Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Май 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
09:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Очи в очи – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Менторът – документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Шефове – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Цитати на деня
00:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Аватар: Легендата за Анк” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 2, еп. 42
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.26
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.1, еп.40
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 723
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 39
21:00
MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с. 8, еп.24
01:00
“Бог да ни е на помощ” - сериал, с. 2, еп.4
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
Аламинут: Добре дошли в България”
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 602

bTV Cinema

05:00
Кое е това момиче” - сериал
06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 12,13
08:00
“Оцеляване” - сериал, еп.11
09:15
“Фатална грешка” - кримиален, драма, мистерия (САЩ, Канада, 2006)
11:30
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 14,15
13:30
“Оцеляване” - сериал, еп.12
14:30
“Лятото на Дакота” - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Тимъти Армстронг, актьори Кимбърли Уолън, Глин Термен, Кийт Карадайн и др.
16:15
“Апокалипсис в Лос Анджелис” - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2014) режисьор Майкъл Дж. Сарна
18:15
“Ескадрилата” - екшън, приключенски, драма (Франция, САЩ, 2006)
21:00
Премиера: “Мръсни пари” криминален, драма (САЩ, 2014), режисьор - Майкъл Р. Роскам
23:15
Генезис” екшън,трилър,фантастика (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан
02:15
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 14,15

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар – криминален сериал /п./
12:30
Семена от древността - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
14:30
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Канбе стратегът – исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Довереникът – исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
23:50
Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
04:00
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
04:30
Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
05:00
Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
06:00
Директно /п./

Fox Life

06:00
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 10
06:50
Грозната Бети - втори сезон, еп. 10
07:45
Грозната Бети - втори сезон, еп. 11
08:40
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 21
09:35
Татенце - първи сезон, еп. 5
10:05
Татенце - първи сезон, еп. 6
10:30
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 12
11:00
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 13
11:30
Професия блондинка - игрален филм, еп. 1
13:15
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 11
14:10
Сексът и градът - пети сезон, еп. 7
14:40
Сексът и градът - пети сезон, еп. 8
15:15
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 21
16:10
Грозната Бети - втори сезон, еп. 12
17:05
Грозната Бети - втори сезон, еп. 13
18:00
Татенце - първи сезон, еп. 7
18:30
Татенце - първи сезон, еп. 8
19:00
Обвързани - първи сезон, еп. 1
19:30
Обвързани - първи сезон, еп. 2
19:55
Сексът и градът - шести сезон, еп. 2
20:30
Сексът и градът - шести сезон, еп. 3
21:05
Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 5
22:00
Кралски особи - сериал, еп. 7
22:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 22
23:55
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 22
00:50
Обвързани - първи сезон, еп. 1
01:20
Обвързани - първи сезон, еп. 2
01:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 2
02:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 3
02:45
Грозната Бети - втори сезон, еп. 12
03:30
Грозната Бети - втори сезон, еп. 13
04:20
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 22

Kino Nova

05:30
“Актьорско студио”- токшоу, сезон 17
06:30
Костюмари” - сериал, сезон 4, /п/
07:30
Черният списък” - сериал, сезон 2, /п/
08:30
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 12
10:50
Стюарт Литъл” - семейна комедия с уч. на Майкък Джей Фокс, Джина Дейвис, Хю Лори, Джонатан Липники и др., /п/
12:40
“Черното тефтерче” - романтична комедия с уч. на Британи Мърфи, Рон Ливингстън, Холи Хънтър, Кейти Бейтс и др., /п/
15:00
“Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца” - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др., /п/
18:00
Костюмари” - сериал, сезон 4
19:00
Черният списък” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 13
21:00
“Жана д‘Арк” - историческа драма с уч. на Мила Йовович, Джон Малкович, Венсан Касел, Чеки Карио, Фей Дънауей, Дъстин Хофман, Дезмънд Харингтън, Тоби Джоунс, Тимъти Уест и др.
00:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 13, /п/
01:10
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 12, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” (премиера)сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Като две капки вода"- забавно предаване, 5 сезон
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Д-р Хаус” - сериен филм, 7 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3931 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Книга на книгите 2 анимационен филм /9 епизод/
13:30
Пиксел Пинки анимационен филм /9 епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /16 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории Документален слот
16:45
Братовчеди тв филм /10 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информациионна емисия
18:40
Още от деня Публицистично предаване
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 150 години от рождението на Александър Малинов
22:00
Колекцията тв филм /6 епизод/(12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /17 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Братовчеди тв филм /10 епизод/п/
02:45
Фалшива принцеса тв филм /16 епизод/п/
03:30
Глухаря тв филм /17 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3931 епизод/п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3938 епизод/п/
10:55
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:10
Дивият Франк в Бразилия сериен документален филм /Испания, 2014 г./, 5, последен епизод /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Реката тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3939 епизод/
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
18:55
Днес и утре
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония на фокус
20:15
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /13 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:40
Мартенски музикални дни - Русе, 2017 Концерт на Софийска филхармония със солисти Светлин Русев /цигулка/ и Евгени Божанов /пиано/
23:40
Тибет - рай на земята
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /13 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:00
Потребителската кошница /п/
04:30
Земята е само една Тайната на гората /п/
04:50
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Португалия - всичко преди старта
08:00
Спортна треска
09:00
Аз съм…
09:15
Световна купа по художествена гимнастика: индивидуален многобой
12:10
Световна купа по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/
12:50
Часът на БНТ HD
13:05
Извън играта
13:35
Спортни новини
13:45
Световно първенство по хокей на лед: Франция - Чехия
15:35
Световно първенство по плажен футбол репортаж
16:00
Спортна треска
17:00
Как се прави? документална поредица /16 епизод/
17:25
Аз съм ти игрален филм /България, 2012г./, режисьор Петър Попзлатев, в ролите: Жанет Спасова, Ирмена Чичикова, Деян Донков, Захари Бахаров, Владимир Карамазов, Владимир Пенев и др.
19:25
Памет игрален филм /копродукция, 2006г./, режисьор Бенет Дейвлин, в ролите: Денис Хопър, Били Зейн, Триша Хефлър и др.
21:00
Арена Баскет обзорно предаване
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Ликвидация сериен филм /12 епизод/
22:45
Супер сериите предаване за фитнес
23:15
Формула Е: Е-при на Монако - V кръг от световния шампионат за електроболиди
00:30
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Латвия
03:15
Световно първенство по хокей на лед: Словакия - САЩ
05:15
Шампионска лига по волейбол /мъже/: Финал

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Знаете ли, че…
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Светът е 7 /п/
22:30
Потребителската кошница /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 2 епизод/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:40
Съдби човешки Магазин на колела
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Знаете ли, че… /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2
07:30
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2, /п/
08:45
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18, /п/
13:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2
14:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1
15:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5
16:00
“Студена светлина” - екшънтрилър с уч. на Хенри Кавил, Брус Уилис, Сигорни Уивър, Вероника Ечегуи, Каролайн Гудал, Рошди Зем и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 2
22:00
“Без убежище” - криминален екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Розана Аркет, Кийран Кълкин, Тед Ливайн, Тифани Таубман и др.
00:00
Скорпион” - сериал, сезон 2, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2, /п/