Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Април 2017 година

БНТ 1

05:35
Панорама с Бойко Василев
06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
15:00
Поглед към звездите документален филм /България, 2015г./, режисьор Христина Вардарева
15:25
Пътешествие около света за 80 дни 3-сериен игрален филм /САЩ, 1989г./, 1 част, режисьор Бъз Кулик, в ролите: Пиърс Броснан, Ерик Айдъл, Джулия Никсън, Питър Устинов и др.
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Щрих и стих”/2015г./, режисьори Весела Данчева и Иван Богданов “Веселяци”/1969г./, режисьор Пенчо Богданов “Мъгла”/1985г./, режисьор Слав Бакалов “Леглото”/1989г./, режисьор Явор Калъчев “Ку-ку”/1983г./, режисьор Велислав Казаков
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Шоуто на Канала Развлекателно предаване
21:45
Неприлично предложение игрален филм /САЩ, 1993г./, режисьор Ейдриън Лайн, в ролите: Робърт Редфорд, Деми Мур, Уди Харелсън и др. (12)
23:45
По света и у нас
00:00
Шерлок 3 сериен игрален филм /1 епизод/п/
01:30
Пътешествие около света за 80 дни сериен игрален филм /1 част/п/
03:15
Библиотеката /п/
04:15
Малки истории /п/
05:15
Бразди /п/
05:45
Иде нашенската музика /п/
07:10
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
14:30
Антарктида - 25 стъпки в бъдещето документален филм на Цвети Атанасова /БНТ, 2017г./
17:30
Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Парад"/1960г./, режисьор Христо Топузанов “Клаустрофобия”/1982г./, режисьор Красимир Иванов “Чудното захарно петле"/1971г./, режисьор Радка Бъчварова “Каменни зърна”/1984г./, режисьор Аспарух Панов “Одисея”/1978г./, режисьор Николай Тодоров
22:30
По света и у нас
22:45
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:40
Пътешествие около света за 80 дни 3-сериен игрален филм /2 част/п/
02:15
Зелената линейка /п/
03:25
Туристически маршрути
03:50
Плюс това /п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
07:30
Пиренеите документална поредица /7 епизод/п/
08:00
Леон и Ян малките фермери тв новела на Евровизия /п/
08:15
Земята е само една Покана за посещение в царството на водните кончета /п/
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Обирджийката игрален филм /п/
15:55
Портрет на Чайковски: Дете от стъкло концерт на Софийската филхармония с диригент Максим Ешкенази, с участието на актьорите Ана Пападопулу и Владимир Карамазов
17:10
София в един снимачен век Нощна София /п/
17:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 2 епизод /п/
17:55
Да обичаш Кармен документален филм /България, 2016 г./, режисьор Найо Тицин /п/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Кадифе 2 сериен тв филм /13, последен епизод/
21:15
Докога, Маргарито концерт на Маргарита Хранова
22:35
Последно пътуване игрален филм /Австралия, 2009 г./, режисьор Глендин Айвин, в ролите: Хюго Уийвинг, Том Ръсел, Джон Бръмтън, Соня Суарес и др.
00:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
01:15
България новини /п/
01:45
Кадифе 2 сериен тв филм /13 епизод/п/
03:00
Jazz day Мини джаз фестивал Jazzit /2013 г./
04:00
Потребителската кошница /п/
04:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
Америка днес /п/
06:00
Часът на зрителите /п/
06:30
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /40 епизод/п/
06:55
5 минути София /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Спортувай предаване за масовия спорт
07:55
Обзор “Лига Европа”
08:25
Евровизия 2017 /Малта/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Световен шампионат по екстремен триатлон
10:10
Футбол: Шалке - Аякс - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
12:25
Евровизия 2017 /Латвия/
12:30
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо игрален филм /втора част/
14:05
Спортни новини
14:10
Футбол: Манчестър Юнайтед - Андерлехт - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
16:25
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Трентино
18:00
Баскетбол: Берое - Балкан - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от Стара Загора
19:55
Нокаут игрален филм
21:25
Евровизия 2017 /Норвегия/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:30
Обзор “Лига Европа”
23:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Андерлехт - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
01:15
Формула Е: Е-при на Мексико сити - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
В кадър Чудо /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Тримата от запаса /85 години от рождението на актьора Никола Анастасов/ игрален филм /1978 г./, режисьор Зако Хеския, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Кирил Господинов, Стойчо Мазгалов, Тюнде Сабо, Вълчо Камарашев и др.
14:35
Умно село: Я, колко мъка Актьорът Никола Анастасов
15:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
16:00
Потребителската кошница
16:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
17:00
Добър ден с БНТ 2
18:00
Баскетбол /мъже/:” Берое” Стара Загора - “Балкан” Ботевград среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от Стара Загора
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Разследване игрален филм /2006 г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Светлана Янчева, Красимир Доков, Христо Гърбов, Климент Денчев, Никол Кръстева, Атанас Атанасов и др.
22:30
Часът на българската музика: Група “Тангра” и Константин Марков
23:35
Европейски маршрути
23:45
По света и у нас
00:00
Шоуто на Канала
01:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:00
Плюс това /п/
03:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
03:30
Малки истории
04:30
История.bg Да оставиш богатството си на българския народ /п/
05:30
Часът на зрителите /п/
17:30
Бразди
05:00
Непозната земя /п/