Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Април 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев
09:00
Приключения - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Иноватори - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Велко Каменов/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
14:00
Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Менторът - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
20:00
Investbook с Велко Каменов
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Сингапурски сесии - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Велко Каменов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 2, еп. 24
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.9
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.1, еп.22
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 705
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 17
21:00
“Бригада Нов дом” - социален проект с водещ Мария Силвестър
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с. 8, еп. 2
01:00
“Не вярвай на кучката от апартамент 23” - сериал, с. 2, еп.9
01:30
Аламинут: Добре дошли в България”
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
Клиника край езерото” /п./ - сериал
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 581

bTV Cinema

06:00
“Убийството” - сериал, с.3, еп.1
07:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.18
08:15
“Майкъл Клейтън”- драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Тони Гилрой, актьори Денис О‘Хеър, Дъглас Макграт, Джордж Клуни, Том Уилкинсън, Тилда Суинтън, Сидни Полак, Остин Уилямс, Роберт Прескот, Дейвид Заяс и др.
11:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.1,2
13:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.2
14:00
“Увлечение” - комедия, романтичен (Великобритания, Германия, 2001)
16:15
“Отмъщение по женски” комедия
18:45
“Присъда” - биографичен, драма (САЩ, 2010)
21:00
“Ледена Епоха 2: Разтопяването” - анимация (САЩ, 2006)
22:45
“Пасажери” - драма,трилър (САЩ, 2008)
00:45
“Присъда” - биографичен, драма (САЩ, 2010)
03:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.1,2

Bulgaria ON AIR

05:00
Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:10
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар - криминален сериал /п./
12:30
Великите - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п.
14:30
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Довереникът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Похитени - сериал, политически трилър
23:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
00:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
01:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев

FOX

05:10
Уитни- втори сезон, еп. 1
05:35
Уитни- втори сезон, еп. 2
06:00
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 26
06:25
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 27
06:50
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 12
07:45
Подли камериерки - четвърти сезон, еп. 10
08:40
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 21
09:35
Уитни- втори сезон, еп. 1
10:05
Уитни- втори сезон, еп. 2
10:30
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 6
11:00
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 7
11:30
Скандал - шести сезон, еп. 6
12:25
Това сме ние - първи сезон, еп. 10
13:20
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 28
13:45
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 29
14:10
Сексът и градът - втори сезон, еп. 17
14:40
Сексът и градът - втори сезон, еп. 18
15:15
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 16
16:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 13
17:05
Грозната Бети - първи сезон, еп. 1
18:00
Уитни- втори сезон, еп. 3
18:30
Уитни- втори сезон, еп. 4
19:00
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 8
19:30
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 9
19:55
Сексът и градът - трети сезон, еп. 1
20:30
Сексът и градът - трети сезон, еп. 2
21:05
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 15
22:00
Игра на лъжи - втори сезон, еп. 4
22:55
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 17
23:55
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 22
00:50
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 8
01:15
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 9
01:45
Сексът и градът - трети сезон, еп. 1
02:15
Сексът и градът - трети сезон, еп. 2
02:45
Грозната Бети - първи сезон, еп. 1
03:30
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 13
04:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 22

Kino Nova

05:40
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 2, /п/
06:40
“Виолета” - сериaл, сезон 2, 2 епизода
08:45
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 3
09:45
“Скандал” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Черният списък” - сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Срещи с известни личности” - токшоу
12:30
“Голямото синьо” - драма с уч. на Жан Рено, Жан-Марк Бар, Розана Аркет, Серджо Кастелито и др.
15:20
“Проповедникът с картечница” - криминален екшън с уч. на Джерард Бътлър, Мишел Монахан, Майкъл Шанън, Кати Бейкър, Маделин Карол, Ричард Горети, Кори Лардж, Джъстин Майкъл Бранд и др.,/п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 3
19:00
Черният списък” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Отстреляй бившата” - комедия
23:15
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7, /п/
00:15
“Голямото синьо” - драма

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма"(премиера)- сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 - “Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Ние, нашите и вашите” (премиера) - сериал
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Пожарникарите от Чикаго” сериен филм, 2 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:50
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3914 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Концерт на Симфоничния оркестър на БНР със солист Миша Майски /виолончело/
14:00
В кадър Доктрината Тръмп: “Америка на първо място”/п/
14:45
Дойче Веле: Шифт
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Фалшива принцеса тв филм /2 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Музика на сърцето тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня публицистично предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:50
Спортни новини
21:10
Международен тероризъм след 1945г. документална поредица
21:40
Студио Футбол коментарно предаване/п/
22:05
Футбол: “Андерлехт” - “Манчестър Юнайтед”, четвъртфинална среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Брюксел
00:30
Мотоспорт екстра
01:00
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
01:10
Денят започва с Култура /п/
02:25
Музика на сърцето тв филм /8 епизод/п/
03:20
Фалшива принцеса тв филм /2 епизод/п/
04:00
Дързост и красота тв филм /3914 епизод/п/
04:25
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /39 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3917 епизод/п/
10:50
София в един снимачен век На Витоша с камера /п/
11:15
Китай на фокус: Реката Янгдзъ документален филм /1 част/п/
11:45
Белгия и Полша документален филм /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Евровизия 2017 /Малта/
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Земята е само една /п/
14:55
Пиренеите документална поредица /6 епизод/п/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3918 епизод/
18:20
Евровизия 2017 /Латвия/
18:25
Пътешествия документална поредица /п/
18:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Мускетари 2 10-сериен тв филм /Великобритания, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Джон Стрикланд, в ролите: Том Бърк, Люк Паскулино, Сантяго Кабрера, Александра Даулинг и др.
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:15
Днес и утре
22:45
Как се прави? сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 1 епизод /п/
23:10
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
23:45
Очарователни погледи към Китай
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Мускетари 2 сериен тв филм /1 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
03:40
Часът на зрителите /п/
04:10
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
04:40
Днес и утре /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /1 епизод/
08:00
Лига Европа магазинно предаване /9 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Дивият Франк в Африка документален филм /3 епизод/
10:00
Българските успехи в сноуборда - сезон 2016/2017 г.: Световно първенство - паралелен гигантски слалом
11:20
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
12:15
Футбол: Бешикташ - Олимпиакос - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
14:00
Спортни новини
14:10
Футбол: Борусия /Мьонхенгладбах/ - Шалке - среща-реванш от осминафиналите на “Лига Европа”
15:55
Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
17:10
Дивият Франк в Африка документален филм /4 епизод/
17:55
Евровизия 2017/Естония/
18:00
Извън играта
18:30
Паразити епизод от поредицата “Ниро Улф
20:10
Евровизия 2017/Кипър/
20:15
Пътят към Русия магазинно предаване /20 епизод/
20:45
Мотоспорт Екстра
21:15
Лига Европа магазинно предаване /9 епизод/
21:40
Студио Футбол
22:05
Футбол: Олимпик /Лион/ - Бешикташ - среща от четвъртфиналите на “Лига Европа” пряко предаване от Лион
00:30
Формула Е: Е-при на Мексико сити - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди
01:35
Българските успехи в сноуборда - сезон 2016/2017 г.: Световно първенство - паралелен гигантски слалом
02:55
Ветроходството отблизо магазинно предаване /1 епизод/
03:30
Световно първенство по крос

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Знаци по пътя: Константин Кисимов
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Евровизия 2017 /Латвия/
12:35
Малки истории /п/
13:30
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Доктрината Тръмп: “Америка на първо място”
20:00
По света и у нас
20:50
Спортни новини
21:10
Няма нищо по-хубаво от лошото време игрален филм /1971 г./, режисьор Методи Андонов, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Елена Райнова, Коста Цонев, Наум Шопов, Стефан Данаилов и др.
23:10
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
23:40
В кадър Доктрината Тръмп: “Америка на първо място” /п/
00:25
Непознатата земя /п/
00:55
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
03:55
Ай да идем /п/
04:25
Бразди /п/
04:55
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 1
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3, /п/
08:45
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 2, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3
13:50
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
14:45
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 4
15:40
“Кодът” - екшън-трилър с уч. на Морган Фрийман, Антонио Бандерас, Рада Мичъл, Робърт Форстър и др.
17:50
Без багаж” - предаване за туризъм
18:20
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 2
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 1
22:00
“БСП - Бесни Страшни Пенсии” екшън-комедия
00:15
Скорпион” - сериал, сезон 1, /п/
01:15
Еротичен телепазар
03:15
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 1, /п/