Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 24 Април 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
09:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Приключения - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
15:30
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg g
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 2, еп. 29
15:00
Премиера:“Италианската булка” сериал, с.1, еп.14
16:00
Премиера:"Клиника край езерото" сериал, с.1, еп.27
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 710
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 24
21:00
MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с. 8, еп.9
01:00
“Не вярвай на кучката от апартамент 23” - сериал, с. 2, еп.16
01:30
Аламинут: Добре дошли в България”
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
Клиника край езерото” /п./ сериал
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 587

bTV Cinema

06:00
“Убийството” - сериал, с.3, еп.8
07:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп. 13
08:15
“Коко Шанел и Игор Стравински” - драма, романтичен (Франция, 2009), режисьор - Ян Кунен, актьори - Мадс Микелсен, Анна Мауглалис, Елена Морозова, Григорий Мануков и др.
11:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.15,16
13:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.9
14:00
“Агент в оставка” (САЩ, 2006) - екшън, комедия, режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Боб, Джо Витерели, Ангъс Т. Джоунс, Антъни Андерсън, Стив Ширипа, Пол Сорвино, Ким Хоторн и др.
16:00
“Приятели с деца” комедия,романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Дженифър Уестфелд, актьори - Мая Рудолф, Мегън Фокс, Адам Скот, Кристен Уиг, Джон Хам, Едуард Бърнс и др.
18:30
“Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии” - приключенски,фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори - Джо Пантолиано, Стив Куган, Логан Лърман, Пиърс Броснан и др.
21:00
Премиера:“Транс” - драма, криминален, трилър (Великобритания, САЩ, Франция, 2013), режисьор - Дани Бойл, актьори - Джеймс Макавой, Росарио Доусън, Венсан Касел, Дани Сапани, Мат Крос, Тъпанс Мидълтън и др.
23:00
Мъж за милиони” - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
01:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.15,16
03:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.9

Bulgaria ON AIR

05:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар - криминален сериал /п./
12:30
Великите - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Необичайните заподозрени недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
14:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Глухар - криминален сериал
20:40
Довереникът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
23:50
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
04:00
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
04:30
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./

FOX

06:00
Молекулярна кухня с Марсел кулинарно предаване, еп. 1
06:50
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 19
07:45
Грозната Бети - първи сезон, еп. 7
08:40
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 6
09:35
Уитни- втори сезон, еп. 15
10:05
Уитни- втори сезон, еп. 16
10:30
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 8
11:00
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 9
11:30
Селест в града - игрален филм, еп. 1
13:20
Молекулярна кухня с Марсел кулинарно предаване, еп. 2
14:10
Сексът и градът - трети сезон, еп. 13
14:40
Сексът и градът - трети сезон, еп. 14
15:15
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 6
16:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 20
17:05
Грозната Бети - първи сезон, еп. 8
18:00
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 1
18:30
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 2
19:00
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 10
19:30
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 11
19:55
Сексът и градът - трети сезон, еп. 15
20:30
Сексът и градът - трети сезон, еп. 16
21:05
Това сме ние - първи сезон, еп. 14
22:00
Кралски особи - сериал, еп. 4
22:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 7
23:55
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 7
00:50
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 10
01:15
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 11
01:45
Сексът и градът - трети сезон, еп. 15
02:15
Сексът и градът - трети сезон, еп. 16
02:45
Грозната Бети - първи сезон, еп. 8
03:30
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 20
04:20
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 7

Kino Nova

05:45
Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 3, /п/
06:45
“Скандал” - сериал, сезон 3, /п/
07:45
Черният списък” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 10
11:00
“Срещи с известни личности” - токшоу
11:30
“В очакване на Купидон” романтичен филм с уч. на Адам Мейфилд, Ариел Кебъл, Хайли Дъф, Тимъти Ботъмс, Марион Рос и др., /п/
13:20
“Плажен тийн филм” - семеен филм с уч. на Рос Линч, Мая Мичъл, Грейс Фипс, Гарет Клейтън и др., /п/
15:20
“Петият елемент” - екшънфантастика филм с уч. на Брус Уилис, Мила Йовович, Гари Олдман, Иън Холм, Крис Тъкър, Люк Пери и др, /п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 3
19:00
Черният списък” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Сламени кучета” - трилър с уч. на Джеймс Марсдън, Кейт Босуърт, Уолтън Гогинс, Александър Скарсгард, Джеймс Уудс, Доминик Пърсел, Рис Койро, Били Лъш, Уила Холанд, Лаз Алонсо и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8, /п/
00:15
“Секс игри” - драма с уч. на Кер Смит, Кристина Анапу, Нейтън Уедърингтън, Том Паркър, Натали Рамси, Майкъл Пембъртън и др.

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” (премиера)- сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Като две капки вода"- забавно предаване, 5 сезон
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
Пожарникарите от Чикаго” - сериен филм, 2 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3918 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Книга на книгите 2 анимационен филм /5 епизод/
13:30
Пиксел Пинки анимационен филм /5 епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /6 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:55
Музика на сърцето тв филм /12, последен епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Публицистично предаване
19:40
Лека нощ, деца! Възглавничките
19:55
Евровизия 2017 /Сан Марино/
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Учените в политиката - Богдан Филов
21:55
Колекцията 8-сериен тв филм /копродукция, 2016г./, 1 епизод, режисьор Оливър Голдстик, в ролите: Ричард Койл, Мейми Гъмър, Том Райли и др.
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Евровизия 2017 /Албания/
23:35
В сянката на властта 3 тв филм /6, последен епизод/
00:25
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Музика на сърцето тв филм /12, последен епизод/п/
02:35
Фалшива принцеса тв филм /6 епизод/п/
03:30
В сянката на властта 3 тв филм /6, последен епизод/п/
04:20
Дързост и красота тв филм /3918 епизод/п/
04:45
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Пътят към слънцето или до Серес и обратно документален филм /БНТ 2 Благоевград/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3923 епизод/п/
10:50
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:05
Дивият Франк в Бразилия сериен документален филм /Испания, 2014 г./, 2 епизод /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Евровизия 2017 /Германия/
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Хартиени жерави тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3924 епизод/
18:25
Евровизия 2017 /Полша/
18:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
19:00
Днес и утре
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Мускетари 2 сериен тв филм /8 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:35
Лудвиг ван Бетовен: “Миса Солемнис” концерт на Симфоничния оркестър на БНР с диригент Емил Табаков /1 и 2 част/
00:00
Потребителската кошница /п/
00:05
България новини /п/
00:35
Мускетари 2 сериен тв филм /8 епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:20
Потребителската кошница /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Аржентина - всичко преди старта
08:00
Спортна треска
09:00
Аз съм…
09:15
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Европа
11:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Финал
12:55
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
13:50
Спортни новини
14:00
Спортна треска
15:00
Извън играта
15:30
Атентатът Сараево 1914 година игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Андреас Прохазка, в ролите: Флориан Тайхмайстер, Хайно Ферх, Мелика Форутан и др.
17:10
Евровизия 2017 /Дания/
17:15
Как се прави? документална поредица /5 епизод/
17:45
Лека атлетика: Световен шампионат за щафети
20:55
Евровизия 2017 /Белгия/
21:00
Арена Баскет обзорно предаване
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Ликвидация сериен филм /10 епизод/
22:45
Супер сериите предаване за фитнес
23:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Андерлехт - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
01:30
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
03:55
Баскетбол: Берое - Балкан - среща от Националната баскетболна лига

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Знаете ли, че…
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Евровизия 2017 /Полша/
12:35
Часът на студентите: Ателие /п/
13:05
Рецепта за култура /п/
14:05
Часът на зрителите /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Европейски маршрути
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:40
Зелена светлина
19:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Умно село: Професия: Актьор /Борис Луканов/
21:55
Светът е 7 /п/
22:25
Извън играта /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Евровизия 2017/Сан Марино/
23:30
Зелена светлина
23:35
Нощни птици
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:40
Съдби човешки Златни ръце
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Знаете ли, че… /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 1
07:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3, /п/
08:45
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 2, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
13:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 3
14:00
“Мотив” - сериал, сезон 4
15:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 4
15:50
“Белязани пари” - криминален екшън с уч. на Крисчън Слейтър, Вал Килмър, Дарил Хана, Уилям Форсайт, Сара Даунинг, Балтазар Гети, Върн Тройър, Винсент Лареска и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 2
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 1
22:00
Двоен удар” - екшън с уч. на ЖанКлод Ван Дам, Джефри Люис, Алан Скарф, Алона Шоу и др.
00:15
Скорпион” - сериал, сезон 1, /п/
01:15
Еротичен телепазар
03:15
“Национална лотария” /п/
03:45
Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 1, /п/