Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Февруари 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3883 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм /18 епизод/
13:25
Лошите добри приятели детски тв филм /3 епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /75 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
16:55
Момчетата от “Медисън авеню” 6 тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg България между двете световни войни
22:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /5 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Момчетата от “Медисън авеню” 6 тв филм /5 епизод/п/
02:40
Чиста кръв тв филм /75 епизод/п/
03:25
Глухаря тв филм /5 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3883 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3882 епизод/п/
10:55
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:10
Срещи с извънземни сериен документален филм /САЩ, 2012 г./, 3 епизод /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Потребителската кошница /п/
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3883 епизод/
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:55
Днес и утре
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Играта сериен тв филм /Великобритания, 2014 г./, 4 епизод
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:40
Съдба и медии концерт на Софийската филхармония
00:15
България новини /п/
00:45
Играта сериен тв филм /Великобритания, 2014 г./, 4 епизод /п/
01:40
Регионални новини /п/
02:25
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:25
Потребителската кошница /п/
04:55
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Пътят към Русия магазинно предаване /18 епизод/
08:00
Спортна треска
08:55
Аз съм…
09:10
Световно първенство по биатлон: масов старт /мъже/
10:00
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
12:30
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
13:30
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Баскетбол: Купа на България - финал
16:05
Спортна треска
17:00
Обзор “Лига Европа”
17:30
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /4 епизод/
18:00
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
19:15
Футбол: Лудогорец - Копенхаген - среща от 1/16-финалите на “Лига Европа”
21:00
Арена Баскет обзорно предаване
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Ликвидация сериен филм /Русия, 2007 г./, режисьор Сергей Урсуляк, в ролите: Владимир Машков, Михаил Пореченков, Владимир Меншов и др. /1 епизод/ (12)
22:45
Супер сериите предаване за фитнес
23:15
Световна купа по сноуборд Банско 2017: паралелен слалом
00:35
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: Супер-Г /жени/
02:05
Световно първенство по биатлон: масов старт /мъже/
03:00
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
05:45
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Под вълните на Черно море научнопопулярна поредица
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Умно село: Гласът на футбола /85 години от рождението на спортния журналист Николай Колев-Мичмана/
21:45
Светът е 7 /п/
22:15
Извън играта /п/
22:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Нощни птици
00:30
Още от деня информационно предаване /п/
01:40
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Парк - музей “Врана” - четири сезона научнопопулярен филм
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Под вълните на Черно море научнопопулярна поредица /п/