Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Февруари » 10

Програма на телевизиите за 10 Февруари 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
На ръба - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Иноватори - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Димитър Вучев
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Менторът - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Приключения - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Смърфовете” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 92
14:30
Премиера:“Лекар в планината” сериал, с.7, еп.12
15:30
“Сияйна луна” - сериал, еп. 382-384
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 663
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 73
21:30
“Дамата с воала” - сериал, еп.5
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта"- сериал, с. 5, еп. 8
00:50
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 78
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 535
04:50
“Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.9
07:00
“Изгубена” - с.4, еп.4
08:00
“Революция Z” - сериал, с.3, еп. 7
09:15
“Джей Едгар” - биографичен, драма (САЩ, 2011), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Денис О‘Хеър, Джош Лукас, Леонардо Ди Каприо, Арми Хамър, Джуди Денч, Деймън Хериман, Дилан Бърнс, Наоми Уотс, Джефри Донован и др.
12:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.10
13:15
“Изгубена” - с.4, еп.5
14:15
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.8
15:00
“Речта на краля” - драма, исторически (Великобритания, Австралия, САЩ , 2010), режисьор - Том Хупър, актьори - Колин Фърт, Хелена Бонъм Картър, Гай Пиърс, Тимъти Спол,Джефри Ръш, Тим Дауни, Майкъл Гембън, Дженифър Ел и др.
17:45
“Дяволът носи Прада” - комедия, драма (САЩ, 2006), режисьор Дейвид Франкел, актьори - Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Емили Блънт, Саймън Бейкър и др.
20:00
" Революция Z” - сериал, с.3, еп.8
21:00
Месец на Оскарите:“Странният случай с Бенджамин Бътън” - драма, фентъзи, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър, актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас, Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
00:15
Месец на Оскарите:"Мисис Даутфайър” - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори - Робин Уилямс, Пиърс Броснан, Сали Филд, Робърт Проски и др.
02:45
Великият Гетсби” - драма, романтичен (САЩ, Австралия, режисьор - Баз Лурман, актьори - Леонардо Ди Каприо, Амитаб Баччан, Стив Бисли, Ричард Картър, Джейсън Кларк, Аделаиде Клемънс, Винс Колосимо, Макс Калън, Кери Мълиган, Джоел Едгертън и др.

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Инспектор Валандер - сериал, криминална драма
20:40
Канбе стратегът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Време за кино класика: Белият Бим - Черното ухо, 1 част драма, Русия, 1977 г.; режисьор: Станислав Ростоцки; в ролите: Вячеслав Тихонов, Ирина Шевчук, Валентина Владимирова, Миахил Дадико, Иван Рижов, Миахил Зимин
23:50
Новините ON AIR /п./
00:30
Темида /п./
01:00
Дзенга /п./
01:20
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:00
Q&A с Клара Маринова /п./
03:00
Темида
04:00
Медиите On Air с Доника Ризова /п./

FOX

05:10
Скандал - пети сезон, еп. 12
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 23
06:25
Поднови или продай - риалити, еп. 24
06:50
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 9
07:50
Любовни авантюри, еп. 5
08:45
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 16
09:40
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 19
10:05
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 20
10:35
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 15
11:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 16
11:30
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 5
12:25
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 6
13:20
Поднови или продай - риалити, еп. 23
13:45
Поднови или продай - риалити, еп. 24
14:15
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 21
14:40
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 22
15:10
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 19
16:05
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 10
17:05
Любовни авантюри, еп. 6
18:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 17
19:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 17
19:25
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 18
20:00
Скандал - пети сезон, еп. 13
21:00
Танцувай с мен - игрален филм
23:35
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 20
00:25
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 10
01:20
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 18
01:50
Скандал - пети сезон, еп. 13
02:40
Любовни авантюри, еп. 6
03:30
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 17
04:20
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 10

Kino Nova

05:50
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
06:50
Виолета” - сериaл, сезон 1, 2 епизода
08:50
“Касъл” - сериал, сезон 4
09:50
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“С полъх на романтика” - семеен с уч. на Тери Поло, Джеймс Патрик Стюарт, Ашли Кусато и др., /п/
13:00
“Падам си по теб” - романтична комедия с уч. на Бриджит Брана, Шон Патрик Фланъри, Кристин Скот Бенет и др.
15:10
“Талантливият мистър Рипли” криминален трилър с уч. на Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймур Хофман, Джак Девънпорт, Джеймс Ребхорн, Филип Бейкър Хол, Селия Уестън и др., /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 8
20:00
“От местопрестъплението: Маями” сериал, сезон 5
21:00
“Шоколад” - романтична драма с уч. на Жулиет Бинош, Джони Деп, Лена Олин, Джуди Денч, Алфред Молина, Питър Стормър, Кари-Ан Мос и др.
23:30
“От местопрестъплението: Маями” сериал, сезон 5, /п/
00:30
“Карате кид 3” - екшън с уч. Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Томас Йън Грифин, Ранди Хелън и др., /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
“Мис Пепеляшка” - предаване на NOVA, нов сезон
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Тайнствени афери” - сериен филм, 4 сезон
02:00
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:35
Дързост и красота тв филм /3878 епизод/п/
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Дойче веле: Шифт
11:15
Стоунхендж документален филм / САЩ, 2013г./
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:25
Мъжкар игрален филм /Китай, 2011г./, режисьор Дин Шен, в ролите: Лиу Ие, Лиу Ченджун, Жиу Енжун и др.
13:55
Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Комбинация, слалом /жени/ пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
15:15
Открито с Валя Ахчиева /п/
15:45
Антарктически профили документална поредица /13 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /17 епизод/
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:45
Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” пряко предаване от"Арена Армеец”/София/
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:00
Васката /75 години от рождението на Илия Добрев/ тв новела /България, 1964г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Илия Добрев, Северина Тенева, Младен Киселов, Марин Янев и др.
22:25
Градчето"Сидер Коув” 14-сериен тв филм/копродукция, 2013г./, 1 епизод, режисьор Майкъл Ем. Скот, в ролите: Анди Макдауъл, Дилън Нийл, Бренън Елиът, Уанда Канън и др.
23:15
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” / обзор на деня/
00:00
Денят започва с Култура /п/
01:15
Фреди Хайнекен тв филм /3 епизод/п/
02:05
Отблизо с Мира Добрева /п/
03:20
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:20
Здравето отблизо /п/
04:50
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /17 епизод/п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 1
07:30
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
“Военни престъпления” - сериал, сезон 8, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14, /п/
13:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1
14:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 8
15:00
“Патриотът” - екшън с уч. на Мел Гибсън, Хийт Леджър, Крис Купър, Том Уилкинсън, Джоли Ричардсън, Чеки Карио, Джейсън Айзъкс и др. , /п/
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2
22:00
“Ченгето от Бевърли Хилс” - екшънкомедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Рони Кокс, Джеймс Русо, Стивън Елиът и др.
00:15
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
02:30
Еротичен телепазар
04:30
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 1, /п/