Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Май 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
09:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи – документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Иноватори – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Цитати на деня

bTV

05:30
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 2, еп. 38
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.23
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.1, еп.36
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 719
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 35
21:00
MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с. 8, еп.20
01:00
Черни платна” - сериал, с. 3, еп.7
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
Аламинут: Добре дошли в България”
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 598

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 4,5
08:00
“Оцеляване” - сериал, еп.7
09:30
“Моята голяма гръцка свалка” - комедия, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор Доналд Петри, актьори - Ния Вардалос, Ричард Драйфус, Алексис Георгулис, Алистър Макгоуан, Мария Аданес, Харланд Уилямс, Рейчъл Драч и др.
11:45
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 6,7
14:45
“Фатална грешка” - кримиален, драма, мистерия (САЩ, Канада, 2006), режисьор - Джордж Менделук, актьори - Виктория Прат, Крис Крамър, Уилям Б. Дейвис, Винсент Сапно и др.
16:45
“Нека сме ченгета” - екшън, комедия (САЩ, 2014), режисьор - Люк Грийнфилд, актьори - Джейк Джонсън, Деймън Уейънс, Роб Ригъл, Джеймс Д‘Арси, Анди Гарсия и др.
19:15
“Мразя Свети Валентин” - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Ния Вардалос, актьори -Джон Корбет, Джуда Фридлендер, Уорд Хортон, Бен Шуарц,Ния Вардалос и др.
21:00
Премиера: “Град на греха: Жена, за която да убиваш” - екшън, трилър, криминален
23:15
“Нюйоркска пиеса” - драма, комедия (САЩ, 2008), режисьор - Чарли Кауфман, актьори Филип Сеймур Хофман, Катрин Кийнър, Сейди Голдстийн, Том Нунън и др.
01:30
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 6,7

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар – криминален сериал /п./
12:30
Семена от древността - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
14:00
Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
14:30
Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая – исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Одисей - исторически сериал
20:40
Довереникът – исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Тамплиерите – исторически сериал
23:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
00:00
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
01:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
04:00
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
05:00
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
06:00
Директно /п./

Fox Life

05:10
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 21
05:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 22
06:00
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 6
06:50
Грозната Бети - втори сезон, еп. 2
07:45
Грозната Бети - втори сезон, еп. 3
08:40
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 17
09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 21-22
10:30
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 5-6
11:30
Кралски особи - сериал, еп. 6
12:25
Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 2
13:15
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 7
14:10
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 17-18
15:15
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
16:10
Грозната Бети - втори сезон, еп. 4
17:05
Грозната Бети - втори сезон, еп. 5
18:00
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 23-24
19:00
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 7-8
19:55
Сексът и градът - пети сезон, еп. 1-2
21:05
Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 3
22:00
Имало едно време - шести сезон, еп. 17
22:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 18
23:55
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 18
00:50
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 7
01:20
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 8
01:45
Сексът и градът - пети сезон, еп. 1-2
02:45
Грозната Бети - втори сезон, еп. 4-5
04:20
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 18

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” (премиера)сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Кошмари в кухнята” - предаване на NOVA, нов сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Д-р Хаус” - сериен филм, 7 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3926 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Книга на книгите 2 анимационен филм /8 епизод/
13:30
Пиксел Пинки анимационен филм /8 епизод/
13:55
Последното пътуване тв филм /България, 2008г./, режисьор Васил Барков, в ролите: Васил Михайлов, Васил Банов, Евелина Борисова и др.
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /13 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Братовчеди тв филм /7 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Публицистично предаване
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:00
Песенен конкурс ЕВРОВИЗИЯ 2017 /първи полуфинал/ пряко предаване от Киев
00:00
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:10
Денят започва с Култура /п/
01:25
Братовчеди тв филм /7 епизод/п/
02:20
Фалшива принцеса тв филм /13 епизод/п/
03:15
Референдум /п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3926 епизод/п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3934 епизод/п/
10:55
Скритите съкровища в Гинза документален филм
11:45
Знаете ли, че…
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Свети Георги - закрилник на Русе документален филм /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Афиш културно-информационно предаване /п/
14:55
Часът на зрителите /п/
15:25
Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 6 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3935 епизод/
18:25
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 5 епизод
18:50
Туризмът №1: Мистика, слънце и дружба между народите /БНТ 2 Варна/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:15
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /9 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Концерт на Джо Ловано с “Биг бенда на БНР” Джаз фестивал “Jazzit”
23:15
Пътешествия документална поредица
23:50
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /9 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Мартенски музикални дни - Русе, 2017: Четирите годишни времена /А.Вивалди и А.Пиацола/ Саксофонен квартет Signum с диригент Мартинас Левицкис /п/
04:10
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:25
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /45 епизод/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена Баскет
07:40
Световно първенство по плажен футбол репортаж
08:05
Пътят към Русия магазинно предаване /20 епизод/
08:30
Обзор “Лига Европа”
08:55
Евровизия 2017 /Украйна/
09:00
Аз съм…
09:15
Световна купа по художествена гимнастика: индивидуален многобой
12:15
Часът на БНТ HD
12:25
Баскетбол: Лукойл Академик - Рилски спортист - среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига
14:10
Евровизия 2017 /Италия/
14:15
Спортни новини
14:20
Световно първенство по хокей на лед: САЩ - Швеция
16:10
Световен рали шампионат: Рали Аржентина - финален етап
17:25
Как се прави? документална поредица /12 епизод/
17:50
Евровизия 2017 /Испания/
17:55
Световно първенство по хокей на лед: Финландия - Чехия
19:45
Футбол: Аякс - Олимпик /Лион/ - полуфинална среща от “Лига Европа”
21:25
Евровизия 2017 /България/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Потайностите на Венис игрален филм /САЩ, 2005г./, режисьор Ерик Делабар, в ролите: Рандал Батинкоф, Марк Бун Джуниър, Франсис Капра, Джеймс Дювал и др. (12)
23:35
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
02:25
Световно първенство по хокей на лед: САЩ - Швеция
04:15
Световно първенство по хокей на лед: Финландия - Чехия
06:20
Световна купа по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:35
Потребителската кошница
11:40
Знаете ли…
12:00
По света и у нас
12:30
Животът е вкусен /п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Семейство Карате тв филм на Евровизия
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Мъже в командировка игрален филм /1968 г./, режисьор: Тодор Стоянов, в ролите: Иван Андонов, Жоржета Чакърова, Нейчо Попов, Невена Коканова, Георги Черкелов, Бранимира Антонова и др.
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:45
Да построиш чешма документален филм /п/
04:05
Шоуто на Канала /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:55
Зелена светлина

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2
07:30
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2, /п/
08:45
“Мотив” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 4, /п/
10:50
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3, /п/
11:50
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18, /п/
12:50
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2
13:50
“Мотив” - сериал, сезон 4
14:45
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5
15:40
Ченгета Джен - Х” - екшън с уч. на Никълъс Це, Стивън Фунг, Сам Лий, Даниел Ву и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 2
22:00
“Куршум в главата” - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Крисчън Слейтър, Сунг Канг, Джон Седа и др.
00:00
Скорпион” - сериал, сезон 2, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2, /п/

Диема Фемили

06:00
Моята карма"- сериен филм
07:00
“Непростимо” - теленовела
08:00
“Докоснати от слънцето” сериал, /п/
09:30
“Лъжовно сърце”- теленовела, /п/
10:30
“Голямото разчистване” риалити, сезон 8, /п/
11:30
Черешката на тортата” - предаване, сезон 5, /п/
12:30
Семейни войни” - телевизионна игра, /п/
13:30
“Лъжовно сърце” (премиера) теленовела
14:30
“Голямото разчистване” риалити, сезон 8
15:30
Ритъмът на мечтите” - сериал, /п/
17:00
“Моят живот”- сериен филм, /п/
18:00
Черешката на тортата” - предаване, сезон 5
19:00
Моята карма” - сериен филм, /п/
20:00
“Докоснати от слънцето” (премиера) - сериал
21:00
Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
22:30
“Моят живот”(премиера) сериен филм
23:30
Прости ми” - сериен филм
00:30
Пътеки към щастието” - сериен филм
01:30
Моята карма"- сериен филм, /п/
02:30
Еротичен телепазар