Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 07 Юни 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Михаил Заимов
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3950 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Телепазарен прозорец
12:45
Милион и две усмивки /п/
13:45
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /28 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:55
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /3 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми
22:30
На прицел
23:00
По света и у нас
23:25
На прицел
23:55
Глухаря тв филм /29 епизод/(12)
00:45
Денят започва с Култура /п/
02:00
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /3 епизод/п/
02:45
Фалшива принцеса тв филм /28 епизод/п/
03:35
Глухаря тв филм /29 епизод/п/(12)
04:25
Дързост и красота тв филм /3950 епизод/п/
04:50
Още от деня коментарно предаване/п/
13:00
Международен конкурс за пианисти и цигулари “Проф. Панчо Владигеров” /2 част/
14:25
Изкуството на 21 век
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
23:30
Глухаря тв филм /30 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /4 епизод/п/
02:30
Фалшива принцеса тв филм /29 епизод/п/
03:25
Изкуството на 21 век /п/
03:55
Глухаря тв филм /30 епизод/п/(12)
04:45
Дързост и красота тв филм /3951 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
11:00
Дързост и красота тв филм /3952 и 3953 епизод/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Открито с Валя Ахчиева /п/
14:45
Дойче Веле: Шифт
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
18:25
Още от деня коментарно предаване
18:55
Световна лига по волейбол: България - Полша/мъже/ пряко предаване от Варна
21:00
Студио “Футбол” Коментарно предаване
21:45
Футбол: Беларус - България, квалификационна среща за Световното първенство 2018 пряко предаване от Минск
00:50
Денят започва с Култура /п/
02:05
Нощни птици /п/
03:10
Здравето отблизо/най-доброто/ /п/
03:40
История.bg 160 години Княз Александър Батенберг/п/
05:30
Дивия Франк в Африка документална поредица /3 епизод/п/
06:15
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3953 епизод/п/
10:50
Инуяша сериен анимационен филм, Япония /3 епизод/
11:15
Пиксел Пинки 2 сериен анимационен филм /3 епизод/
11:40
Да намериш приятели тв новела на Евровизия /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Красотата на природата Остров Окиношима в морето Генкай /п/
14:55
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3954 епизод/
18:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
18:55
Съвременници: “Живот на село” документален филм /п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Днес и утре
20:15
Градчето “Сидер Коув” сериен тв филм /6 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
22:15
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 5 епизод/п/
23:15
Светът ДиКиро документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
Потребителската кошница /п/
00:05
България новини /п/
00:35
Градчето “Сидер Коув” сериен тв филм /6 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Китай на фокус: “Горска соната” Северният бор /първа част/п/
03:55
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /4 епизод/п/
04:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /20 епизод/
08:00
Как се прави? документална поредица /27 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Светът на конете предаване за конен спорт
09:15
Световна лига по волейбол: България - Аржентина
11:45
Часът на БНТ HD
12:00
Тенис: Доминик Тийм /Австрия/ - Новак Джокович /Сърбия/ - среща от четвъртфиналите на открито първенство на Франция пряко предаване от Париж
14:30
Спортни новини
14:40
Волейбол /жени/: Румъния - България - квалификация за световно първенство
16:10
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - всичко преди старта магазинно предаване
16:35
Как се прави? документална поредица /28 епизод/
17:00
Тенис: Анди Мъри /Великобритания/ - Кей Нишикори /Япония/ - среща от четвъртфиналите на открито първенство на Франция пряко предаване от Париж
19:30
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзорно предаване
20:20
Лига Европа - обзор на сезона магазинно предаване
21:15
Супер сериите + предаване за фитнес
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
От битки изтощен игрален филм /Франция, 2014 г./, режисьор Оливие Паншо, в ролите: Жалил Леспер, Чеки Карио Хиам Абас и др.(12)
23:30
Световна лига по волейбол: Русия - България
01:50
Волейбол /жени/: България - Черна гора - квалификация за световно първенство
03:15
Волейбол /жени/: България - Турция - квалификация за световно първенство
06:05
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзорно предаване

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
Въздушният ас научнопопулярен филм
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Шоуто на Канала /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Откога те чакам игрален филм /1984 г./, режисьор Анна Петкова, в ролите: Цветана Манева, Елена Стефанова, Катя Тодорова, Асен Миланов, Георги Калоянчев, Петър Слабаков, Леда Тасева, Марин Янев и др.
22:40
Европейски маршрути
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg 160 години Княз Александър Батенберг
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Нощни птици /п/
05:00
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:50
Малки истории /п/