Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Февруари 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Приключения - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Разузнаване на квадрат документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Смърфовете” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 96
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.8, еп.2
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 393-395
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 667
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 77
21:30
“Дамата с воала” - сериал, еп.9
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта"- сериал, с. 5, еп.12
00:50
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 82
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 541
04:50
Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.1
07:00
“Изгубена” - с.4, еп.8
08:15
“Присъда” - биографичен, драма (САЩ, 2010), режисьор - Тони Голдуин, актьори - Хилари Суонк, Сам Рокуел, Томас Д. Мейхард, Оуен Кемпбъл, Конър Донован и др.
10:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.2
11:45
“Изгубена” - с.4, еп.9
12:45
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.12
13:45
Смело сърце” - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
17:30
“Бодигард” - драма, романтичен (САЩ, 1992), режисьор - Мик Джаксън, актьори - Кевин Костнър, Уитни Хюстън, Гари Кемп, Бил Кобс, Ралф Уайт и др.
20:00
" Революция Z" - сериал, с.3, еп.12
21:00
Месец на Оскарите: “Господар и командир: Далечният край на света” - екшън, драма, приключенски (САЩ, 2003), режисьор - Питър Уеър, актьори - Джеймс Д‘Арси, Ръсел Кроу, Ричард Маккейб, Пол Бетани, Били Бойд, Лий Ингълби, Джордж Инес, Марк Луис Джонс, Крис Ларкин и др.
23:45
Месец на Оскарите:“Светлина в тунела” - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
02:15
" Революция Z" - сериал, с.3, еп. 12
03:15
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.12

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик /п./
14:00
Характери /п./
14:30
Провокативно с Милена Фучеджиева /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Канбе стратегът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Местен колорит - драма, САЩ, 2006 г.; режисьор: Джордж Гало; в ролите: Рей Лиота; Армин Мюлер-Щал, Рон Пърлман, Тревър Морган, Саманта Матис
00:00
Новините ON AIR /п./
00:40
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
01:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
03:20
Q&A с Клара Маринова /п./
04:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./

FOX

05:10
Скандал - пети сезон, еп. 16
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 31
06:25
Поднови или продай - риалити, еп. 32
06:50
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 13
07:50
Любовни авантюри, еп. 9
08:45
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 20
09:40
Бивши - трети сезон, еп. 3
10:05
Бивши - трети сезон, еп. 4
10:35
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 2
11:00
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 3
11:30
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 1
11:55
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 2
12:25
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 9
13:20
Поднови или продай - риалити, еп. 31
13:45
Поднови или продай - риалити, еп. 32
14:15
Бивши - трети сезон, еп. 5
14:40
Бивши - трети сезон, еп. 6
15:10
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 23
16:05
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 14
17:05
Любовни авантюри, еп. 10
18:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 21
19:00
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 4
19:25
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 5
20:00
Скандал - пети сезон, еп. 17
21:00
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 7
22:00
Това сме ние - първи сезон, еп. 14
22:55
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 24
23:55
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 14
00:55
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 4
01:20
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 5
01:50
Скандал - пети сезон, еп. 17
02:40
Любовни авантюри, еп. 10
03:30
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 21
04:20
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 14

Kino Nova

06:00
“Женени от пръв поглед " реалити, сезон 1, /п/
07:00
“Виолета” - сериaл, сезон 1, 2 епизода
09:00
“Женени от пръв поглед " реалити, сезон 1
10:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
11:15
В добра компания” - романтична комедия с уч. на Денис Куейд, Скарлет Йохансон, Тофър Грейс, Мардж Хелгенбергер и др., /п/
13:40
Това познато чувство” - комедия с уч. на Бет Мидлър, Денис Фарина, Пола Маршал, Гейл О‘Грейди и др.
15:50
Отблизо” - романтична драма с уч. на Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Клив Оуен, Натали Портман, Ник Хобс и др., /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
19:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 8
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
21:00
“Късметлията " - драма с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати, Брус Макгил, Крейг Биерко, Пади Консидин и др.
00:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
01:00
“Ледено чудовище” - екшънфантастика с уч. на Дийн Кейн, Люси Браун, Велизар Бинев, Майкъл Джонсън и др.

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
“Транспортер” - сериен филм, 2 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Вътрешен глас” - сериен филм
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3882 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
95г. НМА"Панчо Владигеров" тържествен концерт
13:55
Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /2 манш, жени/ пряко предаване от Санкт Мориц / Швейцария/
15:15
Телепазарен прозорец
15:30
Туристически маршрути
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Момчетата от"Медисън авеню" 6 тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня Информационно предаване
19:15
Студио “Футбол”
20:00
Футбол:“Лудогорец” -“Копенхаген”, среща от турнира за"Лига Европа" пряко предаване от стадион"Васил Левски"
22:30
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Зелена светлина
23:35
Глухаря тв филм /4 епизод/(12)
00:25
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Момчетата от “Медисън авеню” 6 тв филм /4 епизод/п/
02:40
В кадър Ток на пазара/п/
03:10
Здравето отблизо /п/
04:00
Глухаря тв филм /4 епизод/п/(12)
04:50
Дързост и красота тв филм /3882 епизод/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /23 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3880 епизод/п/
10:50
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /2 епизод/п/
11:20
Световните градове на България Бялата приказка на Черно море /п/
11:35
Да намериш хармония тв новела на Евровизия
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Най-големите музеи в света Пти Пале в Париж /п/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3881 епизод/
18:20
Световно наследство Лаурисилва на остров Мадейра
18:40
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:10
Потребителската кошница
19:15
Спорт ТОТО
19:50
България новини
20:05
Играта тв сериен филм /2 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:15
Днес и утре
22:30
Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2013 г./, 23 епизод
22:55
Америка днес /п/
23:50
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:15
Играта тв сериен филм /2 епизод/п/
01:10
Регионални новини /п/
01:55
Добро утро с БНТ 2 /п/
02:55
Часът на зрителите /п/
03:25
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
03:55
Китай на фокус: “Художникът от Уйгур” /п/
04:25
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /22 епизод/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Лига Европа магазинно предаване /7 епизод/
08:00
Пътят към Русия магазинно предаване /18 епизод/
08:30
Формула Е: Операция Лед документален филм
09:25
Тенис: “Гаранти коза София оупън 2017”: Николоз Басилашвили (Грузия) - Григор Димитров - полуфинална среща
10:40
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /жени/, І манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
12:00
Световно първенство по биатлон: индивдидуална дисциплина /жени/
13:50
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /жени/, ІІ манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
15:15
Спортни новини
15:20
Световно първенство по биатлон: индивдидуална дисциплина /мъже/ пряко предаване от Хохфилцен /Австрия/
17:15
Баскетбол: Берое - Черно море - четвъртфинална среща за Купата на България пряко предаване от Пловдив
19:15
Студио Футбол
20:00
Футбол: Лудогорец - Копенхаген - среща от 1/16-финалите на “Лига Европа” пряко предаване от Националния стадион “Васил Левски”
22:05
Футбол: Манчестър Юнайтед - Сен Етиен - среща от 1/16-финалите на “Лига Европа” пряко предаване от Манчестър (в паузата: Студио Футбол от ст. “Васил Левски”)
00:00
Световно първенство по биатлон: индивдидуална дисциплина /мъже/
01:55
Тенис: “Гаранти коза София оупън 2017”: Николоз Басилашвили (Грузия) - Мартин Клижан (Словакия) - четвъртфинална среща
03:50
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /жени/
06:35
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /11 епизод/

БНТ World

06:00
Денят започва
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Знаци по пътя: Андрей Чапразов /фонд/
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня информационно предаване
19:15
В кадър Ток на пазара
19:45
Малки истории /п/
20:00
Баскетбол /мъже/: Академик Бултекс 99 - Спартак Плевен четвъртфинал за Купата на България - пряко предаване от Пловдив
22:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
22:30
По света и у нас
23:30
Зелена светлина
23:35
В кадър Ток на пазара /п/
00:05
Непозната земя /п/
00:35
Още от деня информационно предаване /п/
01:20
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
01:50
България днес информационен блок /п/
03:20
Потребителската кошница /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:40
Пей ми песен - Дико Илиев документален филм /п/
04:10
По Горна Марица научнопопулярен филм
04:35
Бразди /п/
04:55
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда “Галактика” сериал, сезон 1
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1
14:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9
15:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2
16:00
“Командир на взвод” - военна драма с уч. на Майкъл Дудикоф, Робърт Лайънс, Уилям Смит, Рик Фитс,
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2
22:00
Ханкок” - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Томас Ленън, Джони Галеки и др.
00:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Бойна звезда “Галактика” сериал, сезон 1, /п/