Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 24 Март 2017 година

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /34 епизод/
10:25
Знаете ли
10:50
Америка днес /п/
11:45
Европейски маршрути
12:00
Информация за времето - по градове
12:05
Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2014 г./, 28 епизод /п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
15:25
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3905 епизод/
18:25
Китай на фокус Китайско кунг - фу /втора част/
19:00
София в един снимачен век Софийските улици
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Парламентарни избори 2017: Заключителни предизборни клипове
20:30
Пътешествия документална поредица /п/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Жената, която се завръща сериен телевизионен филм, Италия /3 епизод/
00:00
България новини /п/
00:30
Български национален цирк “София” /п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:15
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
03:45
Божественият Клаудио Монтеверди
04:50
Китай на фокус Китайско кунг - фу /втора част/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Формула Е: Операция Лед документален филм
08:25
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /25 епизод/
08:50
Аз съм…
09:05
Световно първенство по сноуборд: паралелен слалом
10:20
Европейска купа по ски-свободен стил: слоупстайл
12:15
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
13:55
Спортни новини
14:05
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
15:45
Футбол: Манчестър Юнайтед - Ростов - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
17:20
Световна купа по бобслей репортаж от Пьончанг /Реп. Корея/
17:30
Пресконференция на Петър Хубчев - селекционер на отбора на България, преди световната футболна квалификация с Холандия пряко предаване от Бояна
18:00
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /26 епизод/
18:25
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
19:45
Пресконференция на Дани Блинд - селекционер на отбора на Холандия, преди световната футболна квалификация с България пряко предаване от Националния стадион “Васил Левски”
20:00
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
21:15
Супер сериите + предаване за фитнес
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Изгубен на границата игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьори Дейвид Мърфи и Скот Пек, в ролите: Емилио Росо, Уес Кливланд и др.
23:45
Супер сериите предаване за фитнес
00:15
Световно първенство по сноуборд: паралелен слалом
01:30
Европейска купа по ски-свободен стил: слоупстайл
03:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
05:05
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
11:30
Европейски маршрути /п/
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:05
Бразди /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:25
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Другият наш възможен живот игрален филм /2004 г./, режисьор Румяна Петкова, в ролите: Ваня Цветкова, Иван Иванов, Янка Стоименова, Кирил Господинов, Катя Динева, Ирини Жамбонас, Сашка Братинова и др.
23:00
По света и у нас
23:15
Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
23:25
Парламентарни избори 2017: Заключителни предизборни клипове
23:55
Часът на зрителите /п/
00:25
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:55
Още от деня коментарно предаване /п/
02:05
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
02:35
България днес информационен блок /п/
04:05
Потребителската кошница /п/
04:10
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:25
Летящите хора на Жоел документален филм /2009 г./
05:20
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/