Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Юни 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
21:30
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:00
Цитати на деня
00:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Аватар: Легендата за Анк” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
“Тайни” - сериал, с. 1, еп. 14
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.54
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.1, еп.68
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 750
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.3 ,еп. 68
21:30
Веществени доказателства: Рим” - сериал, с.1, еп.15
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Лонгмайър”- сериал, с.4, еп.6
01:00
Новите съседи” - сериал, с. 1, еп.17
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 631

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп. 3, 4
08:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.11
09:15
“Пропукване” - криминален, драма, мистерия (САЩ, 2007)
11:45
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.5,6
13:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.12
14:45
“Сътворение” - драма, исторически, биографичен
17:00
“Сърфист” - комедия (САЩ, 2008), режисьор - С.Р. Биндлер
19:00
“Маската на властта” - драма (САЩ, 2011), режисьор
21:00
Убийство по учебник” - драма, криминален, трилър
23:30
Подземен свят” - екшън, ужаси, фентъзи, трилър (САЩ, Германия, Великобритания, Унгария, 2003)
02:00
“Оглупели от любов” - комедия, драма, романтичен, САЩ

Bulgaria ON AIR

05:00
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Полицейски войни - криминален сериал /п./
12:30
Светът отвътре - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
14:30
Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Довереникът - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Дивото зове - приключенски сериал, семеен
21:30
Новините ON AIR
22:10
Време за кино класика: Свой сред чужди, чужд сред свои - екшън,Русия, 1974 г.; режисьор: Никита Михалков; в ролите: Юрий Богатирьов, Александър Кайдановски
23:50
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
00:40
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
01:40
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./
04:00
Колела /п./
04:30
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./

FOX

05:10
Татенце - четвърти сезон, еп. 16
05:35
Татенце - четвърти сезон, еп. 17
06:00
Търси се мъж - втори сезон, еп. 6
06:50
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 5
07:15
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 6
07:45
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 7
08:10
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 8
08:40
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 6
09:35
Татенце - четвърти сезон, еп. 16
10:05
Татенце - четвърти сезон, еп. 17
10:30
Обвързани - пети сезон, еп. 9
11:00
Обвързани - пети сезон, еп. 10
11:30
Американска съпруга - първи сезон, еп. 7
11:55
Американска съпруга - първи сезон, еп. 8
12:25
Без пукната пара - първи сезон, еп. 9
12:50
Без пукната пара - първи сезон, еп. 10
13:20
Танцовата битка на Аби - сезон 1, еп. 7
14:15
Майк и Моли - първи сезон, еп. 17
14:40
Майк и Моли - първи сезон, еп. 18
15:10
Кристела - първи сезон, еп. 1
15:40
Кристела - първи сезон, еп. 2
16:05
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 7
16:35
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 8
17:05
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 9
17:30
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 10
18:00
Татенце - четвърти сезон, еп. 18
18:30
Татенце - четвърти сезон, еп. 19
19:00
Обвързани - пети сезон, еп. 11
19:30
Обвързани - пети сезон, еп. 12
20:00
Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
20:30
Майк и Моли - първи сезон, еп. 20
21:00
Бавачката Макфий - игрален филм
22:55
Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 2
23:55
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 7
00:50
Обвързани - пети сезон, еп. 11
01:20
Обвързани - пети сезон, еп. 12
01:45
Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
02:10
Майк и Моли - първи сезон, еп. 20
02:40
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 7
03:05
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 8
03:30
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 9
03:55
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 10
04:20
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 7

Kino Nova

05:45
“Круиз към щастието: Австралия” - романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер и др., /п/
07:45
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 16
11:00
“Круиз към щастието: Сицилия” - романтичен филм с уч. на Джесика Боерс, Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер и др.
13:00
Ловци на духове 2” - екшънкомедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, Ърни Хъдсън, Ани Потс, Питър Макникъл, Джейсън Райтмън и др.
15:15
“Игрите на глада: Сойка-присмехулка - Част 2” - приключенски с уч. на с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчърсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Уди Харелсън, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др., /п/
18:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4
19:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
21:00
“Роки 3” - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др.
23:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 16, /п/

NOVA

05:20
Подли камериерки"- сериен филм, сезон 1
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Моята карма"(премиера)- сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 - “Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6
22:00
Новините на NOVA
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
“Кодекс на убийството” - сериен филм, сезон 1
00:30
Д-р Хаус” - сериен филм, 8 сезон
01:30
Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6 /п/
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
03:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

БНТ 1

05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц. Георги Лозанов
10:30
Здравето отблизо/най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Дързост и красота тв филм /3964 и 3965 епизод/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Цезар трябва да умре игрален филм /Италия, 2012г./, режисьори: Паоло и Виторио Тавиани, в ролите: Антонио Фраска, Хуан Дарио Бонети, Винченцо Гало и др.
13:50
Телепазарен прозорец
14:05
Днес и утре
14:30
Туристически маршрути /п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Дивия Франк в Африка документална поредица /5 епизод/
17:25
Светът е 7 обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Хотел “Музика”
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:05
Виж БиБиСи: “Запознайте се със семейство Тръмп” документален филм /Великобритания, 2016г./
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на Томи Смит /саксофон/ и Биг бенда на БНР - YES and NO Фестивал “JAZZIT”
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Шерлок 4 сериен тв филм /4, последен епизод/п/(12)
03:15
Виж БиБиСи: “Запознайте се със семейство Тръмп” документален филм /п/
04:05
Дивия Франк в Африка документална поредица /5 епизод/п/
04:50
Дързост и красота тв филм /3964 и 3965 епизод/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
14:45
Очарователни погледи от Китай /п/
14:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
15:25
Три алюра документална поредица, Португалия /8 епизод/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3970 и 3971 епизод/
18:45
Светът на Япония Дегустатори на суши /5 епизод/
18:50
Пътешествия документална поредица /п/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Шифт
20:15
Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /4, последен епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Извинявай, ако те нарека Любов игрален филм /Испания, 2014 г./, режисьор Хоакин Ламас, в ролите: Палома Блойд, Даниеле Лиоти, Ирене Монтала и др.
00:10
Потребителската кошница /п/
00:15
България новини /п/
00:45
Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /4, последен епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:15
Концерт на Оркестъра на Българското национално радио произведения на Йоханес Брамс и Пьотр Илич Чайковски, диригент Давид Райц /п/
04:35
Красотата на природата Пролет на остров Якушима /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - обзорна програма
07:55
Пътят към Русия магазинно предаване /22 епизод/
08:20
Две ръце на масата филм за европейското първенство по канадска борба
08:50
Как се прави? документална поредица /37 епизод/
09:15
Аз съм…
09:30
Футбол - Купа на конфедерациите: Мексико - Нова Зеландия
11:15
Футбол - Купа на конфедерациите: Камерун - Австралия
13:00
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
14:15
Спортни новини
14:25
Световна лига по волейбол: Аржентина - България
16:25
Как се прави? документална поредица /38 епизод/
16:50
Футбол: Световно първенство за юноши до 20 г. - финал репортаж
17:10
Европейско първенство по минифутбол: Румъния - Чехия - полуфинална среща
18:15
Футбол - Купа на конфедерациите: Русия - Португалия
20:00
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Цезар трябва да умре игрален филм /Италия, 2012г./, режисьори: Паоло и Виторио Тавиани, в ролите: Антонио Фраска, Хуан Дарио Бонети, Винченцо Гало и др.
23:15
Супер сериите предаване за фитнес
23:45
24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост
01:35
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Русия
03:30
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
05:15
Футбол - Купа на конфедерациите: Русия - Португалия

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:00
Знаци по пътя Режисьорът Иван Павлов
11:30
Знаете ли, че… /п/
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:05
Бразди /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:05
Концерт на Томас Ганш /Австрия/ с участието на Александър Деянов-Скилър и Биг Бенд на БНР с диригент Антони Дончев
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 София/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:10
Светлина в безкрая документална поредица /п/
05:20
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3
07:30
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3, /п/
08:45
Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 4, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20, /п/
13:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3
13:50
Закони на войната” - сериал, сезон 2
14:50
В.И.П.” - сериал, сезон 1
15:45
“Бързи и яростни: Токио Дрифт” - екшън с уч. на Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Линда Бойд, Браян Гудман, Натали Кели, Ники Грифин и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 4
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20
21:00
Викингите” - сериал, сезон 2
22:00
“Наказателят” - криминален екшън с уч. на Томъс Джейн, Джеймс Карпинело, Лора Харинг, Уил Патън, Бен Фостър , Джон Пинет, Еди Джемисън и др.
00:30
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:00
Еротичен телепазар