Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Април 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
09:00
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Николай Кръстев
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
На ръба - документална поредица на Bloomberg
15:30
Иноватори - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Русия, според Райън - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Николай Кръстев
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 2, еп. 28
15:00
Премиера:“Италианската булка” сериал, с.1, еп.13
16:00
Премиера:"Клиника край езерото" сериал, с.1, еп.26
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 709
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 23
21:00
Столичани в повече” - сериал, с.11, еп.7
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с. 8, еп.8
01:00
“Не вярвай на кучката от апартамент 23” - сериал, с. 2, еп.15
01:30
Аламинут: Добре дошли в България”
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
Клиника край езерото” /п./ - сериал
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 586

bTV Cinema

06:00
“Убийството” - сериал, с.3, еп.7
07:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп. 11,12
09:15
“Забравените от Хуарес” - драма, трилър (САЩ, 2006), режисьор Грегъри Нава, актьори - Кейт дел Кастило, Дженифър Лопес, Антонио Бандерас, Джон Норман, Иринео Алварес, Ричард Барела, Рандъл Батинкоф, Хуан Диего Бото и др.
11:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.13,14
13:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.8
14:45
Ледена епоха 3: Зората на динозаврите” - анимация (САЩ, 2009), сценаристи - Майкъл Бърг, Питър Акерман, Майк Райс, Йони Бренер, режисьори - Карлос Салдана, Майкъл Търмайер
16:30
“Империя: Свети Петър” (втора част) - драма, исторически (Италия, 2005), режисьор - Джулио Басе, актьори - Омар Шариф, Даниеле Печи, Клаудиа Кол, Флавио Инсиня и др.
19:00
“Сем. Милър” - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор - Роусън Маршал Търбър, актьори - Дженифър Анистън, Джейсън Съдейкис, Ема Робъртс, Уил Поултър, Ед Хелмс, Томас Ленън, Лаура-Лей Клер, Моли С. Куин, Ник Оферман и др.
21:00
Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход” - приключенски, комедия (САЩ, 1989), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори Харисън Форд, Шон Конъри, Джон Рис-Дейвис, Денхолм Елиът, Алисън Дуди и др.
23:30
“Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии” - приключенски, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори - Джо Пантолиано, Стив Куган, Логан Лърман, Пиърс Броснан и др.
02:00
“Къща на сенките” -драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Джим Шеридан, актьори - Даниел Крейг, Наоми Уатс, Рейчъл Уайз, Елиас Котеас и др.
04:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.13

Bulgaria ON AIR

05:00
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар - криминален сериал /п./
12:30
Великите - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
14:30
Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Довереникът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Време за кино класика: Всичко за майка ми - комедия, драма, Испания, 1999 г.; режисьор: Педро Алмодовар; в ролите: Пенелопе Крус, Сесилия Рот, Антония Сан Хуан, Тони Канто, Мариса Паредес, Елой Азорин, Кандела Пеня
23:50
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
00:40
Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
01:40
Дзенга
01:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./

FOX

05:10
Уитни- втори сезон, еп. 13
05:35
Уитни- втори сезон, еп. 14
06:00
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 38
06:25
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 39
06:50
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 18
07:45
Грозната Бети - първи сезон, еп. 6
08:40
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 5
09:35
Уитни- втори сезон, еп. 13
10:05
Уитни- втори сезон, еп. 14
10:30
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 6
11:00
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 7
11:30
Игра на лъжи - втори сезон, еп. 5
12:25
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 16
13:20
Молекулярна кухня с Марсел кулинарно предаване, еп. 1
14:10
Сексът и градът - трети сезон, еп. 11
14:40
Сексът и градът - трети сезон, еп. 12
15:15
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 5
16:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 19
17:05
Грозната Бети - първи сезон, еп. 7
18:00
Уитни- втори сезон, еп. 15
18:30
Уитни- втори сезон, еп. 16
19:00
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 8
19:30
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 9
19:55
Сексът и градът - трети сезон, еп. 13
20:30
Сексът и градът - трети сезон, еп. 14
21:05
Селест в града - игрален филм
22:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 6
23:55
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 6
00:50
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 8
01:15
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 9
01:45
Сексът и градът - трети сезон, еп. 13
02:15
Сексът и градът - трети сезон, еп. 14
02:45
Грозната Бети - първи сезон, еп. 7
03:30
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 19
04:20
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 6

Kino Nova

05:20
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 3, /п/
06:20
“Виолета” - сериaл, сезон 2, 2 епизода
08:15
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 3
09:15
“Скандал” - сериал, сезон 3, /п/
10:30
Черният списък” - сериал, сезон 1, /п/
11:30
“Кучето, което спаси лятото” - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Патрик Мълдуун, Джо Диаз, Мартин Ков и др., /п/
13:30
“Моята коледна звезда” - семеен филм с уч. на Шанън Елизабет, Стив Байърс, Кайл Харисън Брейткопф, Джулия Лалонд и др.
15:30
Хубава жена” - романтичен с уч. на Ричърд Гиър, Джулия Робъртс, Джейсън Алекзандър, Ейми Ясбек, Хектор Елизондо, Лора Сан Джакомо, Елинор Донъху, Ралф Белами и др., /п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 3
19:00
Черният списък” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” сериал, сезон 8
21:00
“Омразната осморка” (премиера) - уестърн с уч. на Кърт Ръсел, Самюел Л. Джаксън, Чанинг Тейтъм, Дженифър Джейсън Лий, Уолтън Гогинс, Тим Рот, Демиан Бичир, Брус Дърн, Майкъл Медсън, Зоуи Бел и др.
00:30
От местопрестъплението: Маями” сериал, сезон 8, /п/
01:30
“Психо” - трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Джанет Лий, Вера Майлс, Джон Гевин и др.., /п

NOVA

06:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
07:00
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма"(премиера)- сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Аз обичам България”- предаване на NOVA, нов сезон
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
Пожарникарите от Чикаго” - сериен филм, 2 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Възстановителна репетиция документален филм/България, 2004г./, режисьор Светослав Овчаров
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Хлор игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Джей Алаймо, в ролите: Винсънт Донофрио, Кира Седжуик, Флора Крос, Райън Доноуху и др.
14:05
Телепазарен прозорец
14:20
Обзор"Лига Европа"
14:50
Светът на Япония /п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документална поредица /5 епизод/
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана ЛевиеваСойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Публицистично предаване
19:40
Лека нощ, деца! Възглавничките
19:55
Евровизия 2017/Германия/
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно публицистично предаване
22:00
Прокълнатите крале тв филм /10, последен епизод/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Евровизия 2017/Полша/
23:35
Тал Гамлиери /Израел/ Международен джаз фестивал"Банско 2016"
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Здравето отблизо /п/
02:20
Библиотеката /п/
03:30
Дойче веле: Шифт /п/
03:45
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документална поредица /5 епизод/п/
04:30
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /41 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3922 епизод/п/
10:50
Америка днес /п/
11:45
Япония днес /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
От клоун до каубой тв новела на Евровизия
14:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
15:25
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3923 епизод/
18:25
Китай на фокус: Реката Янгдзъ документален филм /2 част/
19:00
София в един снимачен век Нощна София
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Мускетари 2 сериен тв филм /7 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Обирджийката игрален филм /Германия, 2013 г./, режисьор Кристиан Алварт, в ролите: Надежда Бренике, Чарли Хюбнер, Кен Дукен, Хайнц Хьониг и др.
00:10
България новини /п/
00:40
Мускетари 2 сериен тв филм /7 епизод/п/
01:35
Регионални новини /п/
02:20
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
02:50
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:50
Големи полски пианисти-композитори - рецитал на пианиста Людмил Ангелов Празници на изксутвата Аполония 2014 г.
04:50
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Пътят към Русия магазинно предаване /20 епизод/
07:25
Часът на БНТ HD
07:40
Формула Е: Операция Лед документален филм
08:35
Как се прави? документална поредица /3 епизод/
09:00
Аз съм…
09:15
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /15 епизод/
09:40
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
12:05
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
13:00
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Трентино
14:30
Спортни новини
14:40
Формула Е: Е-при на Мексико сити - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди
15:45
Футбол: Шалке - Аякс - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
18:00
Как се прави? документална поредица /4 епизод/
18:25
Евровизия 2017 /Литва/
18:30
Светът на конете предаване за конен спорт
18:45
Футбол: Манчестър Юнайтед - Андерлехт - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
21:00
Обзор “Лига Европа”
21:25
Евровизия 2017 /Исландия/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Нокаут игрален филм /САЩ, 2011 г/
23:35
Супер сериите предаване за фитнес
00:05
Футбол: Шалке - Аякс - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
02:20
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Трентино
03:50
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
04:45
Футбол: Манчестър Юнайтед - Андерлехт - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
11:30
Европейски маршрути /п/
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Животът е вкусен
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Бразди /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Празници на изкуствата “Аполония 2015”: Project pulse концерт на Теодосий Спасов
23:00
По света и у нас
23:25
Евровизия 2017/Германия/
23:30
Зелена светлина
23:35
Светът е 7
00:05
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
00:35
Още от деня коментарно предаване
01:45
Местно време /БНТ 2 София/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Потребителската кошница /п/
04:05
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Оазис сред житата научнопопулярен филм /първа част/
05:20
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 1
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3, /п/
08:45
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
13:50
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
14:45
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 4
15:40
“Мисия: Ноември” - екшън-трилър с уч. на Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Люк Брейси, Уил Патън, Бил Смитрович, Елиза Тейлър, Катерина Скорсоне и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 1
22:00
“Спасителен отряд” - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Кери Хироюки Тагава, Тарин Търнър, Джаклин Обрадорс, Дейвид Бари Грей, Чанън Ро и др.
00:00
Скорпион” - сериал, сезон 1, /п/
01:00
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:15
Еротичен телепазар