Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Февруари » 23

Програма на телевизиите за 23 Февруари 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Брилянтни идеи - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
На ръба - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Русия, според Райън - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Смърфовете” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 101
14:30
Премиера:“Лекар в планината” сериал, с.8, еп.7
15:30
“Сияйна луна” - сериал, еп. 408-410
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 672
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 82
21:30
“Дамата с воала” - сериал, еп.13
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта"- сериал, с. 5, еп. 17
00:50
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 87
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 546
04:50
“Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.6
07:00
“Изгубена” - с.4, еп.13
08:00
“Революция Z” - сериал, с.4, еп. 1
09:00
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.16
10:15
“Джон Тъкър трябва да умре” комедия (САЩ, 2006), режисьор - Бети Томас, актьори - Пен Бадгли, Джеси Меткалф, Британи Сноу, Ашанти, София Буш, Ариел Кебъл и др.
12:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.7
13:15
Премиера:“Изгубена” - с.5, еп.1
14:15
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.17
15:15
“Хичкок” - биографичен, драма (САЩ, 2012), режисьор - Саша Джервази, актьори - Тони Колет, Джеймс Д‘Арси, Дани Хюстън, Джесика Бийл,Хелън Мирън, Скарлет Йохансон,Антъни Хопкинс и др.
17:30
“Животът на Пи” - драма, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Анг Лий, актьори - Жерар Депардийо, Ирфан Кхан, Табу, Сураж Шарма, Рейф Спол и др.
20:00
" Революция Z” - сериал, с.4, еп.2
21:00
Месец на Оскарите:"Генезис” екшън,трилър,фантастика (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Харди, Пийт Постълуейт и др.
00:00
Месец на Оскарите: “Майкъл Клейтън”- драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Денис О‘Хеър, Дъглас Макграт, Джордж Клуни, Том Уилкинсън, Тилда Суинтън, Сидни Полак, Остин Уилямс, Роберт Прескот, Дейвид Заяс и др.
03:30
“Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.17

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик /п./
14:00
Характери /п./
14:30
Провокативно с Милена Фучеджиева /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Канбе стратегът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Пречупена - драма, Великобритания, 2014 г.; режисьор: Руфъс Норис; в ролите: Килиън Мърфи, Тим Рот, Зана Марианович, Робърт Емс
23:40
Новините ON AIR /п./
00:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
01:20
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:10
Дзенга /п./
02:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
03:20
Q&A с Клара Маринова /п./
04:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./

FOX

05:10
Скандал - пети сезон, еп. 21
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 41
06:25
Поднови или продай - риалити, еп. 42
06:50
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 18
07:50
Подли камериерки - втори сезон, еп. 1
08:45
Странни самотници - първи сезон, еп. 3
09:10
Странни самотници - първи сезон, еп. 4
09:40
Обвързани - първи сезон, еп. 1
10:05
Обвързани - първи сезон, еп. 2
10:35
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 2
11:00
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 3
11:30
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 3
11:55
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 4
12:25
Присъда - първи сезон, еп. 2
13:20
Поднови или продай - риалити, еп. 41
13:45
Поднови или продай - риалити, еп. 42
14:15
Странни самотници - първи сезон, еп. 5
14:40
Странни самотници - първи сезон, еп. 6
15:10
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 4
16:05
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 1
17:05
Подли камериерки - втори сезон, еп. 2
18:00
Обвързани - първи сезон, еп. 3
18:25
Обвързани - първи сезон, еп. 4
19:00
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 4
19:25
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 5
20:00
Кралски особи - сериал, еп. 1
21:00
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8
22:00
Това сме ние - първи сезон, еп. 15
22:55
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 5
23:55
Тайнствени афери - четвърти сезон, еп. 3
00:55
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 4
01:20
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 5
01:50
Кралски особи - сериал, еп. 1
02:40
Подли камериерки - втори сезон, еп. 2
03:30
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 1
04:20
Тайнствени афери - четвърти сезон, еп. 3

Kino Nova

05:30
“Женени от пръв поглед” - реалити, сезон 1, /п/
06:30
Виолета” - сериaл, сезон 1, 2 епизода
08:30
“Женени от пръв поглед” - реалити, сезон 1
09:30
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
10:40
“Снежна приказка” - романтична драма с уч. на Пол Кембъл, Бриана Ивиган, Тони Алкантар, Джей Бразо и др.
12:30
“Бавачка по призвание” - романтична комедия с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др.
14:30
“Джанго без окови” - уестърн с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Кери Уошингтън, Уолтън Гогинс и др., /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
19:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 8
20:00
“От местопрестъплението: Маями” сериал, сезон 5
21:00
“Американска схема” (премиера) - криминален с уч. на Крисчън Бейл, Брадли Купър, Ейми Адамс, Дженифър Лорънс, Джереми Ренър, Луис Си Кей, Джак Хюстън и др.
23:50
“От местопрестъплението: Маями” сериал, сезон 5, /п/
00:50
“Бавачка по призвание” - романтична комедия с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др. , /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Малката булка” - сериен филм
17:30
“Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Транспортер” - сериен филм, 2 сезон
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
Вътрешен глас” - сериен филм
02:00
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:15
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3886 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Вокален концерт Празници на изкуствата”Аполония 2016”
14:00
В кадър На лов за енергия/п/
14:30
Днес и утре
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /78 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Момчетата от"Медисън авеню” 6 тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно Кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня Информационно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио Футбол Коментарно предаване
22:05
Футбол: Копенхаген - Лудогорец, среща от турнира на Лига Европа пряко предаване
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
Момчетата от"Медисън авеню” 6 тв филм /8 епизод/п/
02:40
Здравето отблизо /п/
03:35
Днес и утре /п/
04:00
Чиста кръв тв филм /78 епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3886 епизод/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /25 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3885 епизод/п/
10:50
Световните градове на България Стара Загора - Свидетел на историята /п/
11:20
Световно наследство Лаурисилва на остров Мадейра /п/
11:40
Европа днес
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Най-големият музей в света Мон Сен Мишел
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3886 епизод/
18:25
Пътешествия документална поредица /п/
18:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Ню Йорк 25-сериен тв филм /Израел, 2012 г./, 1 епизод, режисьор Ариел Бенбаджи, в ролите: Ошри Коен, Ювал Шарф, Итай Туржеман, Маги Азарзар и др.
20:50
Япония днес
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
22:15
Днес и утре
22:45
Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2014 г./, 24 епизод
23:10
Америка днес /п/
00:05
Потребителската кошница /п/
00:15
България новини /п/
00:45
Ню Йорк сериен тв филм /1 епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Часът на зрителите /п/
03:50
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
04:20
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Пътят към Русия магазинно предаване /18 епизод/
08:00
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /6 епизод/
08:30
Аз съм…
08:45
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
09:40
Световно първенство по биатлон: спринт /мъже/
11:10
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/
13:50
Спортни новини
14:00
Футбол: Лудогорец - Копенхаген - среща от 1/16-финалите на “Лига Европа”
15:45
Футбол: Фенербахче - Краснодар, среща-реванш от 1/16-финалите на “Лига Европа”
17:30
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /7 епизод/
18:00
Готов да убива игрален филм (12)
19:30
Аз съм
19:40
Студио футбол Лига Европа пряко предаване
20:00
Футбол: Аякс - Легия /Варшава/, среща-реванш от 1/16-финалите на “Лига Европа” пряко предаване от Амстердам
22:05
Футбол: Копенхаген - Лудогорец - среща-реванш от 1/16-финалите на “Лига Европа” пряко предаване от Копенхаген
00:00
Супер сериите + предаване за фитнес
00:15
Футбол: Фенербахче - Краснодар, среща-реванш от 1/16-финалите на “Лига Европа”
02:00
Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /жени/
05:00
Световен шампионат по екстремен триатлон
05:40
Световно първенство по биатлон: спринт /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Знаци по пътя: Любен Чаталов /фонд/
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:25
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
14:20
Серенада тв новела на Евровизия
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Баскетбол /мъже/: Берое - Фени Индустри среща от Балканската баскетболна лига - пряко предаване от Стара Загора
20:30
В кадър На лов за енергия
21:00
Откога те чакам игрален филм /1984 г./, режисьор Анна Петкова, в ролите: Цветана Манева, Елена Стефанова, Катя Тодорова, Асен Миланов, Георги Георгиев-Гец, Георги Калоянчев, Петър Слабаков, Леда Тасева и др.
22:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
23:15
Зелена светлина
23:20
Непозната земя /п/
23:50
В кадър /125 г. от рождението на ген. Владимир Стойчев/ Той е двигателят. Той е великанът /п/
00:20
Още от деня информационно предаване
01:05
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
01:35
България днес информационен блок /п/
03:05
Потребителската кошница
03:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:25
Европейски маршрути /п/
03:35
Спомен документален филм
04:25
Бразди /п/
04:55
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 2
07:30
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 15, /п/
13:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
14:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9
15:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
16:00
Ловът на орела” - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Рутгер Хауер, Джо Суба, Зак Макгоун
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 2
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 15
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2
22:00
“Смокинг” - екшън-комедия с уч. на Джеки Чан, Дженифър Лав Хюит, Джейсън Айзъкс, Деби Мазар, Питър Стормеър, Романи Малко, Миа Котет, Джеймс Браун и др.
00:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 2, /п/