Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Март 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3900 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм /25 епизод/
13:25
Лошите добри приятели детски тв филм /11 епизод/
13:50
История.bg Българите и другите народи/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /92 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:05
Прокълнатите крале тв филм /2 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
В сянката на властта тв филм /2 епизод/
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /8 епизод/п/
02:40
Чиста кръв тв филм /92 епизод/п/
03:25
В сянката на властта тв филм /2 епизод/п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3900 епизод/п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3902 епизод/п/
10:55
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм /24 епизод/
11:20
Лошите добри приятели сериен детски тв филм /10 епизод/
11:45
Япония днес /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Часът на зрителите /п/
15:25
Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 13 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3903 епизод/
18:25
Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2014 г./, 28 епизод
18:50
Пиренеите документална поредица /3 епизод/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Днес и утре
20:10
Ню Йорк сериен тв филм /16 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
70 години Държавен куклен театър Пловдив документален филм /БНТ 2 Пловдив/
23:15
“Рализдиг Бенд” /Япония/ Джаз фестивал “Банско 2016”
00:10
България новини /п/
00:40
Ню Йорк сериен тв филм /16 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
25 години Нов симфоничен оркестър концерт /п/
04:20
Пътешествия документална поредица /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена Баскет обзорно предаване
07:30
Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма
08:30
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /22 епизод/
08:55
Аз съм…
09:10
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
10:40
Европейска купа по сноуборд: слоупстайл
12:25
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини] - финали: гигантски слалом /мъже/
14:05
Спортни новини
14:15
Арена Баскет обзорно предаване
14:45
Часът на БНТ HD
14:55
Формула Е: Операция Лед документален филм
15:50
Футбол: Бешикташ - Олимпиакос - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
17:35
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /23 епизод/
18:00
Световна купа по бобслей репортаж от Пьончанг /Реп. Корея/
18:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
20:00
Баскетбол: Теодо /Тиват/ - Берое - среща от полуфиналите на Балканската лига пряко предаване от Тиват /Черна гора/
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Великата измама игрален филм /Австралия, 2012 г./, режисьор Джеф Бенет, в ролите: Грант Боулър, Тод Ласанс, Джош Куонг Тарт и др.
23:35
Футбол: Борусия /Мьонхенгладбах/ - Шалке - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
01:10
Световно първенство по сноуборд: сноубордкрос
02:25
Европейска купа по сноуборд: слоупстайл
04:15
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:25
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини] - финали: гигантски слалом /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:35
Знаете ли, че…
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Плюс това /п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум
22:05
Вокален концерт - песни от Рихард Щраус Празници на изкуствата “Аполония 2016”
23:00
По света и у нас
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/