Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Февруари 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Приключения - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Разузнаване на квадрат документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Смърфовете” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” сериал, с. 1, еп. 94
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.7, еп.14
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 387-389
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 665
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 75
21:30
“Дамата с воала” - сериал, еп.7
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта"- сериал, с. 5, еп.10
00:50
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 80
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 539
04:50
Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.11
07:00
“Изгубена” - с.4, еп.6
08:15
“Властелинът на пръстените: Двете кули” - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон Бийн, Джон Рис-Дейвис, Кристофър Лий, Хюго Уийвинг, Питър Джаксън и др.
12:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.12
13:00
“Изгубена” - с.4, еп.7
14:00
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.10
15:00
“Крадецът на книги” - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
17:45
“Присъда” - биографичен, драма (САЩ, 2010), режисьор - Тони Голдуин, актьори - Хилари Суонк, Сам Рокуел, Томас Д. Мейхард, Оуен Кемпбъл, Конър Донован и др.
20:00
" Революция Z" - сериал, с.3, еп.10
21:00
Месец на Оскарите: Премиера: “Арго” - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован, Виктор Гарбър и др.
23:30
“Забравените от Хуарес” - драма, трилър (САЩ, 2006), режисьор - Грегъри Нава, актьори - Кейт дел Кастило, Дженифър Лопес, Антонио Бандерас, Джон Норман, Иринео Алварес, Ричард Барела, Рандъл Батинкоф, Хуан Диего Бото и др.
01:45
" Революция Z" - сериал, с.3, еп.10
02:45
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.10

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
VIB /п./
14:00
Авиошоу /п./
14:30
Q&A с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Инспектор Валандер - сериал, криминална драма
20:40
Канбе стратегът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
В последната минута - романтичен, комедия, Великобритания, САЩ, Германия, 2008 г.; режисьор: Ерик Стайлс; в ролите: Хедър Греъм, Миа Киршнер, Уил Мелър, Орландо Сиал
22:50
Новините ON AIR /п./
00:30
Медиите ON AIR /п./
01:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:10
Дзенга /п./
02:20
Q&A с Клара Маринова /п./
03:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
04:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./

FOX

05:10
Скандал - пети сезон, еп. 14
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 27
06:25
Поднови или продай - риалити, еп. 28
06:50
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 11
07:50
Любовни авантюри, еп. 7
08:45
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 18
09:40
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 23
10:05
Осем прости правила - трети сеозн, еп. 24
10:35
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 19
11:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 20
11:30
Нереално -втори сезон, еп. 4
12:25
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 7
13:20
Поднови или продай - риалити, еп. 27
13:45
Поднови или продай - риалити, еп. 28
14:15
Бивши - трети сезон, еп. 1
14:40
Бивши - трети сезон, еп. 2
15:10
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 21
16:05
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 12
17:05
Любовни авантюри, еп. 8
18:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 19
19:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 21
19:25
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 1
20:00
Скандал - пети сезон, еп. 15
21:00
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 8
22:00
Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 5
22:55
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 22
23:55
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 12
00:55
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 21
01:20
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 1
01:50
Скандал - пети сезон, еп. 15
02:40
Любовни авантюри, еп. 8
03:30
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 19
04:20
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 12

Kino Nova

06:00
“Женени от пръв поглед” - реалити, сезон 1, /п/
07:00
“Виолета” - сериaл, сезон 1, 2 епизода
09:00
“Женени от пръв поглед” реалити, сезон 1
10:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
11:15
Евтиното е скъпо” - комедия с уч. на Том Ханкс, Шели Лонг, Александър Годунов, Джо Мантеня, Морийн Стейпълтън и др., /п/
13:15
В добра компания” - романтична комедия с уч. на Денис Куейд, Скарлет Йохансон, Тофър Грейс, Мардж Хелгенбергер и др.
15:30
“Спайдърмен” - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис и др., /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
19:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 8
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
21:00
“Студена планина” - драма с уч. на Джъд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Доналд Съдърланд, Натали Портман, Филип Сиймор Хофман, Айлин Аткинс, Брендан Глиисън, Емили Дешанел, Джовани Рибизи, Лукас Блак и др.
00:10
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
01:10
“Съквартирантката” - трилър с уч. на Лейтън Мийстър, Минка Кели, Били Зейн, Франсис Фишър, Нина Добрев, Кам Гигандет, Алисън Мичалка, Данийл Харис, Томас Арана, Мат Лантър и др.

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
“Транспортер” - сериен филм, 2 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Вътрешен глас” - сериен филм
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3880 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Отборно състезание на нациите пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /73 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Момчетата от “Медисън авеню” 6 тв филм /2 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /2 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Момчетата от “Медисън авеню” 6 тв филм /2 епизод/п/
02:40
Чиста кръв тв филм /73 епизод/п/
03:25
Глухаря тв филм /2 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3880 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 София/
10:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3878 епизод/п/
10:55
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм /17 епизод/
11:20
Лошите добри приятели сериен детски тв филм /2 епизод/
11:45
Европейски маршрути
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Часът на зрителите /п/
15:25
Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 8 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3879 епизод/
18:25
Китай на фокус: “Художникът от Уйгур” /п/
18:55
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /2 епизод/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
В сянката на властта 3 тв сериен филм /6, последен епизод/
20:50
Европа днес
21:00
Регионални новини
21:45
Любовен еликсир документален филм /БНТ 2 Пловдив/
22:15
Пътешествия документална поредица
22:45
1872 документален филм за Васил Левски
23:30
Концерт на Силвия бенд Международен джаз фестивал Банско 2016
00:30
България новини /п/
01:00
В сянката на властта 3 тв сериен филм /6, последен епизод/п/
01:50
Регионални новини /п/
02:35
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:35
The Kings’s singers - Певците на Краля в Русе концерт /БНТ 2 Русе/
04:25
Пътешествия документална поредица /п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена Баскет обзорно предаване
07:55
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /1 епизод/
08:20
Тенис: “Гаранти коза София оупън 2017”: Григор Димитров - Йежи Янович (Полша) - среща от втория кръг
10:40
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
12:00
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
12:55
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: отборно състезание пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
15:00
Спортни новини
15:10
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
16:25
Лига Европа магазинно предаване /7 епизод/
16:50
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /2 епизод/
17:15
Глухаря сериен филм /45 епизод/
18:00
Глухаря сериен филм /46 епизод/
18:55
Световен рали шампионат: Рали Швеция - финален етап
20:15
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Глухаря сериен филм /47 епизод/
22:50
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: отборно състезание
00:55
Тенис: “Гаранти коза София оупън 2017”: Стив Дарсис (Белгия) - Давид Гофен (Белгия) - четвъртфинална среща
02:10
Световно първенство по биатлон: спринт /мъже/
03:40
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
05:05
Световен шампионат по екстремен триатлон
05:45
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:35
Зелена светлина
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Плюс това /п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня информационно предаване
19:50
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:10
Антонин Дворжак - Концерт за цигулка и оркестър класическа музика
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня информационно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда"Галактика” сериал, сезон 1
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
Военни престъпления” - сериал, сезон 8, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1
14:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9
15:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
16:00
“Операция Делта форс” - екшън с уч. на Джеф Фахи, Ърни Хъдсън, Роб Стюарт, Франк Загарино, Джо Лара, Тод Йенсен, Наташа Съдерланд, Хал Холбрук и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2
22:00
Операция Делта форс 2: Тревога” екшън с уч. Майкъл Макгрейди, Джон Саймън Джоунс, Тод Дженсън, Гавин Худ, Кенет Кампбел и др.
00:15
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2, /п/
01:15
Еротичен телепазар
03:15
“Бойна звезда"Галактика” сериал, сезон 1, /п/