клиф Де Йьнг, Ник Еверсман, Брайън Ван Холт, Кевин Ранкин, У. Ърл Браун, Габи Хофман и др.
17:45
“Изчезването” - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
20:00
" Революция Z" - сериал, с.3, еп.5
21:00
Месец на Оскарите: Премиера: “Великият Гетсби” - драма, романтичен (САЩ, Австралия, 2013), режисьор - Баз Лурман, актьори - Леонардо Ди Каприо, Амитаб Баччан, Стив Бисли, Ричард Картър, Джейсън Кларк, Аделаиде Клемънс, Винс Колосимо, Макс Калън, Кери Мълиган, Джоел Едгертън и др.
23:45
“Островът на Ним” - приключенски (САЩ, 2008), режисьори Марк Левин, Дженифър Флакет, актьори - Абигейл Бреслин, Джоди Фостър, Кристофър Бейкър, Джерард Бътлър и др.
01:45
" Революция Z" - сериал, с.3, еп.5
03:45
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.5

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
VIB /п./
14:00
Авиошоу /п./
14:30
Q&A с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Великите - филм
16:30
Неразделни - сериал, драма
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Инспектор Валандер - сериал, криминална драма
20:40
Канбе стратегът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Партитурите на Бетовен - драма, романтичен, САЩ, Германия, Унгария, 2006 г.; режисьор: Агнешка Холанд; в ролите: Ед Харис, Даян Крюгер, Филида Лоу, Джо Андерсън
22:50
Новините ON AIR /п./
00:30
Медиите ON AIR /п./
01:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:10
Дзенга /п./
02:20
Q&A с Клара Маринова /п./
03:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
04:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./

FOX

05:10
Скандал - пети сезон, еп. 9
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 17
06:25
Поднови или продай - риалити, еп. 18
06:50
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 6
07:50
Любовни авантюри, еп. 2
08:45
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 13
09:40
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 13
10:05
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 14
10:35
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 9
11:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 10
11:30
Нереално -втори сезон, еп. 3
12:25
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 5
13:20
Поднови или продай - риалити, еп. 17
13:45
Поднови или продай - риалити, еп. 18
14:15
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 15
14:40
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 16
15:10
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 16
16:05
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 7
17:05
Любовни авантюри, еп. 3
18:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 14
19:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 11
19:25
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 12
20:00
Скандал - пети сезон, еп. 10
21:00
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 6
22:00
Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 4
22:55
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 17
23:55
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 7
00:55
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 11
01:20
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 12
01:50
Скандал - пети сезон, еп. 10
02:40
Любовни авантюри, еп. 3
03:30
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 14
04:20
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 7

Kino Nova

05:50
“Касъл " - сериал, сезон 4, /п/
06:50
“Виолета” - сериaл, сезон 1, 2 епизода
08:50
“Касъл " - сериал, сезон 4
09:50
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
Карате кид” - екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Елизабет Шу, Мартин Ков, Ранди Хелър, Уилям Забка, Рон Томас, Роб Гарисън, Чад МакКуин, Тони О’Дел и др.
13:40
“Затворът на миналото” - драма с уч. на Антон Йелчин, Робин Уилямс, Теа Леони, Дейвид Духовни, Ерика Баду, Франк Лангела и др., /п/
16:00
“Мъже в черно” - екшън-фантастика с уч. на Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д’Онофри, Рип Торн, Тони Шалуб, Джон Грийс и др., /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
19:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 3
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4
21:00
Колкото, толкова” - комедия с уч. на Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, Шърли Книгт, Джеси Джеймс, Иърдли Смит и др.
23:50
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4, /п/
00:50
“Секс игри 3” - драма с уч. на Кер Смит, Кристина Анапу, Нейтън Уедърингтън, Том Паркър, Натали Рамси, Майкъл Пембъртън и др.

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
“Транспортер” - сериен филм, 2 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Тайнствени афери” - сериен филм, 4 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3876 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Супер Г / жени/ пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
14:30
Туристически маршрути
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /70 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Мускетарите 2 тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:05
Фреди Хайнекен тв филм /4, последен епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” /обзор на деня/
00:00
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:10
Денят започва с Култура /п/
01:25
Мускетарите 2 тв филм /8 епизод/п/
02:30
Референдум /п/
03:35
Чиста кръв тв филм /70 епизод/п/
04:20
Дързост и красота тв филм /3876 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда “Галактика” сериал, сезон 1
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
Военни престъпления” - сериал, сезон 8, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 1, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1
14:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8
15:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2
16:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19, /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2
22:00
Специален отряд: Огнен полет” - екшън с уч. на Гейбриъл Махт, Робърт Патрик, Карли Поуп и др.
23:50
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2, /п/
00:50
Еротичен телепазар
02:50
“Бойна звезда “Галактика” сериал, сезон 1, /п/