Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Март 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3891 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм /22 епизод/
13:25
Лошите добри приятели детски тв филм /7 епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /83 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
16:55
Момчетата от “Медисън авеню” 6 тв филм /13, последен епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
История.bg Бисмарк и България
22:10
Достойните българи 2017 церемония по награждаването
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /10 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Момчетата от “Медисън авеню” 6 тв филм /13, последен епизод/п/
02:40
Чиста кръв тв филм /83 епизод/п/
03:25
Глухаря тв филм /10 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3891 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3891 епизод/п/
10:55
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:10
Дивият Франк в Африка 6-сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 1 епизод /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Потребителската кошница /п/
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:00
Парламентарни избори 2017: Диспут Политики и инициативи за компенсиране на икономическото изоставане на русенския регион. Конкретни идеи за подпомагане на малкия и средния бизнес - пряко предаване от Русе
18:00
Дързост и красота тв сериал /3892 епизод/
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
18:55
Днес и утре
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европейски маршрути Дворецът Алхамбра - бисерът на Гранада
20:15
Ню Йорк сериен тв филм /5 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Ние дискусионно студентско предаване
22:35
Норма - опера от Винченцо Белини постановка на Софийската опера и балет /първа част/
00:05
България новини /п/
00:35
Ню Йорк сериен тв филм /5 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:05
Потребителската кошница /п/
04:35
Европейски маршрути Дворецът Алхамбра - бисерът на Гранада /п/
04:50
По Илинден документален филм /п/
05:50
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Мексико - всичко преди старта магазинно предаване
08:00
Спортна треска
09:05
Аз съм…
09:20
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /13 епизод/
09:45
Световен рали шампионат: Рали Швеция - финален етап
11:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
13:10
Часът на БНТ HD
13:20
Извън играта
13:50
Спортни новини
14:00
Баскетбол /жени/: Купа на България - финал
16:00
Спортна треска
17:05
Световен рали шампионат: Рали Мексико - всичко преди старта магазинно предаване
17:35
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /14 епизод/
18:00
Големият влаков обир - Разказът на обирджията игрален филм /Великобритания, 2013г./, режисьор Джулиан Джарълд, в ролите: Люк Евънс, Робърт Гленистър, Пол Андарсън, Мартин Компстън и др.
19:30
Световна купа по биатлон: щафета /мъже/
21:00
Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
21:30
Арена Баскет обзорно предаване
22:00
Ликвидация сериен филм /3 епизод/
22:50
Супер сериите предаване за фитнес
23:20
Футбол: Фенербахче - Краснодар - среща-реванш от 1/16-финалите на “Лига Европа”
01:10
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
03:20
Ветроходство: Околосветска регата “Венди глоуб” обзорна програма
04:15
Международен турнир по бокс “Странджа” - финали

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Под вълните на Черно море научнопопулярна поредица
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:00
Българска трилогия документален филм /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Живко Колев - живот като песен музикален филм
22:10
Достойните българи 2017 церемония по награждаването
23:00
По света и у нас
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Нощни птици
00:30
Още от деня информационно предаване /п/
01:40
Малки истории /п/
02:35
България днес информационен блок /п/
03:40
Беласица - планина на три държави научнопопулярен филм
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Под вълните на Черно море научнопопулярна поредица /п/