Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Юни 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Алекснадра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/ Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3954 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Инуяша анимационен филм /4 епизод/
13:25
Пиксел Пинки 2 анимационен филм /4 епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Фалшива принцеса тв филм /30, последен епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории документален слот
16:55
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Солунските съзаклятници и Борис Сарафов
22:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /17 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /31 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /5 епизод/п/
02:30
Фалшива принцеса тв филм /30, последен епизод/п/
03:25
Глухаря тв филм /31 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3954 епизод/п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3956 епизод/п/
10:55
Паралелни вселени: Реални ли са? документален филм /САЩ, 2011 г./п/
11:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Шест правила как да станеш най-добрият футболист тв новела на Евровизия /п/
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3957 епизод/
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
18:55
Днес и утре
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:15
Градчето “Сидер Коув” тв филм /9 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:45
Viva il vino spumegglante Моцартови празници - Правец 2016 /галаконцерт/
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Градчето “Сидер Коув” тв филм /9 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:00
Земята е само една Градът, който не спи /п/
04:20
Потребителската кошница /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Обзор “Световни футболни квалификации”
07:30
Футбол: Световно първенство за юноши до 20 г. - финал репортаж
07:55
Спортна треска
08:50
Как се прави? документална поредица /30 епизод/
09:15
Аз съм…
09:30
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
10:30
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
11:45
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Русия
13:30
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Европейско първенство по минифутбол: Полша - България
15:05
Спортна треска
16:00
Как се прави? документална поредица /31 епизод/
16:30
Футбол: Беларус - България - квалификационна среща за световното първенство 2018 г.
18:15
Световна лига по волейбол: Бразилия - България
20:00
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - обзорна програма
21:00
Супер сериите предаване за фитнес
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Червената кралица сериен филм /2 епизод/
23:00
Европейско първенство по минифутбол: България - Украйна пряко предаване от Бърно
00:00
Футбол: Беларус - България - квалификационна среща за световното първенство 2018 г.
01:45
Футбол: Световно първенство за юноши до 20 г. - финал репортаж
02:10
Европейско първенство по минифутбол: Полша - България
03:10
Обзор “Световни футболни квалификации”
03:40
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:15
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Русия

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
Светлина в безкрая документална поредица
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Светът е 7 /п/
22:30
Потребителската кошница /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 6 епизод/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:40
Съдби човешки
05:00
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:50
Знаете ли, че… /п/