Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 10 Май 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
09:00
Update – предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
14:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи – документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Иноватори – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Цитати на деня
00:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 2, еп. 39
15:00
Премиера:“Италианската булка” сериал, с.1, еп.24
16:00
Премиера:"Клиника край езерото" сериал, с.1, еп.37
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 720
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 36
21:00
“Смени жената” - семейно риалити
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с. 8, еп.21
01:00
Черни платна” - сериал, с. 3, еп.8
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
Аламинут: Добре дошли в България”
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 599

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 6,7
08:00
“Оцеляване” - сериал, еп.8
09:45
“Присъда” - биографичен, драма (САЩ, 2010), режисьор Тони Голдуин, актьори - Хилари Суонк, Сам Рокуел, Томас Д. Мейхард, Оуен Кемпбъл, Конър Донован и др.
12:15
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 8,9
15:15
“Нюйоркска пиеса” - драма, комедия (САЩ, 2008), режисьор - Чарли Кауфман, актьори Филип Сеймур Хофман, Катрин Кийнър, Сейди Голдстийн, Том Нунън и др.
18:00
“Линкълн” - биографичен, военен, драма (САЩ, Индия, 2012), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Томи Лий Джоунс, Сали Фийлд, Дейвид Стратърн, Уолтън Гогинс, Джеймс Спейдър, Джоузеф Гордън-Левит, Даниъл Дей-Луис, Джон Хоукс, Тим Блейк Нелсън, Брус Макгил, Хал Холбрук, Глория Рубен, Гъливър МакГрат, Джаки Ърл Хейли и др.
21:00
Аз, моя милост и Айрийн” комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори - Боби Фарели и Питър Фарели, актьори - Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
23:15
“Летящите хлапета”- екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор - Роко ДеВилиер, актьори - Джеси Джеймс, Том Сайзмор, Дженифър Слимко, Райли Макландън, Стивън Болдуин, Джей Тод Адамс и др.
01:15
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 8,9

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар – криминален сериал /п./
12:30
Семена от древността - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
VIB /п./
14:00
Характери /п./
14:30
Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Канбе стратегът – исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Одисей - исторически сериал
20:40
Довереникът – исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Тамплиерите – исторически сериал
23:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
00:00
Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
01:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
04:00
VIB /п./
04:30
Характери /п./
05:00
Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
06:00
Директно /п./

Fox Life

05:10
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 23
05:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 24
06:00
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 7
06:50
Грозната Бети - втори сезон, еп. 4
07:45
Грозната Бети - втори сезон, еп. 5
08:40
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 18
09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 23
10:05
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 24
10:30
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 7
11:00
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 8
11:30
Имало едно време - шести сезон, еп. 17
12:25
Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 3
13:15
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 8
14:10
Сексът и градът - пети сезон, еп. 1
14:40
Сексът и градът - пети сезон, еп. 2
15:15
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 18
16:10
Грозната Бети - втори сезон, еп. 6
17:05
Грозната Бети - втори сезон, еп. 7
18:00
Татенце - първи сезон, еп. 1
18:30
Татенце - първи сезон, еп. 2
19:00
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 9
19:30
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 10
19:55
Сексът и градът - пети сезон, еп. 3
20:30
Сексът и градът - пети сезон, еп. 4
21:05
Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 4
22:00
Скандал - шести сезон, еп. 10
22:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 19
23:55
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 19
00:50
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 9
01:20
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 10
01:45
Сексът и градът - пети сезон, еп. 3
02:15
Сексът и градът - пети сезон, еп. 4
02:45
Грозната Бети - втори сезон, еп. 6
03:30
Грозната Бети - втори сезон, еп. 7
04:20
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 19

Kino Nova

05:45
“Актьорско студио”- токшоу, сезон 17, /п/
06:45
Костюмари” - сериал, сезон 4, /п/
07:45
Черният списък” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 11
11:00
“Завръщане в синята лагуна” - приключенски с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др., /п/
13:30
“Детектив” - криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., I част, /п/
15:40
“От глупав по-глупав: Завръщането” - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др., /п/
18:00
Костюмари” - сериал, сезон 4
19:00
Черният списък” - сериал, сезон 2
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
Правилата на играта” - трилър с уч. на Ръсел Кроу, Бен Афлек, Рейчъл МакАдамс, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др.
23:40
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8, /п/
00:40
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 11, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма"(премиера)- сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Възмездието” (премиера) - сериен филм, 3 сезон
21:00
“Ние, нашите и вашите” (премиера) - сериал
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
Д-р Хаус” - сериен филм, 7 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3927 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки /п/
13:55
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /14 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории Документален слот
16:45
Братовчеди тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Публицистично предаване
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Линия на разделението: Отчуждаване игрален филм /2 епизод/
22:30
В кадър Трус в Петербург
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /16 епизод/(12)
00:20
Денят започва с Култура /п/
01:35
Братовчеди тв филм /8 епизод/п/
02:35
Фалшива принцеса тв филм /14 епизод/п/
03:25
Глухаря тв филм /16 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3927 епизод/п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Музикалните Оскари концерт на оркестъра на “Класик ФМ радио” от цикъла “Музиката на Америка”
14:10
В кадър Трус в Петербург/п/
14:40
Дойче Веле: Шифт
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:50
Братовчеди тв филм /9 епизод/
18:30
Още от деня Публицистично предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
21:00
Колекцията тв филм /4 епизод/
22:00
Песенен конкурс ЕВРОВИЗИЯ 2017 /втори полуфинал/ пряко предаване от Киев
00:00
Студио “Евровизия”
00:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:50
Денят започва с Култура /п/
02:05
Братовчеди тв филм /9 епизод/п/
03:00
Фалшива принцеса тв филм /15 епизод/п/
03:45
Колекцията тв филм /4 епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3928 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
11:00
Дързост и красота тв филм /3929 и 3930 епизод/
14:05
Телепазарен прозорец
14:20
Обзор “Лига Европа”
14:50
Прекрасна Япония
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Колекцията тв филм /5 епизод/п/
02:45
Дивия Франк в Африка документална поредица/п/
03:40
Дързост и красота тв филм /3929 и 3930 епизод/п/
04:25
Още от деня коментарно предаване/п/
05:35
Панорама с Бойко Василев

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3935 епизод/п/
10:50
Книга на книгите 2 анимационен филм /8 епизод/
11:15
Пиксел Пинки анимационен филм /8 епизод/
11:40
Европа днес /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Красотата на природата
14:55
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3936 епизод/
18:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
18:55
Заръката документален филм /п/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Очарователни погледи към Китай
20:15
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /10 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
22:15
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 1 епизод/п/
23:15
Дивият Франк в Бразилия 5-сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 4 епизод /п/
00:00
Потребителската кошница /п/
00:05
България новини /п/
00:35
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /10 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Дивият Франк в Бразилия 5-сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 4 епизод /п/
03:50
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /46 епизод/п/
04:15
Очарователни погледи към Китай /п/
04:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /17 епизод/
07:55
Как се прави? документална поредица /12 епизод/
08:20
Часът на БНТ HD
08:30
Извън играта
09:00
Маратон на Варна
12:05
Световна купа по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/
12:45
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
15:35
Спортни новини
15:45
Футбол: Аякс - Олимпик /Лион/ - полуфинална среща от “Лига Европа”
17:30
Как се прави? документална поредица /13 епизод/
18:00
Баскетбол: Черно море - Берое - среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига пряко предаване от Варна
20:00
Световен рали шампионат: Рали Аржентина - финален етап
21:15
Супер сериите + предаване за фитнес
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Наполовина Нелсън - Мъртва хватка игрален филм /САЩ, 2006 г/, режисьор Райън Флек, в ролите: Райън Гослинг, Шарика Епс, Антъни Маки и др.
23:45
Футбол: Селта - Манчестър Юнайтед - полуфинална среща от “Лига Европа”
01:30
Баскетбол: Черно море - Берое - среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига
03:15
Световна купа по художествена гимнастика: индивидуален многобой
06:30
Обзор “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Потребителската кошница
11:25
Знаци по пътя: Асен Кисимов
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:25
Шоуто на Канала /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Баскетбол /мъже/: Черно море - Берео Стара Загора среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига - пряко предаване
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Бариерата игрален филм по едноименната повест на Павел Вежинов (1979 г.), режисьор Христо Христов, в ролите: Ваня Цветкова, Инокентий Смоктуновски, Мария Димчева, Иван Кондов, Евгения Баракова и др.
22:30
Бразди /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Бойните маршове на България документален филм /п/
00:20
Още от деня коментарно предаване
01:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
България днес информационен блок /п/
03:30
Знаете ли, че…
03:45
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Нощни птици /п/
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2
07:30
Пожарникарите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
“Мотив” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 3, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18, /п/
13:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2
14:00
“Мотив” - сериал, сезон 4
15:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5
16:00
“Без устав” - криминален екшън с уч. на Чарли Шийн, Мартин Шийн, Пол Глийсън, Марк Дакаскос, Рон Масак, Джо Ландо и др.
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 3
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 2
22:00
“Арена” - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Келън Луц, Джони Меснър, Даниел Дей Ким, Катя Уинтър и др.
00:00
Скорпион” - сериал, сезон 2, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2, /п/