Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 29 Април 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
15:00
Пътешествие около света за 80 дни игрален филм /3 част/
16:35
Семеен бизнес тв филм /4 епизод/
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00
Умно село Иван Терзиев: Кино, моя любов!
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Шоуто на Канала Развлекателно предаване
21:45
Награди “Златна муза 2016” Връчване на годишните награди на Асоциацията на хореографите в България
23:15
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Ефектът на водните кръгове игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Филип Каланд, в ролите: Форест Уитъкър, Вирджиния Мадсън, Мини Драйвър и др.
00:55
Шерлок 3 сериен игрален филм /2 епизод/п/
02:25
Колекцията тв филм /2 епизод/п/
03:30
[Дойче Веле: Шифт] /п/
03:45
Светът е 7 /п/
04:15
Отблизо с Мира Добрева /п/
05:15
Бразди /п/
05:45
Иде нашенската музика /п/
07:10
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
14:30
Хляб и зрелища документален филм /България, 2013г./, сценарист Христо Илиев-Чарли, режисьор Георги Стоев-Джеки
15:25
Приятели за цял живот детски игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Майкъл Спенс, в ролите: Майкъл Флин, Джими Чанга, Тейва Печ и др.
17:30
Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Инцидент” /1979г./ режисьор Константин Пероноски"“Пеещите каубои”” /1984г./
22:10
По света и у нас Информационна емисия
22:25
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
23:25
Наполовина Нелсън - мъртва хватка игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Райън Флек, в ролите: Райън Гослинг, Шарика Епс, Антъни Маки и др.
01:15
Шерлок 3 сериен игрален филм /3, последен епизод/п/
02:45
Семеен бизнес тв филм /4 епизод/п/
03:10
Пътешествие около света за 80 дни сериен игрален филм /3 част/п/
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев /п/

БНТ 2

07:05
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
07:35
Слънчева дъга концерт на детско шлагерно студио “Да”
07:55
Пряк път до Бразилия тв новела на Евровизия /п/
08:10
Земята е само една Живи същества /п/
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт /п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Миротворецът игрален филм /п/
16:00
Божествена комедия концерт под диригентството на Славил Димитров, с участието на Илиян Недев, Михаела Филева и актьорите Деан Донков и Радина Кърджилова
17:15
София в един снимачен век Софийските адреси /п/
17:35
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 3 епизод /п/
18:00
Димитър Шишманов. За размишление документален филм /п/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Кадифе 3 сериен тв филм /2 епизод/
21:15
Ново 10 + 2 музикална класация
22:15
Ченге във времето игрален филм /Канада, САЩ, Япония, 1994 г./, режисьор Питър Хаймс, в ролите: Жан-Клод ван Дам, Мия Сара, Рон Силвър, Глория Рубен, Брус Макгил, Кенет Уелш и др.
23:50
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:50
България новини /п/
01:20
Кадифе 3 сериен тв филм /2 епизод/п/
02:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
03:30
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
04:05
Потребителската кошница /п/
04:35
Часът на зрителите /п/
05:05
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:35
Америка днес /п/
06:35
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /42 епизод/п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Спортувай предаване за масовия спорт
08:00
Пътят към Русия магазинно предаване /20 епизод/
08:25
Евровизия 2017 /Русия/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Шампионска лига по волейбол /жени/: Финал
11:15
Футбол: Шалке - Аякс - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
13:30
Евровизия 2017 /Ирландия/
13:35
Спортни новини
13:40
Лека атлетика: Световен шампионат за щафети
17:15
Аз съм…
17:30
Обирджийката игрален филм
19:20
Евровизия 2017 /Сан Марино/
19:30
Баскетбол: Балкан - Рилски спортист - среща от четвъртфиналите на Националната баскетболна лига пряко предаване от Ботевград
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:30
Стар трек игрален филм /САЩ, Германия, 2009 г/, режисьор Джей Джей Ейбръмс, в ролите: Джан Чо, Бен Крос, Зоуи Сандана и др.
00:35
Лека атлетика: Световен шампионат за щафети
04:10
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
06:30
Пътят към Русия магазинно предаване /20 епизод/

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
07:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
В кадър Водохвърчилната станция “България”/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Задача с много неизвестни игрален филм /1977 г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите: Кирил Балабанов, Михаил Милчев, Тошо Недялков, Сия Стойчева и др.
14:30
Ирко и белите мишки тв новела на Евровизия
14:45
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
15:15
Играя, следователно живея. 135 години Драматичен театър Пловдив театрално-музикален спектакъл /БНТ 2 Пловдив/п/
16:30
Плюс това
17:30
Бразди /п/
18:00
Потребителската кошница
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Единствената любовна история, която Хемингуей не описа игрален филм /2008 г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Крис Хайслър, Малин Кръстев, Гергана Плетньова, Руси Чанев, Иван Бърнев, Стефан Мавродиев и др.
22:15
Шоуто на Канала
23:15
По света и у нас
23:30
Силвия Кацарова и приятели концерт с участието на Васил Найденов, Теди Кацарова, група “Фактор”, група “Турбо” и др.
00:50
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:50
Плюс това /п/
02:50
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
03:20
Открито с Валя Ахчиева /п/
03:50
Потребителската кошница
04:00
История.bg Учените в политиката - Богдан Филов /п/
05:00
Непозната земя /п/
05:30
Часът на зрителите /п/