Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Февруари » 17

Програма на телевизиите за 17 Февруари 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Приключения - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Разузнаване на квадрат документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Смърфовете” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” сериал, с. 1, еп. 97
14:30
Премиера:“Лекар в планината” сериал, с.8, еп.3
15:30
“Сияйна луна” - сериал, еп. 396-398
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 668
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 78
21:30
“Дамата с воала” - сериал, еп.10
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта"- сериал, с. 5, еп.13
00:50
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 83
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 542
04:50
“Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.2
07:00
“Изгубена” - с.4, еп.9
08:00
“Революция Z” - сериал, с.3, еп. 12
09:15
“Островът на изгубените души” - екшън, приключенски, фентъзи (Дания, 2007), режисьор - Николай Аркел, актьори - Сара Лангебек Гаарман, Лукас Мунк Билинг, Лас Борг, Николай Коперникус, Ларс Микелсен и др.
11:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.3
12:30
“Изгубена” - с.4, еп.10
13:30
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.13
14:30
“Ужасно силно и адски близо” -драма (САЩ, 2012), режисьор Стивън Долдри, актьори - Джефри Райт, Сандра Бълок, Том Ханкс, Джон Гудман, Вайола Дейвис, Джони Йънг Бош, Джеймс Гандолфини, Макс фон Сюдов и др.
17:15
“Господар и командир: Далечният край на света” - екшън, драма, приключенски (САЩ, 2003), режисьор - Питър Уеър, актьори - Джеймс Д‘Арси, Ръсел Кроу, Ричард Маккейб, Пол Бетани, Били Бойд, Лий Ингълби, Джордж Инес, Марк Луис Джонс, Крис Ларкин и др.
20:00
" Революция Z” - сериал, с.3, еп.13
21:00
Месец на Оскарите:“Кървав диамант” - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори - Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
23:45
Месец на Оскарите:“Братовчед ми Вини” - комедия (САЩ, 1992), режисьор -Джонатан Лин, актьори - Джо Пеши, Ралф Мачо, Мариса Томей, Мичъл Уитфилд, Брус Макгил, Лейн Смит и др.
02:15
“Арго” - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован, Виктор Гарбър и др.

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Канбе стратегът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Време за кино класика: Белият Бим - Черното ухо, 2 част драма, Русия, 1977 г.; режисьор: Станислав Ростоцки; в ролите: Вячеслав Тихонов, Ирина Шевчук, Валентина Владимирова, Миахил Дадико, Иван Рижов, Миахил Зимин
23:40
Новините ON AIR /п./
00:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
01:20
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:00
Q&A с Клара Маринова /п./
03:00
Темида
04:00
Медиите On Air с Доника Ризова /п./

FOX

05:10
Скандал - пети сезон, еп. 17
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 33
06:25
Поднови или продай - риалити, еп. 34
06:50
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 14
07:50
Любовни авантюри, еп. 10
08:45
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 21
09:40
Бивши - трети сезон, еп. 5
10:05
Бивши - трети сезон, еп. 6
10:35
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 4
11:00
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 5
11:30
Това сме ние - първи сезон, еп. 14
12:25
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 7
13:20
Поднови или продай - риалити, еп. 33
13:45
Поднови или продай - риалити, еп. 34
14:15
Бивши - трети сезон, еп. 7
14:40
Бивши - трети сезон, еп. 8
15:10
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 24
16:05
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 15
17:05
Любовни авантюри, еп. 11
18:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 22
19:00
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 6
19:25
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 7
20:00
Скандал - пети сезон, еп. 18
21:00
Сърца в пламъци - игрален филм
22:55
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 1
23:55
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 15
00:55
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 6
01:20
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 7
01:50
Скандал - пети сезон, еп. 18
02:40
Любовни авантюри, еп. 11
03:30
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 22
04:20
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 15

Kino Nova

05:50
“Женени от пръв поглед” - реалити, сезон 1, /п/
06:50
Виолета” - сериaл, сезон 1, 2 епизода
08:50
“Женени от пръв поглед” реалити, сезон 1
09:50
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Сън наяве” - романтичен с уч. на Джени Гарт, Камерън Матисън, Мери Кей Плейс, Кристин Бут и др.
13:00
“Моят ирландски меден месец” - романтичен с уч. на Николет Шеридан, Патрик Балади, Виктория Смърфит и др.
15:00
“Късметлията” - драма с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати, Брус Макгил, Крейг Биерко, Пади Консидин и др., /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 8
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
21:00
Добрият пастир” - трилър с уч. на Мат Деймън, Анджелина Джоли, Робърт Де Ниро, Алек Болдуин, Тами Бланчард, Били Крудъп, Майкъл Гамбън, Уилям Хърт, Тимъти Хътън и др.
00:30
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
01:30
“Хижата” - комедия с уч. на Лиа Томпсън, Стивън Бранд, Бел Поули и др.

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Малката булка” - сериен филм
17:30
“Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
“Мис Пепеляшка” - предаване на NOVA, нов сезон
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Вътрешен глас” - сериен филм
02:00
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:15
Още от деня информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Дойче Веле: Шифт
11:15
Паралелни вселени: Реални ли са? документален филм /САЩ, 2011г./
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:25
Спасяването игрален филм /Китай, 2006г./, режисьор Конг Шанг, в ролите: Чън Ли, Гъ Гуо, Юен Сие и др.
13:55
Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /2 манш, мъже/ пряко предаване от Санкт Мориц / Швейцария/
15:25
Обзор"Лига Европа”
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /18 епизод/
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:10
Градчето"Сидер Коув” тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина /п/
23:30
Рецитал на Петер Бенс /Унгария/ Фестивал”Пиано екстраваганца - 2016”
00:20
Денят започва с Култура /п/
01:35
Градчето"Сидер Коув” тв филм /2 епизод/п/
02:20
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
03:35
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /18 епизод/п/
04:20
Още от деня информационно предаване/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /24 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3881 епизод/п/
10:50
Америка днес /п/
11:45
Очарователни погледи към Китай Езерото около Синан /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
15:25
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3882 епизод/
18:25
Истории от лабиринта Комаром, улица “Игманди”
18:55
Световните градове на България Стара Загора - Свидетел на историята
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Играта тв сериен филм /3 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Животът е роман игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Али Дворин, в ролите: Стив Гутемберг, Милена Гович, Шанън Елизабет, Матю дел Негро и др.
23:45
Шифт
00:00
България новини /п/
00:30
Играта тв сериен филм /3 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Най-големите музеи в света Пти Пале в Париж /п/
03:40
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /23 епизод/п/
04:05
Варна - 25 стъпки към балетния Олимп филм за Международния балетен конкурс /БНТ 2 Варна/ /2012 г./
04:55
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
08:00
Пътят към Русия магазинно предаване /18 епизод/
08:25
Аз съм…
08:40
Тенис: “Гаранти коза София оупън 2017”: Григор Димитров - Давид Гофен (Белгия) - финал
10:40
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
12:15
Баскетбол: Академик Бултекс 99 - Спартак /Плевен/ - четвъртфинална среща за Купата на България
13:55
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/, ІІ манш пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
15:30
Спортни новини
15:35
Световно първенство по биатлон: щафета /жени/ пряко предаване от Хохфилцен /Австрия/
17:15
Баскетбол: Лукойл Академик - Ямбол - четвъртфинална среща за Купата на България пряко предаване от Пловдив
19:15
Футбол: Лудогорец - Копенхаген - среща от 1/16-финалите на “Лига Европа”
21:00
Обзор “Лига Европа”
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Сен Етиен - среща от 1/16-финалите на “Лига Европа”
23:50
Тенис: “Гаранти коза София оупън 2017”: Роберто Баутиста Агут (Испания) - Давид Гофен (Белгия) - полуфинална среща
02:45
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/
06:05
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:00
Иво Папазов и оркестър “Тракия” /Ибряма на 65 години/ концерт /2007 г./
11:30
Шест правила как да станеш най-добрият футболист тв новела на Евровизия
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум /п/
13:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:05
Бразди /п/
14:25
Знаете ли, че…
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
Баскетбол /мъже/: Рилски спортист - Балкан четвъртфинал за Купата на България - пряко предаване от Пловдив
22:00
Like Jazz концерт на трио Ангел Заберски /пиано/, Борис Таслев /контрабас/ и Стоян Янкулов /ударни/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Олово срещу словото документален филм /п/
00:55
Още от деня информационно предаване /п/
02:05
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
02:35
България днес информационен блок /п/
04:05
Панорама с Бойко Василев
05:20
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда"Галактика” сериал, сезон 1
07:30
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14, /п/
13:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 1
14:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9
15:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
16:00
“Ханкок” - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Томас Ленън, Джони Галеки и др. , /п/
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 14
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2
22:00
“Ченгето от Бевърли Хилс 2” - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Юрген Прохнов, Рони Кокс, Джон Аштън, Бригите Нилсен и др.
00:10
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
02:30
Еротичен телепазар
04:30
“Бойна звезда"Галактика” сериал, сезон 1, /п/