Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Март 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3895 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Европейска купа по сноуборд Пампорово 2017: Слоупстайл пряко предаване
14:15
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:30
Лошите добри приятели детски тв филм /9 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /87 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
16:55
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /3 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
История.bg Паисий - История славянобългарска
22:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /12 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /13 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /3 епизод/п/
02:40
Чиста кръв тв филм /87 епизод/п/
03:25
Глухаря тв филм /13 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3895 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Световно наследство Манастирът в Алкобаса /п/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3896 епизод/п/
10:50
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:05
Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 2 епизод /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Потребителската кошница /п/
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3897 епизод/
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
18:55
Днес и утре
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:10
Ню Йорк сериен тв филм /10 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:40
Норма опера от Винченцо Белини /постановка на Софийската опера и балет/ - 2 част
23:50
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Ню Йорк сериен тв филм /10 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:05
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:20
Потребителската кошница /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Обзор “Лига Европа”
08:00
Спортна треска
09:05
Аз съм…
09:20
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
10:15
Световна купа по биатлон: единична смесена щафета
11:15
Световно първенство по сноуборд: сноубордкрос
12:30
Европейска купа по сноуборд: слоупстайл пряко предаване от Пампорово
14:15
Спортни новини
14:25
Извън играта
15:00
Спортна треска
16:05
Аз съм…
16:20
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /18 епизод/
16:45
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
18:00
Големият влаков обир - Разказът на ченгето игрален филм /Великобритания, 2013г./, режисьор Джеймс Стронг, в ролите: Джим Броудбент, Джордж Костигън, Робърт Гленистър и др.
19:30
Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма
20:30
Обзор “Лига Европа”
21:00
Извън играта
21:30
Арена Баскет обзорно предаване
22:00
Ликвидация сериен филм /4 епизод/
22:50
Супер сериите предаване за фитнес
23:20
Футбол: Ростов - Манчестър Юнайтед - среща от осминафиналите на “Лига Европа”
01:10
Европейска купа по сноуборд: слоупстайл
02:55
Световна купа по биатлон: смесена щафета
04:45
Световна купа по биатлон: единична смесена щафета
05:45
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Под вълните на Черно море научнопопулярна поредица
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Международен попфест “Откритие” Варна 2016 конкурс за поп песен /БНТ 2 Варна/
21:50
Светът е 7 /п/
22:20
Извън играта /п/
23:00
По света и у нас
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Нощни птици
00:30
Още от деня информационно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Европейски маршрути /п/
03:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:50
Здравето отблизо /п/
05:40
Знаете ли, че… За учителя Панчо Владигеров