Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Март 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев
09:00
Очи в очи – документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Разузнаване на квадрат – документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Димитър Вучев
14:00
Update – предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
На ръба – документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Русия, според Райън – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Брилянтни идеи – документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Титани на масата – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 2, еп. 5
15:00
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.9, еп. 6
16:00
Премиера:"Клиника край езерото"– сериал, с.1, еп. 3
17:00
bTV Новините
17:20
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 687
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 97
21:00
Столичани в повече” - сериал, с.11, еп.2
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Менталист: Крадецът на мисли“сериал, с. 5, еп. 5
00:50
Малки сладки лъжкини” - сериал, с. 5, еп.13
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 562
04:50
Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.10
07:00
“Изгубена” - сериал, с.5, еп.16
08:00
“Докосване” - сериал, с.2, еп.10
09:15
Ергенският запой, част 3” комедия (САЩ, 2013), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др.
11:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.11
12:30
“Докосване” - сериал, с.2, еп.11,12
14:30
“Прометей” - драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Шарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршал-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др.
17:15
Легендата за Оз: Завръщането на Дороти” - анимация (САЩ, 2014), режисьор - Дан Ст. Пиер
19:00
Експресно фото” - драма, САЩ, 2002 г., режисьор - Марк Романек, актьори - Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилън Смит, Гари Коул и др.
21:00
Бандата на Оушън"- екшън, комедия (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
23:15
Премиера: “Чийч и Чонг: Анимационният филм” - анимация, комедия (САЩ, 2013), режисьори - Брандън Чеймбърс, Ерик Ди Чеймбърс, сценаристи - Томи Чонг, Чийч Марин
01:00
Бандата на Оушън"- екшън, комедия (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
03:15
“Убийството” - сериал, с.3, еп.7

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес – темите, които вълнуват всички – магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла – семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов /п./
14:30
Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Глухар – криминален сериал
20:40
Довереникът – исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Време за кино класика: Три цвята: синьо – драма, Франция, Полша, 1994 г.; режисьор: Кшищоф Кешловски; в ролите: Жулиет Бинош, Беноа Режен, Флоранс Пернел, Шатлот Вери
23:50
Новините ON AIR /п./
00:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
01:20
Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
02:25
Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
03:30
Характери /п./
04:00
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
05:00
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
06:00
VIB /п./
06:31
Клик /п./

FOX

05:10
Обвързани - трети сезон, еп. 11
05:35
Обвързани - трети сезон, еп. 12
06:00
С повече шик - първи сезон, еп. 9
06:25
С повече шик - първи сезон, еп. 10
06:50
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 16
07:45
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
08:40
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 2
09:35
Обвързани - трети сезон, еп. 11
10:05
Обвързани - трети сезон, еп. 12
10:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 2
11:00
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 3
11:30
Това сме ние - първи сезон, еп. 18
12:25
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 11
13:20
С повече шик - първи сезон, еп. 11
13:45
С повече шик - първи сезон, еп. 12
14:15
Кралски особи - сериал, еп. 6
15:10
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 20
16:05
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 17
17:05
Подли камериерки - трети сезон, еп. 5
18:00
Обвързани - трети сезон, еп. 13
18:30
Обвързани - четвърти сезон, еп. 1
19:00
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 4
19:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 5
20:00
Кралски особи - сериал, еп. 7
21:00
“Истинска любов” - игрален филм
22:55
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 21
23:55
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 3
00:50
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 4
01:20
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 5
01:45
Кралски особи - сериал, еп. 7
02:40
Подли камериерки - трети сезон, еп. 5
03:30
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 17
04:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 3

Kino Nova

06:00
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 1, /п/
07:00
“Виолета” - сериaл, сезон 2
09:00
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 1
09:50
“Скандал” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 8, /п/
12:00
Да поговорим за любовта” - романтична комедия с уч. на Чарлз Хедър Морис, Джонатан Бенет, Тери Поло, Оскар Нунез и др.
14:00
Да се завърнеш у дома” - драма с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др.
16:00
“Джак и Джил” - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кейти Холмс, Ал Пачино, Дейвид Спейд, Ник Суордсън и др., /п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 2
19:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 8
20:00
От местопрестъплението: Маями” сериал, сезон 6
21:00
Без/смъртен” (премиера) - трилър с уч. на Райън Рейнолдс, Натали Мартинес, Матю Гууд, Бен Кингсли, Дерек Люк, Виктор Гарбър, Мишел Докъри и др.
23:30
От местопрестъплението: Маями” сериал, сезон 6, /п/
00:30
Целуни момичетата” - криминален с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кери Елуис, Тони Голдуин, Браян Кокс, Джей Сандърс, Алекс Макартър, Джереми Пивън и др.

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Аз обичам България”- предаване на NOVA, нов сезон
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Мотив” - сериен филм, 3 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:10
Още от деня информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Планински хроники документална поредица
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Отвъд чертата тв филм /България, 2003г./, режисьор Илия Добрев, в ролите: Иван Ласкин, Йоана Буковска, Асен Блатечки, Мария Статулова и др.
13:25
Обзор"Лига Европа" Обзорно спортно предаване
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Европейска купа по ски свободен стил Пампорово 2017 пряко предаване
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Ликвидация 14-сериен тв филм /Русия, 2007г./, 1 епизод, режисьор Сергей Урсуляк, в ролите: Владимир Машков, Михаил Пореченков, Владимир Меншов и др.(12)
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня Информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:10
Градчето"Сидер Коув" тв филм /14, последен епизод/п/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на Милен Киров джаз трио Празници на изкуствата"Аполония 2016"
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Градчето"Сидер Коув" тв филм /12 епизод/п/
02:35
Зелената линейка /п/
03:50
Светът е 7 /п/
04:20
Още от деня информационно предаване/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /32 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3900 епизод/п/
10:45
Америка днес /п/
11:45
Европа днес /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
15:25
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3901 епизод/
18:20
Китай на фокус Китайско кунг - фу /първа част/
18:55
София в един снимачен век Филмови коловози
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:10
Ню Йорк сериен тв филм /14 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Жената, която се завръща 4-сериен телевизионен филм /Италия, 2011 г./, режисьор Джани Лепре, в ролите: Вирна Лизи, Лука Бастианело, Емилио Бонучи, Барбара Ливи, Алесандро Бартолучи, Валентина Д’Агостино и др. /1 епизод/
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Ню Йорк сериен тв филм /14 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:05
Китай на фокус Китайско кунг - фу /първа част/п/
03:40
Пиренеите документална поредица /2 епизод/п/
04:10
Международен фолклорен фестивал Варна 2016 /БНТ 2 Варна/втора част/п/
04:55
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
08:10
Пътят към Русия магазинно предаване /19 епизод/
08:35
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /21 епизод/
09:00
Аз съм…
09:15
Световна купа по биатлон: смесена щафета
10:50
Европейска купа по сноуборд: слоупстайл
12:20
Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
14:05
Спортни новини
14:15
Европейска купа по ски-свободен стил: слоупстайл пряко предаване от Пампорово
16:00
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
17:20
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/ пряко предаване от Холменколен /Норвегия/
18:50
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /12 епизод/
19:15
Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
21:00
Обзор “Лига Европа”
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Жертва игрален филм /Канада, 2010 г./, режисьор Майкъл Грийнспан, в ролите: Ейдриън Броуди, Карълайн Давернас, Раян Робинс и др.
23:35
Супер сериите предаване за фитнес
00:05
Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
01:50
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
03:20
Европейска купа по ски-свободен стил: слоупстайл
05:15
Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:00
Благословени години /80 години от рождението на народната певица Надка Караджова/ музикален филм
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:10
Бразди /п/
14:40
Денят започва с Култура /п/
15:55
Зелена светлина
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня информационно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:10
Рецитал на група “Импулс”
23:00
По света и у нас
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Властелини на облаците документален филм
00:35
Още от деня информационно предаване /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 София/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Потребителската кошница /п/
03:55
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:05
Панорама с Бойко Василев /п/
05:20
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Младият Херкулес” - сериал
06:30
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 2
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 1, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
14:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9
15:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 3
16:00
Борбата на Ник"- криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Ердал Йълдъз, Луна Швайгер и др.
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 1
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16
21:00
Хаваи 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
“Свещеник” - екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Карл Ърбан, Кам Джигандей, Маки Кю, Лили Колинс, Брад Дуриф, Стивън Мойър, Кристофър Плъмър, Алън Дейл, Медхен Еймик, Джейкъб Хопкинс и др.
00:00
Хаваи 5-0” - сериал, сезон 5, /п/
00:50
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:15
Еротичен телепазар