Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Март 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев
09:00
Атракциите на Тайланд - документален филм на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Димитър Вучев
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Пуерто Рико - документален филм на Bloomberg
17:30
Филипините - документален филм на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Сингапурски сесии - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 2, еп. 6
15:00
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.9, еп.7
16:00
Премиера:"Клиника край езерото" сериал, с.1, еп.4
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 688
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 93
21:00
MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Менталист: Крадецът на мисли“сериал, с. 5, еп. 6
00:50
Малки сладки лъжкини” - сериал, с. 5, еп.14
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 563
04:50
Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.11
08:00
“Докосване” - сериал, с.2, еп.11
08:30
Бандата на Оушън 2” - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин Зита-Джоунс,Брад Пит и др.
11:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.12
12:15
“Докосване” - сериал, с.2, еп.13,14
14:15
Бандата на Оушън 3” - драма, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Елън Бъркин, Елиът Гулд, Карл Райнър, Еди Джеймисън, Скот Каан, Кейси Афлек, Бърни Мак, Дон Чийдъл, Анди Гарсия, Мат Деймън, Брад Пит, Джордж Клуни, Ал Пачино и др.
17:00
“Волният Уили: Бягство от пиратската пещера” - семеен (САЩ, 2010), режисьор - Уил Гейгър, актьори - Бо Бриджис, Бинди Сю Ървин, Кевин Отто, Дарън Мейер и др.
19:00
“Целуни ме” - комедия, драма, романтичен (САЩ, 1999), режисьор - Раджа Гонсъл, актьори - Майкъл Вартан, Дрю Баримор, Дейвид Аркет, Джон Райли, Лийли Собиески, Моли Шанън, Гари Маршъл и др.
21:00
Премиера:“Пазители на наследството” - драма, екшън, биографичен (САЩ, Германия, 2014), режисьор Джордж Клуни, актьори - Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Хю Боневил, Захари Бахаров, Боб Балабан и др.
23:30
“Без посока”- драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор - Уилям Х. Мейси, актьори - Майлс Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън, Селена Гомез, Кейт Микучи, Лорънс Фишбърн и др.
01:30
“Убийството” - сериал, с.3, еп.9,10

Bulgaria ON AIR

05:30
Директно /п./
06:10
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Необичайните заподозрени недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
14:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Довереникът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Новините ON AIR /п./
23:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
00:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов/п./
01:20
Колела /п./
01:50
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
02:20
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
03:20
Необичайните заподозрени недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
04:20
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./

FOX

05:10
Имало едно време - четвърти сезон, еп. 18
06:00
С повече шик - първи сезон, еп. 11
06:25
С повече шик - първи сезон, еп. 12
06:50
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 17
07:45
Подли камериерки - трети сезон, еп. 5
08:40
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 3
09:35
Обвързани - трети сезон, еп. 13
10:05
Обвързани - четвърти сезон, еп. 1
10:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 4
11:00
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 5
11:30
“Истинска любов” - игрален филм
13:20
Тайните на модата - първи сезон, еп. 1
13:45
Тайните на модата - първи сезон, еп. 2
14:15
Кралски особи - сериал, еп. 7
15:10
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 21
16:05
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 18
17:05
Подли камериерки - трети сезон, еп. 6
18:00
Обвързани - четвърти сезон, еп. 2
18:30
Обвързани - четвърти сезон, еп. 3
19:00
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 6
19:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 7
20:00
Кралски особи - сериал, еп. 8
21:00
Присъда - първи сезон, еп. 12
22:00
Нереално -втори сезон, еп. 9
22:55
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 22
23:55
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 4
00:50
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 6
01:20
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 7
01:45
Кралски особи - сериал, еп. 8
02:40
Подли камериерки - трети сезон, еп. 6
03:30
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 18
04:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 4

Kino Nova

05:30
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 1, /п/
06:30
“Виолета” - сериaл, сезон 2, 2 епизода
08:50
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 1
09:30
“Скандал” - сериал, сезон 2, /п/
10:40
Д-р Хаус” - сериал, сезон 8, /п/
11:40
“Принцесата и жабокът” - анимационен филм, /п/
13:45
“Кралицата девственица” историческа драма филм с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., I част
16:00
Агент Солт” - екшън с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Андре Броуър и др., /п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 2
19:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 8
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
“Офицери и пешки” - трилър с уч. на Робърт Редфорд, Мерил Стрийп, Том Круз, Майкъл Пеня, Андрю Гарфилд, Питър Бърг, Кевин Дън, Дерек Люк и др.
23:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
00:00
“Кралицата девственица” историческа драма филм с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., I част, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” (премиера)- сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Като две капки вода"- забавно предаване, 5 сезон
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Мотив” - сериен филм, 3 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3899 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм /24 епизод/
13:25
Лошите добри приятели детски тв филм /10 епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /91 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
16:55
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /7 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
История.bg Българите и другите народи
22:05
Прокълнатите крале 10-сериен тв филм /копродукция, 2005г./, 1 епизод, режисьор Жозе Даян, в ролите: Жана Моро, Филип Торетон, Жером Анже, Жан Балибар и др. (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
В сянката на властта 6-сериен тв филм /Франция, 2012г./, 1 епизод, режисьор Фредерик Телие, в ролите: Натали Бай, Брюно Волкович, Филип Манян, Грегори Фитуси и др.
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /7 епизод/п/
02:40
Чиста кръв тв филм /91 епизод/п/
03:25
В сянката на властта тв филм /1 епизод/п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3899 епизод/п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3901 епизод/п/
10:55
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:10
Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 3 епизод /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Потребителската кошница /п/
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3902 епизод/
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:55
Днес и утре
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:10
Ню Йорк сериен тв филм /15 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:45
25 години Нов симфоничен оркестър концерт
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Ню Йорк сериен тв филм /15 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:05
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:20
Потребителската кошница /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Обзор “Лига Европа”
08:00
Спортна треска
09:05
Аз съм…
09:20
Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/
10:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом /отборно/
11:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
12:55
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
14:05
Спортни новини
14:15
Извън играта
14:45
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
16:25
Спортна треска
17:30
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /22 епизод/
18:00
Красив ум игрален филм /САЩ, 2001г./, режисьор Рон Хауърд, в ролите: Ръсел Кроу, Ед Харис, Джъд Хирш, Дженифър Конъли и др.
20:10
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
21:30
Арена Баскет обзорно предаване
22:00
Ликвидация сериен филм /5 епизод/
22:50
Супер сериите предаване за фитнес
23:20
Футбол: Бешикташ - Олимпиакос - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
01:10
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
02:50
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
04:25
Ветроходство: Околосветска регата “Венди глоуб” обзорна програма
05:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Под вълните на Черно море научнопопулярна поредица
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Моя любов концерт, посветен на творчеството на композитора Стефан Димитров
21:55
Светът е 7 /п/
22:25
Извън играта /п/
23:00
По света и у нас
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Нощни птици
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Птиците балерини научнопопулярен филм /п/
04:05
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:55
Зелена светлина

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 2
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 1, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
14:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9
15:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 3
16:00
Сърцето на дракона: Проклятието на магьосника” - приключенски екшън с уч. на Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О‘Нийл, Джейк Карън, Доминик Мафъм и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 1
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
“Супер!” - екшън-комедия с уч. на Джаки Чан, Шу Ки, Тони Леунг Чу Вай, Емил Чау, Кен Ло, Брадли Джеймс Алан и др.
00:10
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5, /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Национална лотария” /п/
03:40
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 2, /п/