Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 25 Март 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Най-известното училище в света документален филм /Великобритания, 2014г./
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:35
Бразди
13:05
Иде нашенската музика
14:10
Малки истории
15:10
Бялата стая /85 години от рождението на Методи Андонов/ игрален филм /България, 1968г./, режисьор Методи Андонов, в ролите: Апостол Карамитев, Елена Райнова, Доротея Тончева, Константин Коцев, Стоянка Мутафова, Георги Калоянчев, Илка Зафирова, Григор Вачков и др.
16:35
Семеен бизнес тв филм /3 епизод/
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00
Умно село Ангелите на Вълчан /Вълчан Петров, художник/
19:55
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Студио Футбол
21:45
Футбол: България - Холандия, квалификация за Световно първенство - Русия 2018 пряко предаване от стадион “Васил Левски”
00:15
Футболен обзор
00:45
Шерлок сериен игрален филм /1 епизод/п/
02:15
Семеен бизнес тв филм /3 епизод/п/
02:40
[Дойче веле: Шифт] /п/
04:05
Днес и утре
04:30
Планински хроники документална поредица /п/
05:00
Бразди /п/
05:30
Иде нашенската музика /п/
06:35
Телепазарен прозорец
06:50
Неделно евангелие
13:00
Спортна треска Обзорно спортно предаване
14:00
По света и у нас Информационна емисия
14:30
Мадагаскар детски анимационен филм /САЩ, 2005г./, режисьори: Ерик Дарнел и Том Макграт
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:30
Още от деня на изборите пряко предаване
18:55
Нощта на избора пряко предаване
02:00
Веселият джентълмен игрален филм/САЩ, 2009г./, режисьор Майкъл Кийтън, в ролите: Майкъл Кийтън, Кели Макдоналд, Том Бастунс и др.
03:45
Прокълнатите крале тв филм /2 епизод/п/ (12)
04:35
Светът на Япония /п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
07:30
Пиренеите документална поредица /3 епизод/п/
08:00
Също като мен тв новела на Евровизия
08:15
Земята е само една Безгрижният полет на белия щъркел
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Жената, която се завръща сериен телевизионен филм, Италия /3 епизод/п/
15:45
Приказка за цигулка концерт на Софийската филхармония с диригент Максим Ешкенази, солист Светлин Русев (цигулка) и актьорите Ана Пападопулу и Юлиан Вергов
16:40
София в един снимачен век Софийските улици /п/
17:00
Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 4 епизод /п/
18:00
70 години Държавен куклен театър Пловдив документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Кадифе 2 сериен тв филм /5 епизод/
21:15
Ново 10 + 2 музикална класация
22:15
Жената, която се завръща сериен телевизионен филм, Италия /4, последен епизод/
23:50
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:50
България новини /п/
01:20
Кадифе 2 сериен тв филм /5 епизод/п/
02:35
Сцени от модерния живот в Китай
02:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
04:15
Концерт на The Belles с участието на Александрина Александрова, Яна Дончева, Мариета Койнарска, Мартина Иванова и др.
04:45
Потребителската кошница /п/
05:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:45
Часът на зрителите /п/
06:15
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /33 епизод/п/
06:40
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/

БНТ HD

06:45
Арена спорт обзор на деня
07:15
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Световно първенство по сноуборд: паралелен гигантски слалом
10:35
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
12:15
Супер сериите + предаване за фитнес
12:30
Европейско първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт
14:25
Спортни новини
14:35
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
16:10
Аз съм…
16:25
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
18:05
Пътят към Русия магазинно предаване /19 епизод/
18:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
20:15
Извън играта
20:45
Студио Футбол
21:45
Футбол: България - Холандия, квалификация за Световно първенство - Русия 2018 пряко предаване от Националния стадион “Васил Левски”
00:15
Обзор “Световни футболни квалификации”
00:45
Световно първенство по сноуборд: паралелен слалом
02:00
Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма
04:05
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
05:45
Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
В кадър Без/опасно обаждане /п/
12:00
По света и у нас
12:35
Часът на зрителите
13:05
Брачни шеги игрален филм /1989 г./, режисьори: Иванка Гръбчева, Дочо Боджаков, Ивайло Джамбазов, Иван Андонов и Георги Стоянов, в ролите: Георги Калоянчев, Георги Мамалев, Катя Паскалева, Добринка Станкова, Катерина Евро, Георги Стайков, Лидия Вълкова и др.
14:25
Opera open 2016 документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
15:25
Умно село: Роман /писателят Недялко Славов/
16:20
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
16:50
Панайот Панайотов - 40 години на сцена юбилеен концерт
18:30
Бразди
19:00
Потребителската кошница
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Козелът игрален филм /2009 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Иван Бърнев, Анджела Родел, Иван Савов, Красимир Доков, Любов Любчева, Руси Чанев, Орхан Таир и др.
22:40
120 години Българско цирково изкуство гала спектакъл на цирк “София”
00:40
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:40
Бразди /п/
02:10
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
02:40
История.bg Българите и другите народи /п/
04:45
Непозната земя /п/
05:15
Часът на зрителите /п/
05:45
Живо наследство