Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Април » 27

Програма на телевизиите за 27 Април 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
09:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
10:00
Водещите новини
10:05
Приключения - документална поредица на Bloomberg
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Николай Кръстев
14:00
Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
15:30
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
16:00
Водещите новини
16:05
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Николай Кръстев
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg g
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“[Пингвините от Мадагаскар]” анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 2, еп. 32
15:00
Премиера:“Италианската булка” сериал, с.1, еп.17
16:00
Премиера:“Клиника край езерото” сериал, с.1, еп.30
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 713
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 27
21:00
“Бригада Нов дом” - социален проект с водещ Мария Силвестър
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Кости”- сериал, с. 8, еп.12
01:00
“Не вярвай на кучката от апартамент 23” - сериал, с. 2, еп.19
01:30
Аламинут: Добре дошли в България”
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
“Клиника край езерото” /п./ - сериал
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 590

bTV Cinema

06:00
“Убийството” - сериал, с.3, еп.11
07:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7, еп. 1,2
09:15
Мъж за милиони” - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
11:30
Премиера:“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7, еп.3,4
13:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.12
14:45
“Златна възможност” - екшън, комедия,приключенски, романтичен
17:00
“Неудържим” - екшън, драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Тони Скот, актьори - Дейвид Уаршовски, Ти Джей Милър, Крис Пайн, Дензъл Уошингтън, Кевин Дън, Елизабет Матис, Росарио Доусън и др.
19:15
“Почти герои” - комедия, приключенски (САЩ, 1998), режисьор - Кристофър Гест, актьори - Матю Пери, Крис Фарли, Юджийн Леви и др.
21:00
Ледена епоха 4: Континентален дрейф” - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2012), сценаристи - Джейсън Фукс, Майкъл Берг, режисьори - Стив Мартино, Майк Търмайер.
22:45
“Сабрина” - комедия (САЩ, Германия, 1995), режисьор - Сидни Полак, актьори - Пол Джиамати, Джулия Ормънд, Харисън Форд, Патрик Брюел, Фани Ардан, Грег Киниър, Нанси Марчанд, Джон Ууд, Лорън Холи, Ричард Крена и др.
01:15
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7, еп.3,4
03:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.2, еп.12

Bulgaria ON AIR

05:00
Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар - криминален сериал /п./
12:30
Великите - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
14:30
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Одисей - исторически сериал
20:40
Довереникът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Похитени - сериал, политически трилър
23:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
00:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
01:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
03:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
04:00
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

FOX

05:10
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 5
05:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 6
06:00
Молекулярна кухня с Марсел кулинарно предаване, еп. 4
06:50
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 22
07:45
Грозната Бети - първи сезон, еп. 10
08:40
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 9
09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 5
10:05
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 6
10:30
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 2
11:00
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 3
11:30
Скандал - шести сезон, еп. 8
12:25
Това сме ние - първи сезон, еп. 16
13:20
Молекулярна кухня с Марсел кулинарно предаване, еп. 5
14:10
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 1
14:40
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
15:15
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 9
16:10
Грозната Бети - първи сезон, еп. 11
17:05
Грозната Бети - първи сезон, еп. 12
18:00
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 7
18:30
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 8
19:00
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 4
19:30
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 5
19:55
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 3
20:30
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 4
21:05
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 17
22:00
Игра на лъжи - втори сезон, еп. 6
22:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 10
23:55
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 10
00:50
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 4
01:15
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 5
01:45
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 3
02:15
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 4
02:45
Грозната Бети - първи сезон, еп. 11
03:30
Грозната Бети - първи сезон, еп. 12
04:20
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 10

Kino Nova

05:45
“Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 3, /п/
06:45
“Скандал” - сериал, сезон 3, /п/
07:45
“Черният списък” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 10
11:00
“Наследството на Гулденбург” сериен филм, сезон 3
12:00
“Срещи с известни личности” - токшоу
12:30
“Винаги” - романтичен с уч. на Ричард Драйфус, Холи Хънтър, Джон Гудман, Брад Джонсън, Одри Хепбърн и др.
15:15
“Следващите три дни” - криминален с уч. на Ръсел Кроу, Елизабет Банкс, Лиъм Нийсън, Джонатан Тъкър и др., /п/
18:00
“Скандал” - сериал, сезон 3
19:00
“Черният списък” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Хитч” - романтична комедия с уч. на Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емери, Адам Аркин и др.
23:30
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8, /п/
00:30
“Алиса” - фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., II част, /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
“Моята карма”(премиера)- сериен филм
14:30
“Прости ми”(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни”(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Ние, нашите и вашите” (премиера) - сериал
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Пожарникарите от Чикаго” - сериен филм, 2 сезон
02:00
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:15
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:50
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3921 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Концерт на Симфоничния оркестър на БНР, диригент Давид Райц В програмата: Йоханес Брамс и Пьотр Илич Чайковски
14:25
В кадър Водохвърчилната станция “България”/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /9 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Братовчеди тв филм /3 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня Публицистично предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Шерлок 3 сериен игрален филм /3, последен епизод/
22:30
Открито с Валя Ахчиева
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Завръщане от Рим тв филм /3 серия/
00:25
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Братовчеди тв филм /3 епизод/п/
02:45
Фалшива принцеса тв филм /9 епизод/п/
03:45
История.bg Учените в политиката Богдан Филов/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3921 епизод/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /42 епизод/
10:25
Дързост и красота тв сериал /3926 епизод/п/
10:50
София в един снимачен век Нощна София /п/
11:10
Красотата на природата Нос Еримо на остров Хокайдо /п/
11:25
Тя документален филм /БНТ2 Пловдив/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Евровизия 2017 /Швейцария/
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Земята е само една Живи същества
14:55
Как е било документален филм /Украйна, 2012 г./п/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3927 епизод/
18:20
Евровизия 2017 /Словения/
18:25
Пътешествия документална поредица /п/
18:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:15
Спасителен отряд, Калифорния 20-сериен тв филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Грегъри Джей Бонан, в ролите: Долф Лундгрен, Джей Ар Мартинес, Лидия Хъл и др. /1 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
22:15
Днес и утре
22:45
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 3 епизод /п/
23:10
Америка днес /п/
00:10
България новини /п/
00:40
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /1 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Часът на зрителите /п/
03:40
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /41 епизод/п/
04:05
Земята е само една Покана за посещение в царството на водните кончета /п/
04:20
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
08:25
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
08:50
Как се прави? документална поредица /7 епизод/
09:15
Аз съм…
09:30
Шампионска лига по волейбол /жени/: Финал
11:20
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Европа
13:00
Баскетбол: Монтана - Хасково, трета среща от финалите на Държавното първенство /жени/
14:45
Спортни новини
14:55
Ветроходство: Околосветска регата “Венди глоуб” обзорна програма
15:45
Светът на конете предаване за конен спорт
16:00
Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
17:20
Евровизия 2017 /Унгария/
17:25
Как се прави? документална поредица /8 епизод/
17:50
Евровизия 2017 /Финландия/
18:00
Баскетбол: Монтана - Хасково, четвърта среща от финалите на Държавното първенство /жени/ пряко предаване от Монтана
20:00
Ароматът на успеха игрален филм
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Енигма игрален филм /копродукция, 2001 г/, режисьор Майкъл Аптед, в ролите: Дъгри Скот, Кейт Уинслет, Джереми Нортъм и др.
23:55
Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
01:20
Баскетбол: Монтана - Хасково, четвърта среща от финалите на Държавното първенство /жени/
03:05
Формула Е: Е-при на Мексико сити - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди
04:20
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Европа
06:05
Формула Е: Операция Лед документален филм

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
По света и у нас Специално издание за връчване на проучвателен мандат за съставяне на правителство
11:20
Tres Jolies.Bg документален филм
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Евровизия 2017 /Словения/
12:35
Малки истории /п/
13:35
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Баскетбол /жени/: Монтана - Хасково четвърта среща от финалите на Държавното първенство /пряко предаване от Монтана/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Ярост игрален филм /2001 г./, режисьор Илиян Симеонов, в ролите: Петър Попйорданов, Ирини Жамбонас, Добрин Досев, Валентин Ганев, Асен Блатечки, Димитър Терзиев, Малин Кръстев, Валери Йорданов, Борислав Стоилов, Стефан Мавродиев и др.
22:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
В кадър Водохвърчилната станция “България”/п/
00:00
Непозната земя /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване
01:15
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Tres Jolies.Bg документален филм /п/
03:40
Потребителската кошница
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:25
Бразди /п/
04:55
Животът е вкусен /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 2
07:30
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2, /п/
08:45
“Мотив” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 2, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18, /п/
13:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2
13:50
“Мотив” - сериал, сезон 4
14:50
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 4
15:45
Ловци на духове” - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 2
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
21:00
“Скорпион” - сериал, сезон 1
22:00
Ярост” - екшън с уч. на Брад Пит, Шая Лебьоф, Логан Лърман, Майкъл Пеня, Джон Бернтал, Скот Истууд, Джейсън Исак и др.
00:50
“Скорпион” - сериал, сезон 1, /п/
01:50
Еротичен телепазар
03:50
“Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 2, /п/

СКАТ

04:00
Алтернативи” - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/
07:00
Ранни вести /на живо/
15:30
“Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина / повторение/
20:00
Дискусионно студио” публицистично предаване /на живо/
22:30
Карай да върви, това е блус” - с водещ Васко Кръпката /на живо/
03:00
Директно за икономика” /повторение/
05:00
Зад фасадата” - предаване за столицата /повторение/
15:00
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
15:15
Дискусионно студио"/повторение/
16:45
“Самоков – бялата порта” - док. филм
18:30
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков /на живо /
22:00
Новини. Прогноза за времето. /повторение/
23:30
Без ограничение” с водещ Г.Костадинов/ повторение/
01:00
Дискусионно студио” /повторение/
02:00
“Разбулване”- с водещ Николай Панков/повторение/
07:45
Храмове на българската памет
08:00
Ранни вести / на живо/
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия / на живо/
12:30
НОВИНИ – обедна емисия / на живо/
12:45
Ако зажалиш…” – стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
19:50
Другата история” – предаване за българската памет
22:50
Другата история” – предаване за българската памет /повторение/
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/
17:00
Златната църква на цар Симеон” - Документален филм
14:15
Паралакс” 1 /повторение/
21:00
Зад фасадата” - предаване за столицата / на живо/
01:10
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
02:30
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
04:30
Поп и рок музика
06:00
Документален филм
13:00
Здравословно” /повторение/
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
23:00
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков / повторение/
14:45
Песните на Йова” - док. Филм
15:10
Зад синора” - док. филм