Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Май 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
09:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Цитати на деня
00:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Аватар: Легендата за Анк” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 2, еп. 47
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.31
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.1, еп.45
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 728
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 44
21:00
MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Лонгмайър”- сериал, с. 2, еп.5
01:00
“Бог да ни е на помощ” сериал, с. 2, еп.9
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу
03:50
Аламинут: Добре дошли в България”
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 607

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп. 22,23
08:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.3
09:15
“Пробуждане” - драма (САЩ ,1990), режисьор - Пени Маршъл, актьори - Ан Миъра, Джон Хард, Пенелъпи Ан Милър, Робърт де Ниро, Робин Уилямс, Джули Кавнър, Джон Хърд и др.
11:15
Дневниците на вампира” сериал, с.5, еп. 1,2
13:15
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.4
14:15
Премиера:“Отмъщението на сестрите” - трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Брук Бърнс, Тим Розън, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг, Питър Дж. Грей и др.
16:15
“Пътешествие до центъра на Земята” - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
18:30
“Малки бъркотии” - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
21:00
Премиера:"Пътуване до тайнствения остров" - екшън, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2012), режисьор - Брад Пейтън, актьори - Дуейн Джонсън, Джош Хътчерсън, Майкъл Кейн, Ванеса Хъджинс, Луис Гузмън и др.
23:00
Премиера: “Достигни ме” - драма (САЩ 2014), режисьор - Джон Херцфелд, актьори - Силвестър Сталоун, Кевин Конъли, Тери Крюз, Дани Айело, Том Беринджър, Кира Седжуик, Томас Джейн, Лорън Коен, Нели и др.
01:15
Дневниците на вампира” сериал, с.5, еп. 1,2

Bulgaria ON AIR

05:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Глухар - криминален сериал /п./
12:30
Семена от древността - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Необичайните заподозрени недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
14:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Канбе стратегът - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Довереникът - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
23:50
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
04:00
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
04:30
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./

FOX

06:00
Хотел към ада - първи сезон, еп. 4
06:50
Грозната Бети - трети сезон, еп. 2
07:45
Грозната Бети - трети сезон, еп. 3
08:40
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 4
09:35
Татенце - втори сезон, еп. 5
10:05
Татенце - втори сезон, еп. 6
10:30
Обвързани - втори сезон, еп. 2
11:00
Обвързани - втори сезон, еп. 3
11:30
Градски момичета - игрален филм
13:15
Хотел към ада - първи сезон, еп. 5
14:10
Сексът и градът - шести сезон, еп. 10
14:40
Сексът и градът - шести сезон, еп. 11
15:15
Малки сладки лъжкини, еп. 2
16:10
Грозната Бети - трети сезон, еп. 4
17:05
Грозната Бети - трети сезон, еп. 5
18:00
Татенце - втори сезон, еп. 7
18:30
Татенце - втори сезон, еп. 8
19:00
Обвързани - втори сезон, еп. 4
19:30
Обвързани - втори сезон, еп. 5
19:55
Сексът и градът - шести сезон, еп. 12
20:30
Сексът и градът - шести сезон, еп. 13
21:05
Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 8
22:00
Кралски особи - сериал, еп. 8
22:55
Малки сладки лъжкини, еп. 3
23:55
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 5
00:50
Обвързани - втори сезон, еп. 4
01:20
Обвързани - втори сезон, еп. 5
01:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 12
02:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 13
02:45
Грозната Бети - трети сезон, еп. 4
03:30
Грозната Бети - трети сезон, еп. 5
04:20
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 5

Kino Nova

05:45
“Актьорско студио”- токшоу, сезон 18
06:45
Костюмари” - сериал, сезон 4, /п/
07:45
Черният списък” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 12
11:00
Стюарт Литъл 3: Зовът на дивото " - анимационен филм, /п/
12:45
“Мултиплициране” - комедия с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др.
15:15
“Карибски пирати: В непознати води” - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън Макшейн, Джуди Денч, Кевин Макнали, Сам Клафин, Стивън Греъм, Кийт Ричардс, Джема Уорд и др., /п/
18:00
Костюмари” - сериал, сезон 4
19:00
Черният списък” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 13
21:00
“Ултравайълет” - екшън-фантастика с уч. на Мила Йовович, Камеран Брайт, Ник Чинлънд, Уилям Фичнер, Айда Мартин, Себастиян Анри, и др.
22:50
“От местопрестъплението” сериал, сезон 13, /п/
23:50
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 12, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Като две капки вода"- забавно предаване, 5 сезон
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Д-р Хаус” - сериен филм, 7 сезон
02:00
Законите на съдбата"- сериен филм
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Йордан Ефтимов
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3937 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно Кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Книга на книгите 2 анимационен филм /11 епизод/
13:30
Пиксел Пинки анимационен филм /11 епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /20 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Жо тв филм /2 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Публицистично предаване
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Кой е Черноризец Храбър ?
22:05
SS Британия 6-сериен тв филм /Великобритания, 2017г./, 1 епизод, режисьор Филип Каделбах, в ролите: Сам Райли, Джеймс Космо, Кейт Босуърт и др.
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /20 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Жо тв филм /2 епизод/п/
02:35
Фалшива принцеса тв филм /20 епизод/п/
03:25
Глухаря тв филм /20 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3937 епизод/п/
04:40
Още от деня публицистично предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Съвременници: “Зетьово вино” документален филм /п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3943 епизод/п/
10:50
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:05
Тайните на Варненското злато - култура или цивилизация документален филм /БНТ 2 Варна/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Баба - моята сестричка тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3944 епизод/
18:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:00
Днес и утре
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:15
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /18 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:45
Мартенски музикални дни - Русе, 2017 Концерт на Ансамбъл Московски солисти с диригент и солист Юри Башмет, клавирно дуо Аглика Генова и Любен Димитров
23:50
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /18 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:00
Земята е само една Ражда се дете /п/
04:20
Потребителската кошница /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Спортна треска
08:00
Eвропейско първенство по канадска борба /финали/
10:30
Световно първенство по хокей на лед: Среща за 3-4 място
12:20
Eвропейско първенство по художествена гимнастика: финали /жени/
14:35
Извън играта
15:05
Спортни новини
15:15
Световно първенство по хокей на лед: Финал
17:30
Как се прави? документална поредица /19 епизод/
18:00
Лига Европа магазинно предаване /11 епизод/
18:30
Баскетбол: Лукойл Академик - Берое - първа среща от финалите на Националната баскетболна лига пряко предаване от Правец
20:30
Световен рали шампионат: Рали Португалия - обзорна програма
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Ликвидация сериен филм /13 епизод/
22:45
Супер сериите предаване за фитнес
23:15
Добрият, лошият и странният игрален филм /Южна Корея, 2008г./, режисьор Ким Джи Уи, в ролите: Сон Кан Хо, Лий Бюн Хун, Джон Во Сун и др.
01:25
Футбол: Аякс - Олимпик /Лион/ - полуфинална среща от “Лига Европа”
03:10
Световно първенство по хокей на лед: Финал
05:45
Формула Е: Е-при на Париж - VІ кръг от световния шампионат за електроболиди

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Знаете ли, че…
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Заръката документален филм
18:30
Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик - Берое първа среща от финалните плейофи в Националната баскетболна лига - пряко предаване
20:30
Любовта начин на употреба: “Пътуване към Австралия” тв филм /2003 г./, режисьор Емил Атанасов, в ролите: Николай Сотиров, Пламен Марков, Пламена Гетова, Нона Йотова, Красимир Доков и др.
21:00
Нощни птици
22:00
Светът е 7 /п/
22:30
Потребителската кошница /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 3 епизод/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:40
Съдби човешки Училищата са нашето спасение
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Знаете ли, че… /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2
07:30
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2, /п/
08:45
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 3, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19, /п/
13:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2
14:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1
15:00
“Бевърли Хилс нинджа” - екшънкомедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др., /п/
17:00
Студио “Първа лига”, директно
17:30
Футбол: Нефтохимик - Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
19:30
Студио “Първа лига”, директно
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 2
22:00
“Тежка кавалерия” - екшън с уч. на екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др.
00:15
Скорпион” - сериал, сезон 2, /п/
01:15
Еротичен телепазар
03:15
“Национална лотария” /п/
03:45
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2, /п/