Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Май 2017 година

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
14:45
Знаете ли, че…
14:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
15:25
Три алюра документална поредица, Португалия /3 епизод/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3943 епизод/
18:20
Япония днес
18:30
Китай на фокус Китайската цивилизация /втора част/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Шифт
20:15
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /17 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Отвъд морето игрален филм /САЩ, Германия, Великобритания, 2004 г./, режисьор Кевин Спейси, в ролите: Кевин Спейси, Кейт Ботсуърт, Джон Гудман, Боб Хоскинс, Бренда Блентин, Грета Скаки и др.
00:15
България новини /п/
00:45
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /17 епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:15
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
03:50
Япония днес /п/
04:00
Китай на фокус Китайската цивилизация /втора част/п/
04:50
Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Световно първенство по плажен футбол репортаж
07:30
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /17 епизод/
07:55
Мотоспорт Екстра
08:25
Как се прави? документална поредица /18 епизод/
08:50
Аз съм…
09:05
Световно първенство по хокей на лед: Русия - Чехия - четвъртфинална среща
11:00
Eвропейско първенство по художествена гимнастика: ансамбъл /девойки/ пряко предаване от Будапеща
13:00
Извън играта
13:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /1 епизод/
13:55
Спортни новини
14:00
Eвропейско първенство по художествена гимнастика: индивидуално /жени/ пряко предаване от Будапеща
16:00
Формула Е: Е-при на Монако - V кръг от световния шампионат за електроболиди
17:15
Световно първенство по хокей на лед: САЩ - Финландия - четвъртфинална среща
19:00
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от Рали “Трансилвания”
19:30
Eвропейско първенство по художествена гимнастика: индивидуално /жени/ пряко предаване от Будапеща
21:00
Световен рали шампионат: Рали Португалия - специален етап пряко предаване
22:00
Световно първенство по хокей на лед: Канада - Германия - четвъртфинална среща в паузите: Арена спорт - хедлайн и Рали България - репортаж
00:30
Eвропейско първенство по канадска борба /финали/
02:50
Световно първенство по хокей на лед: Швейцария - Швеция - четвъртфинална среща
05:00
Eвропейско първенство по художествена гимнастика: ансамбъл /девойки/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:00
Открито с Валя Ахчиева
11:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Бразди /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
The Teachers” - Цветан Недялков, Веселин Койчев, Христо Минчев и Кристиан Желев Празници на изкуствата “Аполония 2016”
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Мотоспорт екстра
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Сребърна научнопопулярен филм
05:15
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/