Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Април 2017 година

БНТ 1

07:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:35
Дързост и красота тв филм /3915 епизод/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Една нощ във Венеция - оперета от Йохан Щраус спектакъл на Държавния музикален и балетен център - София
14:30
Мадагаскар 3 анимационен филм /САЩ, 2012г./, режисьори: Ерик Дарнел, Том Макграт и Конрад Върнън
16:00
Имало едно време… три царства документален филм /България, 2016г./, режисьор Степан Поляков
16:35
Международен цирков фестивал Монте Карло
18:25
Джъстин Бийбър - това е моят свят музикален филм /Англия, 2012г./
19:50
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Аферата “Томас Краун” игрален филм/САЩ, 1999г./, режисьор Джон Мактиърнан, в ролите: Пиърс Броснан, Рене Русо, Бен Газара, Денис Лиъри, Фей Дънауей и др.
22:25
Любов и инженерство документален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Тонислав Христов
23:50
Денят започва с Култура /п/
01:00
Здравето отблизо /п/
02:10
Библиотеката /п/
03:20
[Дойче веле: Шифт]
03:35
Международен цирков фестивал Монте Карло /п/
05:25
Дързост и красота тв филм /3915 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:05
Една легенда оживява документален филм
07:30
Легенда за изгубеното злато игрален филм /САЩ, 2014 г./, Стивън Шимек, в ролите: Люк Пери, Брук Лангтън, Ариана Багли и др.
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Хиляда и една нощ - Аладин и Шехерезада игрален филм /втора част/п/
12:10
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:25
Потребителската кошница /п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Лунатици игрален филм /п/
14:25
Легенди за водата балетен спектакъл за деца от “Салон на изкуствата”
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Леон и Ян малките фермери тв новела на Евровизия
16:10
Концерт на Тоника Домини и Рики е повери
18:00
Дързост и красота тв сериал /3919 епизод/
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:50
Днес и утре
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Мускетари 2 сериен тв филм /3 епизод/
20:55
Концертмайсторите - Кино и класика 2 Концерт на Cantus Firmus, солисти Георги Черкин /пиано/ и Светлин Русев /цигулка/
22:00
Християнска среща игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Корбин Бърсен, в ролите: Лейси Шабер, Джон Патрик Мур, Стивън Тоболовски, Сайда Арика и др.
23:35
Европа днес
23:50
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Мускетари 2 сериен тв филм /3 епизод/п/
01:25
Добро утро с БНТ 2 /п/
02:25
Християнска среща игрален филм /п/
04:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:00
Потребителската кошница /п/
05:30
Америка днес /п/
06:30
Знаете ли… /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Формула Е: Е-при на Мексико сити - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди
08:05
Аз съм…
08:30
Извън играта
09:00
Светът на конете предаване за конен спорт
09:15
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
11:30
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /15 епизод/
11:55
Евровизия 2017 /Израел/
12:00
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо игрален филм /втора част/
13:35
Пътуване към Йерусалим игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Елена Петрова, Александър Морфов, Христо Гърбов, Татяна Лолова и др.
15:30
Салто мортале документален филм /България, 2015г./, режисьор Борислав Колев
16:50
Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
18:00
Извън играта
18:40
Футбол: Андерлехт - Манчестър Юнайтед - среща от четвъртфиналите на “Лига Европа”
20:30
Концерт на One Direction в Милано
21:55
Евровизия 2017 /Гърция/
22:00
Ликвидация сериен филм /9 епизод/
22:45
Супер сериите предаване за фитнес
23:15
Отпътувания игрален филм /Япония, 2008г./, режисьор Йохиро Такита, в ролите: Масахиро Мотоки, Цутому Ямазаки, Рьоко Хиросуе и др.
01:20
Футбол: Олимпик /Лион/ - Бешикташ - среща от четвъртфиналите на “Лига Европа”
03:05
Обзор “Лига Европа”
03:50
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
06:05
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма

БНТ World

06:00
Трите златни лъвчета детски тв филм /България, 1984 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Илия Караиванов, Юри Ангелов, Николай Бинев, Стоян Стоев, Румен Иванов, Антон Горчев и др.
07:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Денят започва с Култура
11:35
Рецитал на Детско студио “Да” и Орлин Павлов
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Ехо от Тракия концерт на Иво Папазов и оркестър “Тракия” от Празници на изкуствата “Аполония 2016”
16:05
Оркестър без име игрален филм /България, 1981 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Велко Кънев, Филип Трифонов, Павел Поппандов, Георги Мамалев, Катерина Евро и др.
18:00
Грешникът светец документален филм
18:45
Играя, следователно живея. 135 години Драматичен театър Пловдив театрално-музикален спектакъл
20:00
По света и у нас
20:30
Корави старчета игрален филм /България, 2011 г./, режисьори Пламен Масларов и Ивайло Пенчев, в ролите: Васил Банов, Иван Джамбазов, Стефан Бобадов и др.
22:00
Време за обичане концерт с участието на Тони Димитрова, дует Ритон, Кристина и Михаил Белчеви, дует Шик, Хайгашот Агасян, Роси Кирилова, ансамбъл Чинари и др.
23:30
Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/ документален филм /България, 2015 г./, режисьор Светослав Овчаров
00:40
Нощни птици
01:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
02:00
В кадър Доктрината “Тръмп”: “Америка на първо място”
02:45
Животът е вкусен
03:45
Библиотеката
04:45
Здравето отблизо /п/
05:50
Европейски маршрути