Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Април » 06

Програма на телевизиите за 06 Април 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев
09:00
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Русия, според Райън документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и КузманИлиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Иноватори - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“[Пингвините от Мадагаскар]” анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 2, еп. 19
15:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.1, еп.20,21
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 701
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 12
21:00
“Бригада Нов дом” - социален проект с водещ Мария Силвестър
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с. 5, еп. 19
01:00
“Не вярвай на кучката от апартамент 23” - сериал, с. 2, еп.4
01:30
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:30
Премиера: “Незабравима” /п./ - сериал
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 576

bTV Cinema

06:00
“Изгубена” - сериал, с.5, еп.12
07:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.7,8
09:15
“От глупав по-глупав” - комедия (САЩ, 1994), режисьор - Питър Ферели, актьори - Джим Кери, Джеф Даниелс, Майк Стар и др.
11:45
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.9,10
13:45
“Изгубена” - сериал, с.5, еп.13
14:45
“Къща на сенките " -драма, трилър (САЩ, 2011)
16:45
“Джуно” - драма,комедия (САЩ, 2007)
19:00
“Училище за гадняри” - комедия (САЩ, 2006)
21:00
Ледена епоха” - анимация
22:30
“Майкъл Клейтън”- драма, трилър (САЩ, 2007)
01:00
“Убийството” - сериал, с.3, еп.7,8
03:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.9,10

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:10
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар - криминален сериал /п./
12:30
Великите - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п.
14:30
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Довереникът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Похитени - сериал, политически трилър
23:10
Новините ON AIR /п./
23:50
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
00:40
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
01:40
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
02:40
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
03:40
Характери /п./
04:10
Дзенга
04:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./

FOX

05:10
Уитни- първи сезон, еп. 13
05:35
Уитни- първи сезон, еп. 14
06:00
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 16
06:25
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 17
06:50
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 7
07:45
Подли камериерки - четвърти сезон, еп. 5
08:40
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 16
09:35
Уитни- първи сезон, еп. 13
10:05
Уитни- първи сезон, еп. 14
10:30
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 8
11:00
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 9
11:30
Скандал - шести сезон, еп. 5
12:25
Това сме ние - първи сезон, еп. 7
13:20
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 18
13:45
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 19
14:10
Сексът и градът - втори сезон, еп. 7
14:40
Сексът и градът - втори сезон, еп. 8
15:15
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 11
16:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 8
17:05
Подли камериерки - четвърти сезон, еп. 6
18:00
Уитни- първи сезон, еп. 15
18:30
Уитни- първи сезон, еп. 16
19:00
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 10
19:30
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 11
19:55
Сексът и градът - втори сезон, еп. 9
20:30
Сексът и градът - втори сезон, еп. 10
21:05
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 14
22:00
Игра на лъжи - втори сезон, еп. 3
22:55
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 12
23:55
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 17
00:50
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 10
01:15
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 11
01:45
Сексът и градът - втори сезон, еп. 9
02:15
Сексът и градът - втори сезон, еп. 10
02:45
Подли камериерки - четвърти сезон, еп. 6
03:30
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 8
04:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 17

Kino Nova

05:50
“Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 2, /п/
06:50
Виолета” - сериaл, сезон 2, 2 епизода
08:45
“Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 2
09:45
“Скандал” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Черният списък” - сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Срещи с известни личности” - токшоу
12:30
“Иронии на съдбата” - драма
15:15
“Кешбол” - драма с уч. на Брат Пит, Джоана Хил, Филип Сиймур Хофман, Робин Райт, Крис Прат, Стивън Бишъп, Рийд Даймънт и др., /п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 3
19:00
“Черният списък” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Убийци” - екшън-комедия
23:10
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7, /п/
00:10
“Кухата корона: Хенри IV, част първа” - историческа драма

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
“Моята карма”(премиера)- сериен филм
14:30
“Прости ми”(премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
“Семейни войни”(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Ние, нашите и вашите” (премиера) - сериал
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериен филм, 2 сезон
02:00
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:15
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3910 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Клавирен концерт на проф. Пьотр Палечни Фестивал “Пиано екстраваганца
13:50
В кадър Избори: Хартия vs машина/п/
14:20
Награди на Фондация “Енчо Керязов” за деца - таланти 2017
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /102 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Музика на сърцето тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня Публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Шерлок 2 сериен игрален филм /2 епизод/
22:30
Открито с Валя Ахчиева Предаване за разследваща журналистика
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
В сянката на властта 2 тв филм /6, последен епизод/
00:20
Мотоспорт екстра
00:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
01:00
Денят започва с Култура /п/
02:15
Музика на сърцето тв филм /4 епизод/п/
03:05
Чиста кръв тв филм /102 епизод/п/
03:55
В сянката на властта 2 тв филм /6, последен епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3910 епизод/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /37 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3912 епизод/п/
10:50
София в един снимачен век Софийските кафенета /п/
11:10
Първият мавзолей на китайски император /п/
11:45
Знаете ли, че…
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Евровизия 2017/Унгария/
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Земята е само една Лекар на дивите животни
14:55
Пиренеите документална поредица /5 епизод/п/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3913 епизод/
18:20
Евровизия 2017/Финландия/
18:25
Пътешествия документална поредица /п/
18:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Война и мир сериен тв филм /2 серия/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
22:15
Днес и утре
22:40
Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2014 г./, 30, последен епизод /п/
23:05
Америка днес /п/
00:05
България новини /п/
00:35
Война и мир сериен тв филм /2 серия/п/
01:35
Регионални новини /п/
02:20
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:20
Часът на зрителите /п/
03:50
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
04:20
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма
08:25
Дивият Франк в Бразилия документален филм /3 епизод/
09:10
Аз съм…
09:25
Световно първенство по фигурно пързаляне: мъже /волна програма/
11:15
Тенис: Купа Дейвис - България - Армения среща от трета група на зона “Европа/Африка”
12:45
Тенис: Купа Дейвис - България - Армения среща от трета група на зона “Европа/Африка”
14:15
Спортни новини
14:25
Тенис: Купа Дейвис - България - Армения среща на двойки от трета група на зона “Европа/Африка”
15:55
Пътят към Русия магазинно предаване /19 епизод/
16:20
Часът на БНТ HD
16:35
Българските успехи в биатлона - сезон 2016/2017 г.: Световно първенство - спринт /мъже/
18:05
Шампанско за самотник епизод от поредицата “Ниро Улф
19:45
Дивият Франк в Бразилия документален филм /4 епизод/
20:30
Световен рали шампионат: Рали Корсика - всичко преди старта магазинно предаване
21:00
Мотоспорт Екстра
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Принцеса Орхидея епизод от поредицата “Ниро Улф
23:40
Световно първенство по фигурно пързаляне: танцови двойки /волна програма/
01:35
Българските успехи в биатлона - сезон 2016/2017 г.: Световно първенство - спринт /мъже/
03:05
Българските успехи в биатлона - сезон 2016/2017 г.: Световно първенство - преследване /мъже/
04:00
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
05:15
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Леон

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Пейзаж 2: Актьорът Досьо Досев документален филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Евровизия 2017/Финландия/
12:35
Малки истории /п/
13:30
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
14:25
Европейски маршрути
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Избори: Хартия vs машина
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Маневри на петия етаж игрален филм /1985 г./, режисьор Петър Б. Василев, в ролите: Стефан Данаилов, Велко Кънев, Антон Радичев, Васил Стойчев, Иван Григоров, Мария Стефанова, Анета Сотирова, Мария Статулова, Искра Радева и др.
22:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
В кадър Избори: Хартия vs машина /п/
00:00
Непозната земя /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Животът е вкусен /п/
04:15
Пролетни дневници научнопопулярен филм /втора част/
04:30
Бразди /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 1
07:30
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3, /п/
08:45
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 2, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
13:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3
14:00
“Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
15:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 4
16:00
“Стрелeцът” - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уилчм Хоуп, Ема Самс, Антъни Уорън,
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 2
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
21:00
“Скорпион” - сериал, сезон 1
22:00
“G.I. Joe: Ответен удар” - екшън с уч. Дуейн Джонсън, Чанинг Тейтъм, Брус Уилис, Ейдриан Палики, Джонатан Прайс, Ди Джей Котрона, Арнолд Вослу, Рей Стивънсън и др.
00:15
“Скорпион” - сериал, сезон 1, /п/
01:15
Еротичен телепазар
03:15
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 1, /п/