Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Март 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
13:25
Световна купа по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /мъже, 2 манш/ пряко предаване от Крайнска гора /Словения/
14:30
Бразди Предаване за земеделие
15:00
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
15:55
Язовецът /110г. от рождението на Емилиян Станев/ тв филм /България, 1981г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Невена Коканова, Антон Горчев, Леда Тасева и др.
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00
През коридорите на времето документална поредица
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:20
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Шоуто на Канала Развлекателно предаване
22:00
Кръстникът 3 игрален филм /САЩ, 1990г./, режисьор Франсис Форд Копола, в ролите: Ал Пачино, Даян Кийтън, Талия Шайър, Анди Гарсия и др. (16)
00:50
Посолството тв филм /8 епизод/п/
02:00
Градчето “Сидер Коув” тв филм /8 епизод/п/
03:30
Библиотеката /п/
04:30
Малки истории /п/
05:25
Бразди /п/

БНТ 2

07:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
07:30
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Архиепископ Серафим - Софийският чудотворец документален филм /п/
12:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт
13:00
Потребителската кошница
13:30
Българска рапсодия игрален филм /п/
15:15
Туристически маршрути
15:40
Кармен опера от Жорж Бизе, постановка на Лионската опера /1 част/
17:15
Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 1 епизод /п/
18:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Хъшове сериен тв филм /3 епизод/
20:55
Музикален фестивал “Жълтите павета” концерт на Рамон Вале трио и Олвидо Руис
22:00
Една добра жена игрален филм /копродукция, 2004 г./, режисьор Майк Баркър, в ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Мур др.
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
00:00
България новини /п/
00:30
Хъшове сериен тв филм /3 епизод/п/
01:25
Потребителската кошница /п/
01:55
Една добра жена игрален филм /п/
03:25
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /27 епизод/п/
03:50
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /4, последен епизод/п/
04:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:45
Часът на зрителите /п/
05:15
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
06:45
Световно наследство Манастирът Жеронимуш

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /12 епизод/
08:00
Пътят към Русия магазинно предаване /18 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Формула Е: Операция Лед документален филм
10:10
Световно първенство по бобслей репортаж от Кьонигзее /Германия/
10:25
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: гигантски слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кранска гора /Словения/
11:30
Супер сериите + предаване за фитнес
11:50
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
13:20
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/ пряко предаване от Пьончанг /Реп. Корея/
14:10
Спортни новини
14:20
Часът на БНТ HD
14:30
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Кайзери /Турция/
15:45
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: гигантски слалом /мъже/, ІІ манш
16:50
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
18:00
Баскетбол: Среща от националната баскетболна лига пряко предаване
19:50
Потъването на Созопол игрален филм /България, 2014г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Деян Донков, Снежина Петрова, Светлана Янчева и др.
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:30
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
23:50
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
00:40
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: гигантски слалом /мъже/
02:50
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
04:15
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Катар
05:45
Световен рали шампионат: Рали Швеция - финален етап

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
07:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Любовен еликсир документален филм /БНТ 2 Пловдив/
11:30
В кадър Комитски тайни /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Героите на Шипка игрален филм /България, Русия, 1954 г./, режисьор Сергей Василиев, в ролите: Иван Переверзев, Виктор Авдюшка, Петко Карлуковски, Константин Кисимов, Николай Масалитинов, Апостол Карамитев, Георги Стаматов, Жени Божинова, Катя Чукова и др.
15:00
Плюс това
16:00
Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик - Балкан Ботевград среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от Правец
18:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
18:30
Бразди
19:00
Потребителската кошница
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:20
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде игрален филм /България, Германия, Словения, Унгария, 2008 г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев, Анна Пападопулу, Васил Василев-Зуека, Людмила Чешмеджиева и др.
22:50
ФСБ на живо филм концерт /2013 г./
00:15
Шоуто на Канала
01:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:15
Плюс това /п/
03:15
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
03:50
История.bg 1240г. - Хан Кардам /п/
05:00
Каменното съкровище от Мездра документален филм /п/
05:30
Часът на зрителите /п/