Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Юни 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3968 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Пиксел Пинки 2 анимационен филм /11 епизод/
13:40
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство 2 тв филм /10 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки компании със световно значение
16:55
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /15 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:40
Студио Футбол Коментарно спортно предаване
20:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Първи полуфинал пряко предаване от Казан
22:50
Студио Футбол Коментарно спортно предаване
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /41 епизод/(12)
00:20
Футбол - Купа на Конфедерациите: Първи полуфинал /п/
02:05
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /14 епизод/п/
02:50
Едно голямо семейство 2 тв филм /10 епизод/п/
03:50
Да открием Германия /п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3968 епизод/п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
13:10
Телепазарен прозорец
13:25
Концерт на Софийската филхармония: Амадеус диригент Светлин Русев, солисти: Светлин Русев/цигулка/, Евгени Божанов/пиано/ и Павел Златаров/цигулка/
14:25
Дойче веле: Шифт /п/
14:40
Светът на Япония: Дегустатори на суши
18:30
Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
03:55
Глухаря тв филм /41 епизод/п/(12)
04:45
Дързост и красота тв филм /3969 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
11:00
Дързост и красота тв филм /3970 и 3971 епизод/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Япония днес /п/
14:30
Световна купа по конен спорт: Прескачане на препятствия пряко предаване от Божурище
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Малки компании със световно значение
17:30
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:05
Виж БиБиСи: “От щабквартирата на Третата световна война” документален филм /Великобритания, 2016г./
01:35
Градчето “Сидер Коув” тв филм /21 епизод/п/
02:20
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /16 епизод/п/
03:10
Япония днес /п/
03:20
Глухаря тв филм /42 епизод/п/(12)
04:10
Дивия Франк в Африка документална поредица /6, последен епизод/п/
04:55
Дързост и красота тв филм /3970 и 3971 епизод/п/
05:40
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Дързост и красота тв сериал /3974 и 3975 епизод/п/
10:45
Инуяша сериен анимационен филм, Япония /8 епизод/
11:10
Пиксел Пинки 2 сериен анимационен филм /10 епизод/
11:35
Знаете ли
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Красотата на природата Река Коза в префектура Уакаяма
14:55
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Дързост и красота тв сериал /3976 и 3977 епизод/
18:45
Светът на Япония Дегустатори на суши /8 епизод/
18:50
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:15
Ликвидация сериен тв филм /3 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
22:15
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 8, финален епизод/п/
00:15
България новини /п/
00:45
Ликвидация сериен тв филм /3 епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 11 епизод /п/
03:40
Очарователни погледи към Китай /п/
03:50
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /10 епизод/п/
04:20
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзорно предаване
08:00
Как се прави? документална поредица /40 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Световна лига по волейбол: Русия - България
11:40
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - обзорна програма
12:30
Днес на Купата на конфедерациите
13:00
Футбол - Купа на конфедерациите: Нова Зеландия - Португалия
14:45
Спортни новини
14:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Мексико - Русия
16:35
Как се прави? документална поредица /41 епизод/
17:00
Футбол - Купа на конфедерациите: Чили - Австралия
18:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Камерун
20:40
Студио Футбол
20:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Португалия - Чили - полуфинална среща пряко предаване от Казан
22:50
Студио Футбол
23:20
Световна лига по волейбол: България - Полша
02:00
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Италия
03:35
Световен рали шампионат: Рали Полша - всичко преди старта
04:10
24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
Аспарух Лешников - светлина и въздишка /120 г. от рождението на певеца/ документален филм /1998 г./
11:55
Потребителската кошница
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Шоуто на Канала /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Ирко и белите мишки тв новела на Евровизия
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:40
Отвъд чертата тв филм /2003 г./, режисьор Илия Добрев, в ролите: Иван Ласкин, Йоана Буковска, Асен Блатечки, Мария Статулова и др.
21:35
Знаеш ли, бедни ми рибарю документален филм
22:30
Бразди /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Асен Пейков - българинът от Рим документален филм
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Нощни птици /п/
05:00
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:50
Малки истории /п/