Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Юни 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев/п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков и Николай Кръстев
21:30
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:00
Цитати на деня
00:30
Повторения

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 17, 18
08:15
“Сигурна печалба” - комедия, драма (САЩ, 2011), режисьор - Томас Макарти, актьори - Пол Джиамати, Мелани Лински, Ейми Райън, Джефри Тамбор, Бърт Йънг и др.
10:45
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп.19,20
12:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.8
13:45
“Войната е опиат” военен,драма,екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Гай Пиърс, Джеръми Ренър, Антъни Маки, Браян Джирати, Ралф Файнс, Сам Редфорд, Еванджелин Лили и др.
16:15
“Здрач”- екшън, трилър, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Хардуик, актьори - Келън Лъц, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Кам Гигандет, Били Бърк, Питър Фачинели, Ашли Грийн, Рейчъл Лефевр, Елизабет Рийсър, Ники Рийд, Тейлър Лаутнър и др.
19:00
Премиера: “Дъщеря ми трябва да живее” - криминален, трилър (Канада, 2014), режисьор - Джон Л`Екайър, актьори Джоел Картър, Мадлин Мартин, Пол Попович и др.
21:00
Премиера:“Гангстерски отдел” - драма, криминален, екшън (САЩ, 2013), режисьор - Рубен Флейшър, актьори - Шон Пен, Райън Гослинг, Ема Стоун, Ник Нолти, Джош Бролин и др.
23:30
“Чудовище” - драма, криминален (Германия, САЩ, 2003), режисьор - Дебора Барнс, актьори - Чарлийз Терон, Кристина Ричи, Брус Дърн и др.
01:45
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 19, 20
03:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп. 8

Bulgaria ON AIR

05:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Полицейски войни - криминален сериал /п./
12:30
Светът отвътре - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Необичайните заподозрени недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
14:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Довереникът - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Дивото зове - приключенски сериал, семеен
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
23:50
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
04:00
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
04:30
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./

FOX

06:00
Търси се мъж - втори сезон, еп. 2
06:50
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 18
07:45
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 19
08:40
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 2
09:35
Татенце - четвърти сезон, еп. 8
10:05
Татенце - четвърти сезон, еп. 9
10:30
Обвързани - пети сезон, еп. 1
11:00
Обвързани - пети сезон, еп. 2
11:30
Вуду за начинаещи - игрален филм
13:20
Танцовата битка на Аби - сезон 1, еп. 3
14:15
Майк и Моли - първи сезон, еп. 9
14:40
Майк и Моли - първи сезон, еп. 10
15:10
Малки сладки лъжкини, еп. 22
16:10
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 20
17:05
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 1
17:30
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 2
18:00
Татенце - четвърти сезон, еп. 10
18:30
Татенце - четвърти сезон, еп. 11
19:00
Обвързани - пети сезон, еп. 3
19:30
Обвързани - пети сезон, еп. 4
20:00
Майк и Моли - първи сезон, еп. 11
20:30
Майк и Моли - първи сезон, еп. 12
21:00
Без пукната пара - първи сезон, еп. 3
21:30
Без пукната пара - първи сезон, еп. 4
22:00
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 3
22:30
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 4
22:55
Малки сладки лъжкини, еп. 23
23:55
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 3
00:50
Обвързани - пети сезон, еп. 3
01:20
Обвързани - пети сезон, еп. 4
01:45
Майк и Моли - първи сезон, еп. 11
02:10
Майк и Моли - първи сезон, еп. 12
02:40
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 20
03:30
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 1
03:55
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 2
04:20
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 3

Kino Nova

05:50
“Дерби” - семеен с уч. на Джон Шнайдер, Джейсън Брукс, Кейт Конър, Марк Ролстън, Дилън Маклафлин, Чейс Елисън, Глория Гифорд и др.
07:45
Тайнствени афери” - сериал, сезон 5, /п/
08:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 15
11:00
“Круиз към щастието: Замбия” - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др.
13:00
“Сватбата на добрата вещица” фантастика с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др., /п/
15:20
“Оз: Великият и могъщият” приключенски с уч. на Джеймс Франко, Мила Кунис, Рейчъл Уайз, Мишел Уилямс, Зак Браф, Бил Кобс и др., /п/
18:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 5
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
21:00
“Игрите на глада”- приключенска фантастика с уч. на Дженифър Лоурънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Уди Харелсън, Елизабет Банкс, Стенли Тучи, Уес Бентли, Доналд Съдърланд, Тоби Джоунс, Лени Кравиц, Уилоу Шийлдс и др.
23:50
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
00:50
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 15, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Моята карма” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"- телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6
22:00
Новините на NOVA
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
“Кодекс на убийството” - сериен филм, сезон 1
00:30
Д-р Хаус” - сериен филм, 8 сезон
01:30
Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6 /п/
02:30
Законите на съдбата"- сериен филм
03:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3960 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Пиксел Пинки 2 анимационен филм /6 епизод/
13:40
Шоуто на Канала /п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство 2 тв филм /4 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /9 епизод/
17:30
Студио Футбол Коментарно спортно предаване
17:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Австралия - Германия пряко предаване от Сочи
19:50
Студио Футбол Коментарно спортно предаване
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 135г. от рождението на Георги Димитров /Димитровската конституция/
22:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /19 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /35 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /9 епизод/п/
02:30
Едно голямо семейство 2 тв филм /4 епизод/п/
03:35
Глухаря тв филм /35 епизод/п/(12)
04:25
Дързост и красота тв филм /3960 епизод/п/
04:50
Малки истории /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Дързост и красота тв сериал /3961 епизод/п/
10:25
Съвременници: “Двамата Габровски” документален филм /п/
11:25
Днес и утре /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Виенското колело тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3962 и 3963 епизод/
18:45
Светът на Япония Дегустатори на суши /1 епизод/
18:50
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /14, последен епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Америка днес /п/
22:45
Концерт на Оркестъра на Българското национално радио произведения на Йоханес Брамс и Пьотр Илич Чайковски, диригент Давид Райц
00:05
България новини /п/
00:35
Градчето “Сидер Коув” тв филм /14, последен епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:10
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:25
Потребителската кошница /п/
04:55
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - обзорна програма
07:55
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /21 епизод/
08:20
Как се прави? документална поредица /34 епизод/
08:45
Аз съм…
09:00
Футбол - Купа на конфедерациите: Португалия - Мексико
10:45
Футбол - Купа на конфедерациите: Камерун - Чили
12:30
Днес на Купата на конфедерациите
13:00
Европейско първенство по минифутбол: Русия - Чехия - финал
14:10
Спортни новини
14:20
Извън играта
14:55
Световна лига по волейбол: Аржентина - България
17:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /2 епизод/
17:30
Студио Футбол
17:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Австралия - Германия пряко предаване от Сочи
19:50
Студио Футбол
20:15
Световна лига по волейбол: Аржентина - България
22:15
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:25
Червената кралица сериен филм /3 епизод/
23:20
Футбол - Купа на конфедерациите: Австралия - Германия
01:05
Европейско първенство по минифутбол: Русия - Чехия - финал
02:05
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Русия
03:50
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:10
24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
Светлина в безкрая документална поредица
11:30
Непозната земя
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
На прицел /п/
18:30
Две ръце на масата филм за Европейското първенство по канадска борба
19:00
Умно село Жажда: Величко Минеков
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:10
Светът е 7 /п/
22:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 7 епизод/п/
00:30
Потребителската кошница /п/
01:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
01:30
България днес информационен блок /п/
03:00
Библиотеката /п/
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:00
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:50
Знаете ли, че…

Диема

05:00
“Бойна звезда"Галактика” сериал, сезон 1, /п/
06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 3
07:30
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3, /п/
08:45
Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
В.И.П.” - сериал, сезон 1, /п/
10:50
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 4, /п/
11:50
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20, /п/
12:50
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3
13:50
Закони на войната” - сериал, сезон 2
14:45
В.И.П.” - сериал, сезон 1
15:40
Еър Америка” - екшън-комедия с уч. на Мел Гибсън, Робърт Дауни Младши, Нанси Травис, Тим Томерсън, Маршал Бел, Майкъл Дудикоф и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 4
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20
21:00
Викингите” - сериал, сезон 1
22:00
“Внезапна смърт” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др.
00:15
Викингите” - сериал, сезон 1, /п/
01:15
Еротичен телепазар
03:15
“Национална лотария” /п/
03:45
Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 3, /п/