Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 26 Март 2017 година

БНТ 2

07:10
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
07:40
Приказки на щурчето: Устните ѝ трендафили, очите бисери
08:05
Лошите добри приятели детски тв сериал /12 епизод/
08:30
Потребителската кошница /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30
Часът на зрителите /п/
11:00
Изкуството на 21 век
11:30
Часът на студентите: Ателие
12:00
Аджария - там, където планината среща морето документален филм /БНТ 2 Варна/
12:30
България 12.30 новини
13:15
Добър ден с БНТ 2
14:15
Афиш културно-информационно предаване
14:30
Жената, която се завръща сериен телевизионен филм, Италия /4, последен епизод/
16:05
Пътешествия документална поредица /п/
16:35
Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2014 г./, 28 епизод /п/
17:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
17:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Днес и утре
19:30
България новини
20:30
Кадифе 2 сериен тв филм /6 епизод/
21:45
Rock made in BG музикален филм
22:15
Фетва игрален филм /САЩ, 2005 г./, режисьор Джон Картър, в ролите: Лорън Холи, Роджър Гуенвър Смит, Микелти Уилямсън, Ангъс Макфейдън, Били Уорлок и др.
23:50
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:50
България новини /п/
01:45
Кадифе 2 сериен тв филм /6 епизод/п/
03:00
Потребителската кошница /п/
03:30
Фетва игрален филм /п/
05:05
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
05:35
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
06:05
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /34 епизод/п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/

БНТ HD

07:00
Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма
07:55
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /13 епизод/
08:20
Часът на БНТ HD
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Световно първенство по сноуборд: паралелен слалом
10:35
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини] - финали: слалом /мъже/
12:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом /отборно/
13:15
Супер сериите предаване за фитнес
13:45
Часът на БНТ HD
14:00
Световно първенство по крос пряко предаване от Кампала /Уганда/
17:30
Спортна треска
18:30
Футбол: България - Холандия, квалификация за Световно първенство - Русия 2018
20:15
Обзор “Световни футболни квалификации”
20:45
Извън играта
21:15
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
22:30
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
00:10
Футбол: България - Холандия, квалификация за Световно първенство - Русия 2018
01:55
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
03:30
Световно първенство по крос

БНТ World

06:00
Потребителската кошница /п/
06:30
Бърколино
06:45
Татко тв новела на Евровизия /п/
07:00
Денят на изборите започва пряко предаване
12:00
По света и у нас
13:00
Извън играта
13:35
В кадър Без/опасно обаждане /п/
14:00
По света и у нас
14:30
Библиотеката
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
16:00
По света и у нас
16:30
Още от деня на изборите пряко предаване
18:00
По света и у нас
18:55
Нощта на избора пряко предаване
02:00
Часът на студентите: Ателие
02:30
Спортна треска
03:30
Иде нашенската музика фолклорно шоу
04:30
Потребителската кошница /п/
05:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2