Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Юни 2017 година

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 10 епизод /п/
14:40
Гуин и драконът тв новела на Евровизия
14:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
15:25
Три алюра документална поредица, Португалия /7 епизод/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3961 епизод/
18:30
Китай на фокус: “Горска соната” Тропическите гори /втора част/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Шифт
20:15
Градчето “Сидер Коув” тв филм /13 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Слънчев удар игрален филм /Русия, 2014 г./, режисьор Никита Михалков, в ролите: Мартинш Калита, Виктория Соловьова, Сергей Серов, Альона Спивак-Бичкова, Наталя Суркова и др. /1 част/
23:50
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Градчето “Сидер Коув” тв филм /13 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:00
Класиката среща Бийтълс концерт на Русенската филхармония и детски хор “Пим-Пам”, в програмата “Бароков концерт”, “Сюита за детски хор и оркестър “Бийтълс”, “Фантазия за цигулка и оркестър” /БНТ 2 Русе/
04:00
Китай на фокус: “Горска соната” Тропическите гори /втора част/п/
04:50
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Историята на Купата на конфедерациите по футбол документален филм
08:20
Две ръце на масата филм за европейското първенство по канадска борба
08:50
Как се прави? документална поредица /33 епизод/
09:15
Аз съм…
09:30
Извън играта
10:00
Футбол: Беларус - България - квалификационна среща за световното първенство 2018 г.
11:45
Европейско първенство по минифутбол: Словения - Русия - четвъртфинална среща
12:45
Футбол: Световно първенство за юноши до 20 г. - финал репортаж
13:00
Пътят към Русия магазинно предаване /22 епизод/
13:25
Светът на конете предаване за конен спорт
13:40
Спортни новини
13:45
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
15:00
Световна лига по волейбол: Бразилия - България
17:30
Как се прави? документална поредица /34 епизод/
18:00
Ефектът на водните кръгове игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Филип Каланд, в ролите: Форест Уитакър, Вирджиния Мадсън, Мини Драйвър и др.
19:30
Историята на Купата на конфедерациите по футбол документален филм
20:30
Европейско първенство по минифутбол: Словения - Русия - четвъртфинална среща
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Европейско първенство по минифутбол: Румъния - Чехия - полуфинална среща пряко предаване от Бърно
23:00
Супер сериите предаване за фитнес
23:30
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /1 епизод/
23:55
Световна лига по волейбол: Бразилия - България пряко предаване от Кордоба /Аржентина/
02:00
Европейско първенство по минифутбол: Румъния - Чехия - полуфинална среща
03:00
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзорно предаване
04:10
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
04:35
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:50
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
11:30
Открито с Валя Ахчиева
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:05
Бразди /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Еуфория музикален проект на “Йоцов Кларинет Секстет”
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Открито с Валя Ахчиева /п/
00:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
02:10
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
02:40
България днес информационен блок /п/
04:10
Панорама с Бойко Василев /п/
05:15
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:45
Малки истории /п/