Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 24 Юни 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Бразди Предаване за земеделие
13:30
Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел спасов и Милен Иванов
14:30
Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
15:30
Спящата красавица детски игрален филм /Чехия, 2006г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Марика Шопоска, Даниел Волни, Хана Вагнерова и др.
16:30
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
17:30
Студио Футбол Коментарно спортно предаване
17:50
Футбол: Купа на Конфедерациите: Мексико - Русия пряко предаване от Казан
19:50
Студио Футбол Коментарно спортно предаване
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Шоуто на Канала развлекателно предаване
21:45
Посещението на един инспектор игрален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Айлинг Уолш, в ролите: Дейвид Тюлис, Миранда Ричардсън, Кен Стот и др.
23:15
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Голямото рок междучасие /1 брой/п/
00:55
Футбол - Купа на Конфедерациите: Нова Зеландия - Португалия /запис/
02:40
Градчето “Сидер Коув” тв филм /19 епизод/п/
03:35
Дойче веле: Шифт /п/
03:50
Туристически маршрути /п/
04:15
Малки истории /п/
05:15
Бразди /п/
05:45
Иде нашенската музика /п/
07:10
Зелената линейка /най-доброто/ Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
14:00
Масово чудо /Иван Павлов на 70 години/ игрален филм /България, 1981г./, режисьор Иван Павлов, в ролите: Димитър Ганев, Рут Спасова, Константин Димчев, Георги Стефанов, Стоян Стоев и др.
15:20
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Бадинера” /2002г./, режисьор Драгомир Шолев “Кръпка” /2012г./, режисьор Милена Симеонова “Весел Дрипльо” /2013г./, режисьор Йоана Александрова “Хабитат” /2013г./, режисьор Ина Георгиева “Инцидент” /2014г./, режисьор Димитър Велев “Само моя” /2015г./, режисьор Йоана Атанасова
15:50
Кой се страхува от Юлия Кръстева? документален филм на Искра Ангелова
17:15
Студио Футбол Коментарно спортно предаване
22:35
По света и у нас Информационно предаване
22:50
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
23:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Чили - Австралия /запис/
01:35
Градчето “Сидер Коув” тв филм /20 епизод/п/
02:20
Отблизо с Мира Добрева /п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/

БНТ 2

07:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
07:30
Туризмът №1: Златни пясъци - недописана приказка /БНТ 2 Варна/п/
08:00
Земята е само една Да направим почвата здрава /п/
08:15
Виенското колело тв новела на Евровизия /п/
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт /п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Извинявай, ако те нарека Любов игрален филм /п/
16:00
Хайдн и малкият Ото концерт под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на актьорите Герасим Георгиев - Геро и Теодор Елмазов
16:55
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 11 епизод
17:20
Съвременници: “Хляб от бронз” документален филм
17:50
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 7 епизод/п/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Днес и утре
20:30
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 8, финален епизод/
22:30
Ново 10+2 музикална класация
23:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:30
България новини /п/
01:00
Шамар на непознат игрален филм /Канада, 2013 г./, режисьор Кристос Саурлигас, в ролите: Джеси Камачо, Алекс Харауч, Лорин Падолина, Джаа Смит-Джонсън, Ерика Дойчман, Андрю Фарар и др. (16)
02:15
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
02:45
Панкастик /Унгария/ и Михаил Врублевски Трио /Полша/ Международен джаз фестивал Банско 2016 /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
04:10
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:40
Америка днес /п/
05:40
Часът на зрителите /п/
06:10
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /9 епизод/
06:40
Съвременници: “Хляб от бронз” документален филм /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Пътят към Русия магазинно предаване /22 епизод/
07:35
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /21 епизод/
08:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /2 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
10:45
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
12:30
Днес на Купата на конфедерациите
13:00
Световна лига по волейбол: Аржентина - България
15:00
Спортни новини
15:10
24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост
17:00
Пътят към Русия магазинно предаване /22 епизод/
17:30
Студио Футбол
17:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Нова Зеландия - Португалия пряко предаване от Санкт Петербург
19:50
Студио Футбол
20:30
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
21:45
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Извън играта
22:30
Футбол - Купа на конфедерациите: Мексико - Русия
00:15
Европейско първенство по минифутбол: Русия - Чехия - финал
01:25
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Русия
03:05
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзорно предаване
03:55
Футбол - Купа на конфедерациите: Мексико - Русия
05:45
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
07:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
08:00
По света и у нас
09:00
Ангелогласно детство документален филм за Детския радиохор
09:50
Светлина в безкрая документална поредица
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
Лековитото злато на България документален филм
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Игрек 17 игрален филм /1972 г./, режисьор Вили Цанков, оператор Венец Димитров, в ролите: Иван Кондов, Йозеф Блаха, Доротея Тончева, Анани Явашев, Явор Милушев, Георги Георгиев-Гец, Георги Калоянчев, Богомил Симеонов, Жана Стоянович и др.
14:40
Зомбриела тв новела на Евровизия
15:00
[Детски етно фестивал “Децата на Балканите - с духовност в Европа”] концерт /1 част/
16:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
16:30
Плюс това
17:30
Бразди
18:00
Потребителската кошница
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:30
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 8, финален епизод/
22:30
Циклопът /операторът Венец Димитров на 80/ игрален филм /1976 г./, по едноименния роман на Генчо Стоев, режисьор Христо Христов, оператор Венец Димитров, в ролите: Михаил Мутафов, Невена Коканова, Пенка Цицелкова, Никола Дадов и др.
00:10
По света и у нас
00:25
Шоуто на Канала
01:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:25
Плюс това /п/
03:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
03:55
История.bg 135 г. от рождението на Георги Димитров /Димитровската конституция/п/
05:00
Непозната земя /п/
05:30
Часът на зрителите /п/