Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Март 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев
09:00
Очи в очи – документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Разузнаване на квадрат – документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
На ръба – документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Русия, според Райън – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Брилянтни идеи – документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Титани на масата – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 2, еп. 4
15:00
Премиера: “Лекар в планината” - сериал, с.9, еп. 5
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп. 2
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 686
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 96
21:00
“Бригада Нов дом” - социален проект с водещ Мария Силвестър
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Менталист: Крадецът на мисли"- сериал, с. 5, еп. 4
00:50
Малки сладки лъжкини” сериал, с. 5, еп.12
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 561
04:50
Лекар в планината” /п./сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.9
07:00
“Изгубена” - сериал, с.5, еп.15
08:00
“Докосване” - сериал, с.2, еп.9
09:15
“Поредният ергенски запой” - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Зак Галифианакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Джейми Чънг, Майк Тайсън, Пол Джиамати, Кен Джонг, Джефри Тамбор, Ясмин Лий и др.
11:30
Вътрешна сигурност” сериал, с.4, еп.10
12:30
Премиера: “Изгубена” - с.5, еп.16
13:30
“Докосване” - сериал, с.2, еп.10
14:30
“Целуни ме” - комедия, драма, романтичен (САЩ, 1999)
16:45
“Дъщерята на проповедника” - драма (САЩ, 2009)
19:00
“Хитман” - екшън, трилър (САЩ, Франция, България, 2007)
21:00
“Светецът” - екшън, романтичен, драма (САЩ, 1997)
23:30
Експресно фото” - драма, САЩ, 2002 г.
01:30
“Докосване” - сериал, с.2, еп.10
02:30
“Убийството” - сериал, с.3, еп.7

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес – темите, които вълнуват всички – магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла – семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
14:30
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Глухар – криминален сериал
20:40
Довереникът – исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Похитени – сериал, политически трилър
23:10
Новините ON AIR /п./
23:50
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
00:40
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
01:40
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
02:40
Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
03:40
Характери /п./
04:10
Дзенга
04:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./

FOX

05:10
Обвързани - трети сезон, еп. 9
05:35
Обвързани - трети сезон, еп. 10
06:00
С повече шик - първи сезон, еп. 7
06:25
С повече шик - първи сезон, еп. 8
06:50
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 15
07:45
Подли камериерки - трети сезон, еп. 3
08:40
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 1
09:35
Обвързани - трети сезон, еп. 9
10:05
Обвързани - трети сезон, еп. 10
10:30
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 22
11:00
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 1
11:30
Скандал - шести сезон, еп. 2
12:25
Присъда - първи сезон, еп. 11
13:20
С повече шик - първи сезон, еп. 9
13:45
С повече шик - първи сезон, еп. 10
14:15
Кралски особи - сериал, еп. 5
15:10
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 19
16:05
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 16
17:05
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
18:00
Обвързани - трети сезон, еп. 11
18:30
Обвързани - трети сезон, еп. 12
19:00
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 2
19:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 3
20:00
Кралски особи - сериал, еп. 6
21:00
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 11
22:00
Това сме ние - първи сезон, еп. 18
22:55
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 20
23:55
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 2
00:50
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 2
01:20
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 3
01:45
Кралски особи - сериал, еп. 6
02:40
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
03:30
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 16
04:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 2

Kino Nova

06:00
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 1, /п/
07:00
“Виолета” - сериaл, сезон 2
09:00
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 1
09:50
“Скандал” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Старомодна благодарност” - рама с уч. на Пола Бодро, Хелен Джой, Жаклин Бисе и др.
13:00
“Да спечелиш любовта” романтична комедия филм с уч. на Хелена Матсън, Кори Сивиър, Надийн Велазкес, Паркър Стивънсън и др.
15:00
“Самотният рейнджър” приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Арми Хамър, Уилям Фиктнър, Том Уилкинсън, Хелена Бонъм Картър и др., /п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 2
19:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 8
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
“Джак и Джил” - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кейти Холмс, Ал Пачино, Дейвид Спейд, Ник Суордсън и др.
23:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
00:00
“Неуязвимата Джейн” - екшън с уч. на Емануел Воже, Ерик Дейн, Ричард Раундтрий, Уокър Хауърд и др.

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма"(премиера)- сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Ние, нашите и вашите” (премиера)
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Мотив” - сериен филм, 3 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3898 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Радостта от музиката концерт на Софийската филхармония
13:55
В кадър Вяра за Иван, Хасан и другите/п/
14:25
Туристически маршрути
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /90 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /6 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня Информационно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:10
Втори дубъл тв новела /копродукция, 2011г./, режисьор Надежда Косева, в ролите: Светла Цоцоркова, Стефан Щерев и др.
21:40
Лига Европа - Студио Футбол
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /6 епизод/п/
02:40
История.bg Паисий - История славянобългарска/п/
04:00
Чиста кръв тв филм /90 епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3898 епизод/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /31 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3899 епизод/п/
10:50
Световните градове на България Перник - Внезапна спирка /п/
11:15
Япония днес /п/
11:25
Малта - морският кръстопът на Европа документален филм /БНТ 2 Варна/п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Пиренеите документална поредица /2 епизод/п/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3900 епизод/
18:25
Пътешествия документална поредица /п/
18:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:10
Ню Йорк сериен тв филм /13 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
22:15
Днес и утре
22:35
Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2014 г./, 27 епизод /п/
23:00
Америка днес /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Ню Йорк сериен тв филм /13 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Часът на зрителите /п/
03:35
Световно наследство Манастирът Жеронимуш /п/
03:55
Международен фолклорен фестивал Варна 2016 /БНТ 2 Варна/първа част/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Обзор “Лига Европа”
08:00
Пътят към Русия магазинно предаване /19 епизод/
08:30
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /20 епизод/
08:55
Аз съм…
09:10
Световна купа по биатлон: единична смесена щафета
10:40
Европейска купа по сноуборд: слоупстайл
12:25
Световно първенство по сноуборд: паралелен слалом
13:45
Аз съм…
14:00
Спортни новини
14:10
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Индонезия
15:55
Футбол: Олимпик /Лион/ - Рома - среща от осминафиналите на “Лига Европа”
17:40
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /21 епизод/
18:05
Боргман игрален филм
20:00
Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа” пряко предаване
22:05
Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа” пряко предаване
00:15
Супер сериите + предаване за фитнес
00:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
02:40
Световна купа по биатлон: смесена щафета
04:15
Световно първенство по сноуборд: паралелен гигантски слалом
05:45
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Птиците балерини научнопопулярен филм
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:25
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
14:20
Малкото извънземно тв новела на Евровизия /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня информационно предаване
19:15
В кадър Вяра за Иван, Хасан и другите
19:50
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:10
Матриархат игрален филм /1977 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Невена Коканова, Катя Паскалева, Емилия Радева, Катя Чукова, Велко Кънев, Павел Поппандов и др.
22:50
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
23:20
В кадър Вяра за Иван, Хасан и другите /п/
23:50
Непозната земя /п/
00:20
Още от деня информационно предаване /п/
01:05
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
01:35
България днес информационен блок /п/
03:05
Животът е вкусен /п/
04:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:30
Бразди /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда “Галактика” сериал, сезон 2
07:30
Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
08:45
Военни престъпления” сериал, сезон 9, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
14:00
Военни престъпления” сериал, сезон 9
15:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 3
16:00
Ченгета Джен - Х” - екшън с уч. на Никълъс Це, Стивън Фунг, Сам Лий, Даниел Ву и др. , /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16
21:00
Хаваи 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
Мисията невъзможна 2” екшън с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др.
00:40
Хаваи 5-0” - сериал, сезон 5, /п/
01:40
Еротичен телепазар
03:40
“Бойна звезда “Галактика” сериал, сезон 2, /п/