Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Март 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев
09:00
Играчът - документален филм на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Димитър Вучев
14:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Пътешествие в Космоса - документален филм на Bloomberg
17:30
Хора на бъдещето - документален филм на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Сингапурски сесии - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 2, еп. 8
15:00
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.9, еп.9
16:00
Премиера:"Клиника край езерото" сериал, с.1, еп.6
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 690
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 95
21:00
“Смени жената” - семейно риалити
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Менталист: Крадецът на мисли“сериал, с. 5, еп. 8
00:50
Малки сладки лъжкини” - сериал, с. 5, еп.16
01:40
bTV Новините /п./
02:10
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Опасни улици” - сериал, еп. 565
04:50
Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
“Изгубена” - сериал, с.5, еп.1
07:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.1,2
09:15
“Коледа в страната на чудесата” - семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор - Джеймс Ор, актьори - Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др.
11:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.3,4
13:30
“Изгубена” - с.5, еп.2
14:30
“Хачико” - драма, семеен (САЩ, 2009), режисьор - Ласе Халстрьом, актьори - Ричард Гиър, Джейсън Александър, Сара Римър, Джоан Алън и др.
16:15
“Пазители на наследството” - драма, екшън, биографичен (САЩ, Германия, 2014), режисьор Джордж Клуни, актьори - Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Хю Боневил, Захари Бахаров, Боб Балабан и др.
19:00
“Без посока”- драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор - Уилям Х. Мейси, актьори - Майлс Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън, Селена Гомез, Кейт Микучи, Лорънс Фишбърн и др.
21:00
“Х-мен” - екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Ромийн, Тайлър Мейн и др.
23:00
“Добрата лъжа” - трилър (Кения, Индия, САЩ, 2014), режисьор Филип Фалардьо, актьори - Рийз Уидърспун, Арнолд Окенг, Гер Дуани, Кори Стол, Феми Огънс, Сара Бейкър, Линдзи Гарет и др.
01:15
“Убийството” - сериал, с.4, еп.1

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:20
Безценна перла - семеен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
14:00
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
14:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сянката на Елена - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Довереникът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Похитени - сериал, политически трилър
23:10
Новините ON AIR /п./
23:50
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
00:40
Необичайните заподозрени недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
01:45
Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
02:40
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
03:40
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
04:10
Дзенга
04:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./

FOX

05:10
Обвързани - четвърти сезон, еп. 4
05:35
Обвързани - четвърти сезон, еп. 5
06:00
Тайните на модата - първи сезон, еп. 3
06:25
Тайните на модата - първи сезон, еп. 4
06:50
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 19
07:45
Подли камериерки - трети сезон, еп. 7
08:40
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 5
09:35
Обвързани - четвърти сезон, еп. 4
10:05
Обвързани - четвърти сезон, еп. 5
10:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 8
11:00
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 9
11:30
Агнешко - първи сезон, еп. 21
11:55
Агнешко - първи сезон, еп. 22
12:25
Присъда - първи сезон, еп. 13
13:20
Тайните на модата - първи сезон, еп. 5
13:45
Тайните на модата - първи сезон, еп. 6
14:15
Кралски особи - сериал, еп. 9
15:10
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 23
16:05
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 20
17:05
Подли камериерки - трети сезон, еп. 8
18:00
Обвързани - четвърти сезон, еп. 6
18:30
Обвързани - четвърти сезон, еп. 7
19:00
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 10
19:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 11
20:00
Кралски особи - сериал, еп. 10
21:00
Това сме ние - първи сезон, еп. 1
22:00
Скандал - шести сезон, еп. 3
22:55
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 1
23:55
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 6
00:50
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 10
01:20
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 11
01:45
Кралски особи - сериал, еп. 10
02:40
Подли камериерки - трети сезон, еп. 8
03:30
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 20
04:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 6

Kino Nova

05:40
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 1, /п/
06:40
“Виолета” - сериaл, сезон 2, 2 епизода
08:50
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 1
09:40
“Скандал” - сериал, сезон 2, /п/
10:40
Д-р Хаус” - сериал, сезон 8, /п/
11:50
“Любовен танц” - романтичен с уч. на Джени Гарт, Дан Пейн, Корбин Бърнсен, Фиона Врум и др.
13:45
“Пътят на сърцето” - романтичен с уч. на Ан-Катрин Крамер, Андреас Хердер, Ханс Тойшер, Елизабет Видеман и др.
15:45
“Кралството” - екшън с уч. на Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарднър, Джейсън Бейтман, Джеръми Пивън, Кайл Чандлър, Ричард Дженкинс и др., /п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 2
19:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 8
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
“Автомобил 19” - екшън-трилър с уч. на Пол Уокър, Найма Маклийн, Лейла Хайдариан и др.
22:50
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
23:50
“Противоотрова” - трилър с уч. на Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Том Беринджър, Кристофър Фулфорд, Джефри Райт, Крис Кристоферсън и др.

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма"(премиера)- сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Ние, нашите и вашите” (премиера) - сериал
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Без граници” - сериен филм, 2 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3901 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки /п/
13:55
Референдум /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Чиста кръв тв филм /93 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
16:55
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /9 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Парламентарни избори 2017: Диспут на тема: “Борба с корупцията и престъпността”
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:10
Посолството тв филм /11, последен епизод/
22:25
В кадър Без/опасно обаждане
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
В сянката на властта тв филм /3 епизод/
00:20
Денят започва с Култура /п/
01:35
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /9 епизод/п/
02:20
Чиста кръв тв филм /93 епизод/п/
03:05
В сянката на властта тв филм /3 епизод/п/
03:55
Дързост и красота тв филм /3901 епизод/п/
04:20
Парламентарни избори 2017: Диспут на тема: “Борба с корупцията и престъпността” /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Клавирен рецитал на Виктория Василенко Празници на изкуствета “Аполония 2016”
14:00
В кадър Без/опасно обаждане/п/
14:30
Туристически маршрути
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /94 епизод/
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
21:00
Шерлок 3-сериен игрален филм /Великобритания, 2010г./, 1 епизод, режисьор Пол Макгуиган, в ролите: Бенедикт Къмбърбач, Мартин Фриймън, Уна Стъбс и др.
22:30
Международен тероризъм след 1945 година документална поредица
00:25
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Момчетата от “Медисън авеню” 7 тв филм /10 епизод/п/
02:45
Туристически маршрути /п/
03:10
Чиста кръв
04:45
Дързост и красота тв филм /3902 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
11:00
Планински хроники документална поредица
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Славеите на Надка Караджова /80 години от рождението на Надка Караджова/ музикален филм/България, 2011г./, сценарист и режисьор Ралица Димитрова
17:25
Международен тероризъм след 1945 година документална поредица
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
23:55
Тетевен бенд и Румен Александров бенд Международен джаз фестивал Банско 2016
01:00
Денят започва с Култура /п/
02:15
Посолството тв филм /11, последен епизод/п/
03:25
Прокълнатите крале тв филм /1 епизод/п/ (12)
04:30
Изкуството на 21 век /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:30
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документална поредица /2 епизод/п/
06:15
Планински хроники документална поредица /п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3903 епизод/п/
10:55
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм /25 епизод/
11:20
Лошите добри приятели сериен детски тв филм /11 епизод/
11:45
Днес и утре /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
15:00
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3904 епизод/
18:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:55
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:15
Ню Йорк сериен тв филм /17 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
22:15
Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 4 епизод
23:05
Златна пролет 2016 конкурс за нова поп и рок музика
00:10
България новини /п/
00:40
Ню Йорк сериен тв филм /17 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 4 епизод /п/
04:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
04:30
Знаете ли…
04:50
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Пътят към Русия магазинно предаване /19 епизод/
07:30
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /13 епизод/
08:00
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /23 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Часът на БНТ HD
09:15
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
10:00
Световно първенство по сноуборд: сноубордкрос
11:35
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
13:05
Баскетбол: Теодо /Тиват/ - Берое - среща от полуфиналите на Балканската лига
14:45
Спортни новини
14:55
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
16:05
Футбол: Борусия /Мьонхенгладбах/ - Шалке - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
17:50
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /24 епизод/
18:15
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
19:35
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
21:15
Супер сериите + предаване за фитнес
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Веселият джентълмен игрален филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Майкъл Кийтън, в ролите: Майкъл Кийтън, Кели Макдоналд, Том Бастунс, Дарлин Хънт и др.
23:35
Футбол: Манчестър Юнайтед - Ростов - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
01:20
Световно първенство по сноуборд: паралелен гигантски слалом
02:35
Европейска купа по сноуборд: слоупстайл
04:05
Световна купа по бобслей репортаж от Пьончанг /Реп. Корея/
04:25
Баскетбол: Теодо /Тиват/ - Берое - среща от полуфиналите на Балканската лига
06:05
Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Пътуване към пролетта научнопопулярен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Българите и другите народи
13:35
Шоуто на Канала /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Opera open 2016 документален филм /БНТ 2 Пловдив/
19:30
Татко тв новела на Евровизия
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:10
Кратка история тв филм /2007 г./, режисьор Петър Мечков, в ролите: Теодор Спасов, Наум Шопов, Валентин Ганев, Павел Поппандов, Ирини Жамбонас, Момчил Карамитев и др.
22:00
Парламентарни избори 2017: Диспут на тема: “Борба с корупцията и престъпността”
23:30
По света и у нас
23:45
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:55
Зелена светлина
00:00
Бразди /п/
00:30
Зелената линейка /п/
01:20
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
01:50
България днес информационен блок /п/
03:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:30
Нощни птици /п/
04:30
Пътуване към пролетта научнопопулярен филм /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 2
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 1, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
14:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
15:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 3
16:00
“Червената Соня” - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Бригите Нилсен, Сандал Бергман и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 1
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
“Операция:“Край на играта” екшън с уч. на Роб Кордри, Елън Баркин, Одет Анабел, Маги Кю,
23:45
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5, /п/
00:45
Еротичен телепазар
02:45
“Национална лотария” /п/
03:15
“Бойна звезда"Галактика” - сериал, сезон 2, /п/