Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 29 Май 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3942 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Книга на книгите 2 анимационен филм /13, последен епизод/
13:30
Пиксел Пинки анимационен филм /13, последен епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /23 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:55
Жо тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Публицистично предаване
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Голямата екскурзия
22:05
SS Британия тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /23 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Жо тв филм /5 епизод/п/
02:35
Фалшива принцеса тв филм /23 епизод/п/
03:30
Глухаря тв филм /23 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3942 епизод/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3946 епизод/п/
10:55
Летище “Санта Мария” документален филм /Португалия/п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Своенравната Лара тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3947 епизод/
18:25
Купувам българско: “Вкусът на България” кръгла маса в Габрово /БНТ 2 Русе/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:10
Фреди Хайнекен сериен тв филм /3 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:35
Мартенски музикални дни - Русе, 2017 Концерт на Русенски фестивален оркестър и хор “Проф. Васил Арнаудов” с диригент Емил Табаков, солист Александър Сомов /виолончело/
23:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Фреди Хайнекен сериен тв филм /3 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:05
Земята е само една Преследване на отпадъците /п/
04:20
Потребителската кошница /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
08:00
Спортна треска
09:05
Аз съм…
09:20
Волейбол /мъже/: България - Китай - приятелска среща
11:05
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Франция
12:50
Формула Е: Е-при на Париж - VІ кръг от световния шампионат за електроболиди
14:05
Спортни новини
14:15
Извън играта
14:45
Светът на конете предаване за конен спорт
15:00
Баскетбол: Берое - Лукойл Академик - трета среща от финалите на Националната баскетболна лига
17:00
Как се прави? документална поредица /22 епизод/
17:25
Лига Европа - обзор на сезона магазинно предаване
18:30
Баскетбол: Берое - Лукойл Академик - четвърта среща от финалите на Националната баскетболна лига пряко предаване от Стара Загора
20:35
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
21:00
Арена Баскет обзор на деня
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Ликвидация сериен филм /14 епизод/
22:45
Супер сериите предаване за фитнес
23:15
Прекрасен живот игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Алехандро Чомски, в ролите: Джеси Гарсия, Анджела Сарафян, Бай Лин и др.
00:55
Футбол: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на “Лига Европа”
03:10
Eвропейско първенство по художествена гимнастика: иднивидуално /жени/
06:45
Светът на конете предаване за конен спорт

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Знаете ли, че…
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Знаете ли…
18:25
Баскетбол /мъже/: Берое /Стара Загора/ - Лукойл Академик четвърта среща от финалните плейофи на Националната баскетболна лига
20:30
Любовта начин на употреба: “Годината на петела” тв филм /2003 г./, режисьор Николай Вълчинов, в ролите: Христо Гърбов, Павел Поппандов, Филип Аврамов, Ернестина Шинова, Десислава Малчева и др.
21:00
Нощни птици
22:15
Афиш културно-информационно предаване /п/
22:30
Потребителската кошница /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 4 епизод/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:40
Съдби човешки
05:00
Здравето отблизо /п/
05:50
Знаете ли, че… /п/