Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Април 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3913 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки /п/
13:55
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса 30-сериен тв филм /Турция, 2006г./, 1 епизод, режисьор Филиз Кайнак, в ролите: Дениз Угур, Халюк Пиес, Недим Доган и др.
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:50
Музика на сърцето тв филм /7 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня публицистично предаване
19:40
Лека нощ, деца! Възглавничките
19:55
Евровизия 2017 /Малта/
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Шерлок 2 игрален филм /3, последен епизод/
22:30
В кадър Доктрината Тръмп: “Америка на първо място”
23:15
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Евровизия 2017 /Латвия/
23:35
В сянката на властта 3 тв филм /3 епизод/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Музика на сърцето тв филм /7 епизод/п/
02:35
Фалшива принцеса тв филм /1 епизод/п/
03:30
В сянката на властта 3 тв филм /3 епизод/п/
04:20
Дързост и красота тв филм /3913 епизод/п/
04:45
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Концерт на Симфоничния оркестър на БНР със солист Миша Майски /виолончело/
14:00
В кадър Доктрината Тръмп: “Америка на първо място”/п/
14:45
Дойче Веле: Шифт
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Фалшива принцеса тв филм /2 епизод/
18:30
Още от деня публицистично предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
20:50
Спортни новини
21:10
Международен тероризъм след 1945г. документална поредица
21:40
Студио Футбол коментарно предаване/п/
22:05
Футбол: “Андерлехт” - “Манчестър Юнайтед”, четвъртфинална среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Брюксел
01:00
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
01:10
Денят започва с Култура /п/
02:25
Музика на сърцето тв филм /8 епизод/п/
03:20
Фалшива принцеса тв филм /2 епизод/п/
04:00
Дързост и красота тв филм /3914 епизод/п/
04:25
Още от деня коментарно предаване/п/
05:15
Зад кадър игрален филм /България, 2010г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Иван Бърнев, Касиел Ноа Ашер, Красимир Донков и др.
07:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
11:25
Делтата на Стъклената река документален филм /България, 2010г./, режисьор Станимир Трифонов
15:20
Живот, почти прекрасен документален филм /България, 2013г./, режисьор Светослав Драганов
16:45
Стъклената река игрален филм /България, 2009г./, режисьор Станимир Трифонов, в ролите: Наталия Дончева, Стефан Вълдобрев, Стефан Данаилов и др.
18:25
Лорд Бънди от София документален филм /България, 2013г./, режисьор Иван Трайков
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:30
Иисус 2-сериен игрален филм /копродукция, 1999г./, 1 част, режисьор Роджър Йънг, в ролите: Джереми Систо, Дебра Месинг, Жаклин Бисе, Лука Дзингарети, Гари Олдман и др.
22:10
Нейната изповед документален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Иван Ничев
00:15
Аве игрален филм /България, 2011г./, режисьор Константин Божанов, в ролите: Ованес Торосян, Анжела Недялкова, Николай Урумов, Йосиф Сърчаджиев и др.
01:40
Денят започва с Култура /п/
02:55
История.bg Цариците на Третото българско царство/п/
04:10
Изкуството на 21 век /п/
04:40
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:30
Иисус 2-сериен игрален филм /1 част/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3916 епизод/п/
10:55
Книга на книгите 2 сериен анимационен филм /3 епизод/
11:20
Пиксел Пинки анимационен филм /3 епизод/
11:45
Днес и утре /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Евровизия 2017 /Литва/
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Красотата на природата
14:55
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3917 епизод/
18:25
Евровизия 2017 /Исландия/
18:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
19:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:15
Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 6, последен епизод /п/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
22:15
Война и мир сериен тв филм /6, последна серия/
23:40
Белгия и Полша документален филм
23:50
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 6, последен епизод /п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Война и мир сериен тв филм /6, последна серия/п/
04:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
04:55
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
08:30
Извън играта
09:00
Дивият Франк в Африка документален филм /2 епизод/
09:45
Българските успехи в сноуборда - сезон 2016/2017 г.: Световно първенство - сноубордкрос
11:25
Лига Европа магазинно предаване /9 епизод/
11:50
Футбол: Ростов - Манчестър Юнайтед - среща от осминафиналите на “Лига Европа”
13:30
Спортни новини
13:40
Футбол: Манчестър Юнайтед - Ростов - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
15:25
Баскетбол: Берое /Ст.Загора/ - КК Куманово - финал на Балканската баскетболна лига
17:10
Дивият Франк в Африка документален филм /3 епизод/
17:55
Евровизия 2017 /Дания/
18:00
Извън играта
18:30
Шах на царя епизод от поредицата “Ниро Улф
20:10
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
21:10
Супер сериите + предаване за фитнес
21:25
Евровизия 2017 /Белгия/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Паразити епизод от поредицата “Ниро Улф
23:40
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Леон
01:25
Футбол: Борусия /Мьонхенгладбах/ - Шалке - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
03:10
Футбол: Бешикташ - Олимпиакос - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
05:00
Българските успехи в сноуборда - сезон 2016/2017 г.: Световно първенство - сноубордкрос
06:35
Пътят към Русия магазинно предаване /20 епизод/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Орфеева приказка документален филм /п/
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Евровизия 2017 /Исландия/
12:35
История.bg Цариците на Третото българско царство
13:35
Шоуто на Канала /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:40
Малки истории /п/
19:50
Потребителската кошница
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Последно лято игрален филм /1973 г./, режисьор Христо Христов, в ролите: Григор Вачков, Димитър Икономов, Богдан Спасов, Веско Зехирев, Лили Методиева, Даниела Данаилова, Любен Бояджиев, Юли Тошев, Петър Горанов и др.
22:20
Бразди /п/
22:50
Знаете ли
23:10
Евровизия 2017 /Малта/
23:15
По света и у нас
23:30
Зелената линейка /п/
00:20
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
01:50
България днес информационен блок /п/
03:20
Европейски маршрути /п/
03:30
Потребителската кошница /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Нощни птици /п/
04:55
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/