Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 03 Май 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3924 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки /п/
13:55
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /11 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории Документален слот
16:45
Братовчеди тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Публицистично предаване
19:40
Лека нощ, деца! Най-малкият слон на света
19:55
Евровизия 2017/Украйна/
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Линия на разделението: Утрото след войната 3-сериен игрален филм /Германия, 2015г./, 1 епизод, режисьор Александър Дирбах, в ролите: Хенриете Конфуриус, Джонас Ней, Надя Ул, Хайнер Лаутербах и др.(12)
22:30
В кадър Завръщане
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Евровизия 2017/Италия/
23:35
Завръщане от Рим тв филм /5, последна серия/
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
Братовчеди тв филм /5 епизод/п/
02:50
Фалшива принцеса тв филм /11 епизод/п/
03:45
Япония днес /п/
03:55
Изкуството на 21 век
04:20
Дързост и красота тв филм /3924 епизод/п/
04:45
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
13:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
13:40
Австрийски музикални седмици: Концерт на Софийската филхармония В програмата: “Меса в ми бемол мажор” от Франц Шуберт, диригент Йоханес Вилднер/Австрия/
14:30
Туристически маршрути
18:30
Още от деня Публицистично предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
20:50
Спортни новини
21:10
Шерлок: Зад кулисите - Разкриването документален филм /Великобритания, 2012г./
21:40
Студио Футбол
22:05
Футбол: “Селта”/Виго/ - “Манчестър Юнайтед”, първа полуфинална среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Виго /Испания/
01:00
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
01:10
История.bg Светът за Априлското въстание/п/
02:10
В кадър Завръщане/п/
02:40
Дойче веле: Шифт
02:55
Братовчеди тв филм /6 епизод/п/
04:00
Фалшива принцеса тв филм /12 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
11:00
Десницата на Свети Иван документален филм /България, 2015г./, режисьор Валери Яков
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Обзор “Лига Европа”
16:30
Световна купа по художествена гимнастика /ансамбли многобой и откриване/ пряко предаване от “Арена Армеец”
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно публицистично предаване
21:55
Поне за миг да полетя документален филм за Иван Андонов /България, 2016г./, режисьор Галина Кралева
01:30
Денят започва с Култура /п/
03:05
Престани или продължавам игрален филм /п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3930 епизод/п/
10:55
Книга на книгите 2 анимационен филм /7 епизод/
11:20
Пиксел Пинки анимационен филм /7 епизод/
11:45
Днес и утре /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Евровизия 2017/Франция/
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Красотата на природата
14:55
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3931 епизод/
18:20
Евровизия 2017/Англия/
18:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
18:55
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Очарователни погледи към Китай
20:15
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /5 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
22:15
Дивият Франк в Бразилия 5-сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 3 епизод /п/
23:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
00:00
Потребителската кошница /п/
00:05
България новини /п/
00:30
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /4 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Дивият Франк в Бразилия 5-сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 3 епизод /п/
03:45
180 години родолюбие - църквата “Св. Троица” в Банско документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
04:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Аржентина - обзорна програма
08:25
Евровизия 2017 /Малта/
08:30
Извън играта
09:00
Футбол: Шалке - Аякс - среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
11:20
Баскетбол: Среща от четвъртфиналите на Националната баскетболна лига
13:05
Волейбол /жени/: Марица - Славия - среща от турнира за Купата на България
14:50
Спортни новини
14:55
Евровизия 2017 /Латвия/
15:00
Световен рали шампионат: Рали Аржентина - финален етап
16:30
Волейбол /жени/: Казанлък - Славия - среща от турнира за Купата на България пряко предаване от з. “Христо Ботев”
18:25
Евровизия 2017 /Норвегия/
18:30
Как се прави? документална поредица /10 епизод/
18:55
Супер сериите + предаване за фитнес
19:10
Евровизия 2017 /Молдова/
19:15
Лига Европа магазинно предаване /10 епизод/
19:45
Футбол: Аякс - Олимпик /Лион/ - полуфинална среща от “Лига Европа” пряко предаване от Амстердам
21:35
Арена спорт обзор на деня
22:00
Наемникът игрален филм /САЩ, 1996 г/, режисьор Ави Нешър, в ролите: Оливие Грюнер, Джон Ритър, Робърт Кълп и др. (12)
23:40
Волейбол /жени/: ЦСКА - Левски - среща от турнира за Купата на България
01:25
Волейбол /жени/: Казанлък - Славия - среща от турнира за Купата на България
03:25
Лека атлетика: Световен шампионат за щафети

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Алпийци документален филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Евровизия 2017/Англия/
12:35
Малки истории /п/
13:35
Шоуто на Канала /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:40
Малки истории /п/
18:50
Потребителската кошница
19:00
Волейбол /жени/: ЦСКА - Левски среща за Купата на България - пряко предаване от София
21:00
За госпожицата и нейната мъжка компания /режисьорът Иван Добчев на 70/ игрален филм /1983 г./, режисьор Иван Добчев, в ролите: Пламена Гетова, Наум Шопов, Иван Иванов, Стефан Илиев, Христо Шопов и др.
22:20
Бразди /п/
22:50
Европейски маршрути
23:00
По света и у нас
23:25
Евровизия 2017/Украйна/
23:30
Зелена светлина
23:35
История.bg Светът за Априлското въстание
00:35
Още от деня коментарно предаване
01:40
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Нощни птици /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

СКАТ

20:00
Дискусионно студио” публицистично предаване /на живо/
21:00
Паралакс” – публицистично предаване
22:30
Изгнаници клети” - публицистика за геноцида над арменците/ повторение/
23:00
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков / повторение/
04:00
Алтернативи” - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/
07:00
Ранни вести /на живо/
15:30
Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина / повторение/
03:00
Директно за икономика” /повторение/
05:00
Зад фасадата” - предаване за столицата /повторение/
15:00
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
15:15
Дискусионно студио"/повторение/
18:30
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков /на живо /
22:00
Новини. Прогноза за времето. /повторение/
23:30
Без ограничение” с водещ Г.Костадинов/ повторение/
01:00
Дискусионно студио” /повторение/
02:00
Разбулване"- с водещ Николай Панков/повторение/
07:45
Храмове на българската памет
08:00
Ранни вести / на живо/
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия / на живо/
12:30
НОВИНИ – обедна емисия / на живо/
12:45
Ако зажалиш…” – стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
14:45
Песните на Йова” - док. Филм
15:10
Зад синора” - док. филм
19:50
Другата история” – предаване за българската памет
22:50
Другата история” – предаване за българската памет /повторение/
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/
17:00
Документален филм на Елена Димитрова