Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Юни » 13

Програма на телевизиите за 13 Юни 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Отвътре - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
21:30
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:00
Цитати на деня
00:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Аватар: Легендата за Анк” анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
“Тайни” - сериал, с. 1, еп. 6
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.46
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.1, еп. 60
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 742
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 60
21:30
Веществени доказателства: Рим” - сериал, с.1, еп.7
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Лонгмайър”- сериал, с. 3, еп.8
01:00
“Новите съседи” - сериал, с. 1, еп.9
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 623

bTV Cinema

06:00
“Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 9,10
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.3
09:15
“Огненият пръстен” - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2013), режисьор - Гилермо дел Торо, актьори - Чарли Хънам, Диего Клатенхоф, Идрис Елба, Брад, Робърт Казински, Ринко Кикучи, Рон Пърлман, Макс Мартини, Клифтън Колинс мл., Чарли Дей и др.
12:00
“Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 11,12
14:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.4
15:00
“Екстракт” - криминален, романтична , комедия (САЩ, 2009), режисьор - Майк Джадж, актьори - Дейвид Кохнър, Джей Кей Симънс, Ти Джей Милър, Мила Кунис,Джейсън Бейтман, Бен Афлек, Дъстин Милиган, Брент Бриско, Клифтън Колинс-мл. и др.
16:45
“Споделено” - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
19:00
“Нитро” - драма, екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор - Алън ДиРоши, актьори - Гион Льоми-Тивиерж, Люси Лорие, Мартин Мат и др.
21:00
“Библиотекарят: В търсене на копието” - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор - Питър Уинтър, актьори - Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др.
23:00
“Най-екзотичният хотел Мариголд” - комедия, драма (САЩ, Великобритания, 2012), режисьор - Джон Мадън, актьори - Бил Най, Роналд Пикъп, Силия Имри, Пенелъпи Уилтън, Дев Пател, Том Уилкинсън, Маги Смит, Джуди Денч и др.
01:30
“Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 11,12
03:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.4

Bulgaria ON AIR

05:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Полицейски войни - криминален сериал /п./
12:30
Игри на ума - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
14:00
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
14:30
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Канбе стратегът - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Дивото зове - приключенски сериал, семеен
21:30
Новините ON AIR
22:10
Инспектор Жо - криминален сериал
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
23:50
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
04:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./

FOX

05:10
Татенце - трети сезон
05:35
Татенце - четвърти сезон
06:00
Хотел към ада - трети сезон
06:50
Грозната Бети - четвърти сезон
07:45
Грозната Бети - четвърти сезон
08:40
Д-р Зоуи Харт - първи сезон
09:35
Татенце - трети сезон
10:05
Татенце - четвърти сезон
10:30
Обвързани - четвърти сезон
11:00
Обвързани - четвърти сезон
11:30
Семеен пъзел - втори сезон
11:55
Семеен пъзел - втори сезон
12:25
Лекарите от Чикаго - първи сезон
13:20
Хотел към ада - трети сезон
14:15
Майк и Моли - първи сезон
14:40
Майк и Моли - първи сезон
15:10
Малки сладки лъжкини
16:10
Грозната Бети - четвърти сезон
17:05
Грозната Бети - четвърти сезон
18:00
Татенце - четвърти сезон
18:30
Татенце - четвърти сезон
19:00
Обвързани - четвърти сезон
19:30
Обвързани - четвърти сезон
20:00
Майк и Моли - първи сезон
20:30
Майк и Моли - първи сезон
21:00
Лекарите от Чикаго - първи сезон
22:00
Имало едно време - шести сезон
22:55
Малки сладки лъжкини
23:55
Д-р Зоуи Харт - първи сезон
00:50
Обвързани - четвърти сезон
01:20
Обвързани - четвърти сезон
01:45
Майк и Моли - първи сезон
02:10
Майк и Моли - първи сезон
02:40
Грозната Бети - четвърти сезон
03:30
Грозната Бети - четвърти сезон
04:20
Д-р Зоуи Харт - първи сезон

Kino Nova

05:45
“Круиз към щастието: Чили” романтичен филм с уч. на ЕваМария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др., /п/
07:45
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 5, /п/
08:45
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 14
11:00
“Круиз към щастието: Хавай” - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др.
13:00
“Рапунцел и разбойникът” анимационен филм, /п/
15:20
“Дежа Вю”- екшън-трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Вал Килмър, Паула Патон, Джим Кавийзъл, Адам Голдбър, Елдън Хенсън, Брус Грийнууд, Мат Крейвън и др., /п/
18:00
“Костюмари” - сериал, сезон 5
19:00
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
21:00
“Операция “Валкирия” - трилър с уч. на Том Круз, Кенет Брана, Бил Най, Том Уилкинсън, Карис ван Хоутен, Томас Кречман, Терънс Стамп, Еди Изард и др.
23:30
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
00:30
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 14, /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
“Моята карма” (премиера)сериен филм
14:30
“Прости ми”(премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6
22:00
Новините на NOVA
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
“Д-р Хаус” - сериен филм, 8 сезон
01:30
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6 /п/
02:30
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:15
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:15
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Алекснадра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/ Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3955 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Телепазарен прозорец
12:45
Инуяша анимационен филм /5 епизод/
13:10
Пиксел Пинки 2 анимационен филм /5 епизод/
13:35
История.bg Солунските съзаклятници и Борис Сарафов/п/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство 2 16-сериен тв филм /Италия, 2012г./, 1 епизод, режисьор Рикардо Милани, в ролите: Стефания Сандрели, Джани Кавина, Стефания Рока и др.
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /6 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Хотел “Музика”
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /18 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /32 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /6 епизод/п/
02:30
Едно голямо семейство 2 тв филм /1 епизод/п/
03:30
Глухаря тв филм /32 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3955 епизод/п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
10:30
Дързост и красота тв сериал /3957 епизод/п/
10:55
Инуяша анимационен филм /4 епизод/
11:20
Пиксел Пинки 2 анимационен филм /4 епизод/
11:45
Европа днес /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Афиш културно-информационно предаване /п/
14:55
Часът на зрителите /п/
15:25
Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 11 епизод/п/
15:45
Европейски маршрути
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3958 епизод/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 10 епизод
18:55
Туризмът №1: Крайбрежно плаване или атракция /БНТ 2 Варна/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Днес и утре
20:15
Градчето “Сидер Коув” тв филм /10 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Поне за миг да полетя филм за Иван Андонов /България, 2016 г./, режисьор Галина Кралева
23:20
Концерт на Тал Гамлиери /Израел/ Международен джаз фестивал “Банско 2016”
00:15
България новини /п/
00:45
Градчето “Сидер Коув” тв филм /10 епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Viva il vino spumegglante Моцартови празници - Правец 2016 /галаконцерт/п/
04:25
Пътешествия документална поредица /п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Пътят към Русия магазинно предаване /22 епизод/
08:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /1 епизод/
08:25
Как се прави? документална поредица /31 епизод/
08:50
Аз съм…
09:05
Европейско първенство по минифутбол: Германия - България
09:50
Обзор “Световни футболни квалификации”
10:15
Колоездене: Мемориал “Димитър Котев”
11:10
Футбол: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на “Лига Европа”
13:10
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзорно предаване
14:00
Спортни новини
14:10
Аз съм…
14:25
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Русия
16:05
Футбол: Световно първенство за юноши до 20 г. - финал репортаж
16:25
Европейско първенство по минифутбол: Полша - България
17:15
Светът на конете предаване за конен спорт
17:30
Как се прави? документална поредица /32 епизод/
18:00
Червената кралица сериен филм /2 епизод/
18:50
Футбол: Беларус - България - квалификационна среща за световното първенство 2018 г.
20:35
Европейско първенство по минифутбол: България - Украйна
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
На нож игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Бил Гутентаг, в ролите: Роб Лоу, Шафрън Бъроус, Джими Чун и др.
23:35
Световна лига по волейбол: България - Полша
02:15
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /1 епизод/
02:45
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
05:25
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
05:50
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:35
Европейски маршрути /п/
11:45
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Плюс това /п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:10
Софийски музикални седмици: Концерт на Плевенската филхармония
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:00
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3
07:30
“Пожарникарите от Чикаго” - сериал, сезон 3, /п/
08:45
“Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
В.И.П.” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 3, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20, /п/
13:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3
14:00
“Закони на войната” - сериал, сезон 2
15:00
В.И.П.” - сериал, сезон 1
16:00
“Пастирът” - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 3
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20
21:00
“Викинги” - сериал, сезон 1
22:00
“Сапьори” - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Брус Пейн, Клеър Стансфийлд, Иън Робъртс и др.
00:10
“Викинги” - сериал, сезон 1, /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3, /п/