Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Май 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
14:50
Метафора на живота игрален филм /Испания, 2014г./, режисьор Алваро Фернандес Армеро, в ролите: Раул Аревало, Инма Куеста, Алберто Сан Хуан и др.
16:35
Семеен бизнес тв филм /5 епизод/
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Мишок и молив” /1958г./, режисьори: Радка Бъчварова, Зденка Дойчева “Буфосинхронисти” /1975г./, режисьор Пройко Пройков “Въздишка на облекчение” /1982г./, режисьор Асен Мюннинг “Сезони” /1983г./, режисьор Роман Мейцов “Женитба” /1984г./, режисьори: Слав Бакалов, Румен Петков “Жълто” /2001г./, режисьор Иван Русев “Неделя вечер” /2002г./, режисьор Калина Вутова
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Шоуто на Канала
22:00
Песенен конкурс ЕВРОВИЗИЯ 2017 /финал/ пряко предаване от Киев
01:30
Студио “Евровизия”
02:00
Линия на разделението: Отчуждаване игрален филм /2 епизод/п/
03:55
Здравето отблизо /п/
04:25
Малки истории /п/
05:15
Бразди /п/
05:45
Иде нашенската музика /п/
07:10
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
15:10
Национален турнир за дакели детски игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Кевън Петерсон, в ролите: Джейсън Лъндън, Алиша Уит, Джулиан Федер и др.
17:30
Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Невидимият Мирко” /1958г/, режисьор Стефан Топалджиков “Къщи-крепости” /1967г./, режисьор Стоян Дуков “Урок по цигулка І” /1968г./, режисьори: Христо Топузанов, Аспарух Панов “Имало едно време един град” /1972г./, режисьор Аспарух Панов “Зу-зу”, режисьор Мирослав Мирчев
20:30
Спортни новини
22:50
По света и у нас Информационна емисия
23:05
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:05
Памет игрален филм /копродукция, 2006г./, режисьор Бенет Дейвлин, в ролите: Денис Хопър, Били Зейн, Триша Хефлър и др.
01:45
Семеен бизнес тв филм /5 и 6 епизод/п/
02:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
03:50
Плюс това /п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Туризмът №1: Мистика, слънце и дружба между народите /БНТ 2 Варна/п/
07:30
[Тишина, глад, самота] тв новела на Евровизия /п/
07:45
Земята е само една Водата, която се влива в морето - река Ота /п/
08:00
Днес и утре
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт /п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Приключението игрален филм /п/
15:30
Приказка за саксофона концерт с участието на Димитър Льолев и Венелин Георгиев /саксофон/ и актьорите Мая Бежанска и Иван Юруков
16:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 5 епизод /п/
17:00
Световен шампионат за електроболиди Формула Е: Е-При на Монако
18:15
Съвременници: “Очите на пчелата” документален филм
18:40
Япония днес
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Кадифе 3 сериен тв филм /6 епизод/
21:15
After 4 концерт на Живко Петров
22:00
Престани или продължавам игрален филм /Франция, 2014 г./, режисьор Софи Филиер, в ролите: Еманюел Дево, Матьо Алмарик, Нелсон Далаплам, Жозефин дьо ла Бом и др.
23:40
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:40
България новини /п/
01:10
Кадифе 3 сериен тв филм /6 епизод/п/
02:25
Концерт на Алфредо Родригес трио Празници на изкуствата Аполония 2013 г.
03:45
Красотата на природата /п/
04:00
Потребителската кошница /п/
04:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
Америка днес /п/
06:00
Часът на зрителите /п/
06:30
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /46 епизод/п/
06:55
5 минути София /п/

БНТ HD

07:00
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /17 епизод/
07:30
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
08:00
Обзор “Лига Европа”
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Световна купа по художествена гимнастика: финали
13:30
Супер сериите + предаване за фитнес
13:45
Спортни новини
13:55
Футбол: Манчестър Юнайтед - Селта - полуфинална среща-реванш от “Лига Европа”
15:40
Пътят към Русия магазинно предаване /21 епизод/
16:10
Световен рали шампионат: Рали Аржентина - обзорна програма
17:15
Световно първенство по хокей на лед: Русия - Словакия пряко предаване от Кьолн
19:45
Формула Е: Е-при на Монако - V кръг от световния шампионат за електроболиди
21:00
Извън играта
21:30
Б.Т.Р. от кота минус 4 музикален филм
22:00
Песенен конкурс на Евровизия - финал пряко предаване от Киев
01:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Селта - полуфинална среща-реванш от “Лига Европа”
03:15
Световно първенство по хокей на лед: Русия - Словакия
05:20
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Латвия

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
07:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Умно село: Инсомния хроника /поетесата Мирела Иванова/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Князът игрален филм /1970 г./, режисьор Петър Б. Василев, оператор Цанчо Цанчев, в ролите: Стефан Данаилов, Георги Черкелов, Виолета Гиндева, Доротея Тончева, Наум Шопов и др.
14:40
Танцуващ живот тв новела на Евровизия
14:55
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
15:25
Плюс това
16:25
Бразди
16:55
Добър ден с БНТ 2
17:55
Баскетбол /мъже/: Рилски Спортист - Лукойл Академик среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига - пряко предаване
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Стъклената река игрален филм /2009 г./, режисьор Станимир Трифонов, в ролите: Наталия Дончева, Стефан Вълдобрев, Иван Ласкин, Лидия Инджова, Захари Бахаров, Стефан Данаилов, Невена Мандаджиева и др.
22:35
Европейски маршрути
22:50
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
23:20
Шоуто на Канала
00:20
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
Време за губене
01:50
Бразди
02:20
Плюс това
03:20
Потребителската кошница
03:50
В кадър Трус в Петербург /п/
04:20
История.bg Интелектуалните конфликти в млада България /п/
05:20
Живо наследство
05:30
Часът на зрителите /п/