Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Юни » 08

Програма на телевизиите за 08 Юни 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
VIB – документална поредица, автор Биляна Митева /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
14:00
Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова/п./
16:00
Водещите новини
16:05
Шефове – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Иноватори – документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков и Николай Кръстев
21:30
Очи в очи – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:00
Цитати на деня
00:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Аватар: Легендата за Анк” анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
“Тайни” - сериал, с. 1, еп.3
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.43
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.1, еп.57
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 740
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 57
21:00
Веществени доказателства: Рим” - сериал, с.1, еп.4
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Лонгмайър”- сериал, с. 3, еп.5
01:00
“Новите съседи” - сериал, с. 1, еп.6
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 620

bTV Cinema

06:00
“Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 3,4
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.16
08:15
Дами в лилаво"- драма, музикален (Великобритания, 2004), режисьор - Чарлс Данс, актьори - Тоби Джоунс, Джуди Денч, Маги Смит и др.
11:30
“Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 5,6
13:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.1
14:30
“Газ до дупка” - екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьор - Халвард Брейн, актьори - Андерс Басмо Кристенсен, Ида Хюсой, Свен Нордин, Ото Йесперсен, Тронд Халбо и др.
16:30
“Експресно фото” - драма (САЩ, 2002), режисьор - Марк Романек, актьори - Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.
18:45
“Дъщерята на проповедника"драма (САЩ, 2010), режисьор - Стан Фостър, актьори Латоя Лъкет, Даръл Бабс, Тами Тоусенд, Карлос Дейвис, Андре Бътлър и др.
21:00
“Газ до дупка 2” - екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьор - Халвард Брейн, актьори - Андерс Басмо Кристенсен, Вегар Хоел, Йонас Хоф Офтебро, Ида Хюсой, Свен Нордин, Ото Йесперсен др.
23:00
Изповедта на един съпруг” драма (САЩ, 2015), режисьор - Мишел Моуър, актьори - Джей Ар Бърн, Али Гонино, Тара Спенсър-Наърн, Тори Барбън и др.
01:00
“Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 5,6
03:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.1
04:00
“Докосване” - сериал, с.2, еп. 14

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Полицейски войни – криминален сериал /п./
12:30
Игри на ума - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
14:30
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Канбе стратегът – исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Инспектор Валандер – сериал, криминална драма
21:30
Новините ON AIR
22:10
Инспектор Жо – криминален сериал
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
23:50
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
03:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
04:00
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
05:00
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:00
Директно /п./

Fox Life

05:10
Татенце - трети сезон
05:35
Татенце - трети сезон
06:00
Хотел към ада - трети сезон
06:50
Грозната Бети - четвърти сезон
07:45
Грозната Бети - четвърти сезон
08:40
Д-р Зоуи Харт - първи сезон
09:35
Татенце - трети сезон
10:05
Татенце - трети сезон
10:30
Обвързани - трети сезон
11:00
Обвързани - четвърти сезон
11:30
Скандал - шести сезон
12:25
Лекарите от Чикаго - първи сезон
13:20
Хотел към ада - трети сезон
14:15
Майка бунтар - втори сезон
14:40
Майка бунтар - втори сезон
15:10
Малки сладки лъжкини
16:10
Грозната Бети - четвърти сезон
17:05
Грозната Бети - четвърти сезон
18:00
Татенце - трети сезон
18:30
Татенце - трети сезон
19:00
Обвързани - четвърти сезон
19:30
Обвързани - четвърти сезон
20:00
Майка бунтар - втори сезон
20:30
Майка бунтар - втори сезон
21:00
Анатомията на Грей - тринадесети сезон
22:00
Американска съпруга - първи сезон
22:30
Американска съпруга - първи сезон
22:55
Малки сладки лъжкини
23:55
Д-р Зоуи Харт - първи сезон
00:50
Обвързани - четвърти сезон
01:20
Обвързани - четвърти сезон
01:45
Майка бунтар - втори сезон
02:10
Майка бунтар - втори сезон
02:40
Грозната Бети - четвърти сезон
03:30
Грозната Бети - четвърти сезон
04:20
Д-р Зоуи Харт - първи сезон

Kino Nova

05:45
“Круиз към щастието: Лас Вегас” - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман, Лара Джой Кьорнер и др., /п/
07:45
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 5, /п/
08:45
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 13
11:00
“Актьорско студио”- токшоу
12:00
“Круиз към щастието: Мароко” - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух,
14:00
“Ягодово лято” - семеен филм с уч. на Шели Лонг, Джули Монд, Тревър Донован, Синди Уилямс, Бари Ван Дайк и др.
16:00
“Моят ирландски меден месец” - романтичен филм с уч. Николет Шеридан, Патрик Балади, Виктория Смърфит и др.
18:00
“Костюмари” - сериал, сезон 5
19:00
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
21:00
“Пълно за празно” романтична комедия с уч. на Дженифър Анистън, Джейсън Бейтман, Джеф Голдблум, Джулиет Луис, Патрик Уилсън, Скот Еролд и др.
23:10
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
00:10
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 13, /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
“Моята карма”(премиера)сериен филм
14:30
“Прости ми”(премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6
22:00
Новините на NOVA
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
“Д-р Хаус” - сериен филм, 8 сезон
01:30
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6 /п/
02:30
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:15
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:15
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Михаил Заимов
10:30
Здравето отблизо/най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3951 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Международен конкурс за пианисти и цигулари “Проф. Панчо Владигеров” /2 част/
13:55
В кадър Аз, ти и приятели/п/
14:25
Изкуството на 21 век
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /30, последен епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Шерлок 4 сериен тв филм /2 епизод/
22:30
Открито с Валя Ахчиева
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /30 епизод/ (12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /4 епизод/п/
02:30
Фалшива принцеса тв филм /30, последен епизод/п/
03:25
Изкуството на 21 век /п/
03:55
Глухаря тв филм /30 епизод/п/(12)
04:45
Дързост и красота тв филм /3951 епизод/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /5 епизод/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3954 епизод/п/
10:55
Песни за юнаците концерт на Неврокопския ансамбъл за народни песни и танци - гр. Гоце Делчев и Държавния ансамбъл за народни игри и песни на Република Македония - “Танец” /БНТ 2 Благоевград/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Земята е само една Градът, който не спи
14:55
Туризмът №1: На лов за летовници /БНТ 2 Варна/п/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3955 епизод/
18:25
Пътешествия документална поредица /п/
18:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:15
Градчето “Сидер Коув” сериен тв филм /7 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:15
Петдесет хапчета игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Тео Аведжеринос, в ролите: Кристен Бел, Майкъл Масини, Лу Тейлър Пучи, Майкъл Пеня и др.
23:35
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
00:10
България новини /п/
00:40
Градчето “Сидер Коув” сериен тв филм /7 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Петдесет хапчета игрален филм /п/
04:30
Земята е само една Градът, който не спи /п/
04:50
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Португалия - обзорна програма
08:20
Часът на БНТ HD
08:35
Как се прави? документална поредица /28 епизод/
09:00
Аз съм…
09:15
Волейбол /жени/: България - Черна гора - квалификация за световно първенство
10:40
Волейбол /жени/: България - Турция - квалификация за световно първенство
13:20
Футбол: България -Холандия - квалификационна среща за световното първенство 2018 г.
15:10
Спортни новини
15:15
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - всичко преди старта магазинно предаване
15:40
Как се прави? документална поредица /29 епизод/
16:05
Левиатан игрален филм /Русия, 2014г./, режисьор Андрей Звягинцев, в ролите: Алексей Серебряков, Владимир Вдовиченков, Елена Лядова и др.
18:20
Световна лига по волейбол: Русия - България
21:00
Две ръце на масата филм за европейското първенство по канадска борба
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Откат игрален филм /Канада, 2011 г./, режисьор Тери Майл, в ролите:Стив Остин, Серинда Суон, Кийт Джардин и др.
23:30
Футбол: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на “Лига Европа”
01:30
Волейбол /жени/: България - Косово - квалификация за световно първенство
02:45
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - всичко преди старта магазинно предаване
03:25
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
06:05
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзорно предаване

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
По меандрите на Бяла река научнопопулярен филм
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg 160 години Княз Александър Батенберг /п/
13:35
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
На прицел
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Правилата на ергенския живот игрален филм /2011 г./, режисьор Тонислав Христов, в ролите: Кирил Йовчев, Християн Димов, Зоран Атанасов, Андреа Станоева, Радост Димова, Нели Христова и др.
22:15
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
22:45
Европейски маршрути /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
На прицел /п/
00:00
Непозната земя /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Въздушният ас научнопопулярен филм /п/
03:40
Потребителската кошница
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:25
Бразди /п/
04:55
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3
07:30
“Пожарникарите от Чикаго” - сериал, сезон 3, /п/
08:45
“Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5, /п/
11:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 3, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19, /п/
13:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3
14:00
“Закони на войната” - сериал, сезон 1
15:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5
15:50
Пазителят на мира” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Майкъл Сарацин, Монтел Уилямс, Рой Шайдър, Кристофър Хайердал и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 3
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19
21:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2
22:00
“Бързи и яростни” - екшън с уч. на Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др.
00:10
“Скорпион” - сериал, сезон 2, /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3, /п/