Архив телевизионни програми

Начало » 2017 » Юни » 30

Програма на телевизиите за 30 Юни 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Николай Кръстев /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Менторът - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Иноватори - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
21:30
Tech Stars - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:00
Цитати на деня
00:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Аватар: Легендата за Анк” анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
“Тайни” - сериал, с. 1, еп. 19
15:00
Премиера:“Италианската булка” сериал, с.1, еп.59
16:00
Премиера:“Клиника край езерото” сериал, с.1, еп. 73
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 755
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Великолепният век: Кьосем” - сериал, с. 1 ,еп. 4
21:30
Веществени доказателства: Рим” сериал, с.1, еп.20
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Престъпления от класа”- сериал, с.5 еп.1
01:00
“Новите съседи” - сериал, с. 1, еп.22
02:30
“Преди обед” /п./
04:40
Опасни улици” - сериал, еп. 636

bTV Cinema

06:00
“Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп. 13, 14
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.16
09:15
" Странични ефекти” - трилър, драма, криминален
11:45
“Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.15,16
13:45
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.17
14:45
“Син под чехъл” - комедия (САЩ 2008)
16:30
Премиера: “Идеалният шеф” драма, мистерия, трилър
18:30
“Номер 42-ри” - драма, биографичен, спортен
21:00
Мис Таен агент 2: Въоръжена и прекрасна” комедия,трилър
23:15
“Дани Колинс " - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьор: Дан Фогелман, актьори - Мелиса Беноист, Джош Пек,Кристофър Плъмър, Боби Канавал,Дженифър Гарнър, Анет Бенинг, Ал Пачино, Арти Ман и др.
01:30
“Всички хубави неща” - драма, уестърн, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Андрю Жарецки, актьори - Райън Гослинг, Кирстен Дънст, Франк Лангела, Даян Венора, Филип Бейкър Хол, Лили Рейб и др.
03:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.17

Bulgaria ON AIR

05:00
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Полицейски войни - криминален сериал /п./
12:30
Светът отвътре - филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
14:30
Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Довереникът - исторически сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Черни коне - сериал, драма
21:30
Новините ON AIR
22:10
Време за кино класика: Робиня на любовта - драма, комедия
23:50
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
00:40
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
01:40
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./
04:00
Колела /п./
04:30
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./

FOX

05:10
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 4
05:35
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 5
05:55
Обвързани - пети сезон, еп. 19
06:00
Принцове под прикритие първи сезон, еп. 3
07:00
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 11
07:15
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 16
07:45
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 17
08:10
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 18
08:40
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 11
09:35
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 4
10:05
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 5
10:30
Обвързани - пети сезон, еп. 19
11:00
Обвързани - пети сезон, еп. 20
11:30
Американска съпруга - първи сезон, еп. 9
11:55
Американска съпруга - първи сезон, еп. 10
12:25
Без пукната пара - първи сезон, еп. 17
12:50
Без пукната пара - първи сезон, еп. 18
13:20
Танцовата битка на Аби - сезон 1, еп. 12
14:15
Майк и Моли - втори сезон, еп. 3
14:40
Майк и Моли - втори сезон, еп. 4
15:10
Кристела - първи сезон, еп. 11
15:40
Кристела - първи сезон, еп. 12
16:05
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 17
16:35
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 18
17:05
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 19
17:30
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 20
18:00
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 6
18:30
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 7
19:00
Обвързани - пети сезон, еп. 21
19:30
Обвързани - пети сезон, еп. 22
20:00
Майк и Моли - втори сезон, еп. 5
20:30
Майк и Моли - втори сезон, еп. 6
21:00
Перфектният мъж - игрален филм
22:55
Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 7
23:55
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 12
00:50
Обвързани - пети сезон, еп. 21
01:20
Обвързани - пети сезон, еп. 22
01:45
Майк и Моли - втори сезон, еп. 5
02:10
Майк и Моли - втори сезон, еп. 6
02:40
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 17
03:05
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 18
03:30
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 19
03:55
Осем прости правила - първи сеозн, еп. 20
04:20
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 12

Kino Nova

05:45
“Момичето с индийския смарагд” - приключенски филм с уч. на Елеоноре Вайсгербер, Щефани Щумп, Омар Ел-Саеди и др., II част
07:45
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 17
11:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4, /п/
12:00
“Коледа с Холи” - семеен с уч. на Шон Ферис, Елоиз Мъмфорд, Даниъл Ерик Голд, Дана Уоткинс и др.
14:00
“Романс по ирландски” - семеен с уч. на Ейдриън Пасдар, Ейми Хуберман, Франк О‘Съливан, Паскал Скот и др.
15:50
“Сватбата на най-добрия ми приятел” - романтична комедия
18:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4
19:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4
21:00
“Роки 4” - екшън
23:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
00:00
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 17, /п/

NOVA

05:20
Подли камериерки"- сериен филм, сезон 1
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
“Моята карма”(премиера)- сериен филм
14:30
“Прости ми”(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6
22:00
Новините на NOVA
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
“Кодекс на убийството” - сериен филм, сезон 1
00:30
“Д-р Хаус” - сериен филм, сезон 8
01:30
“Хавай 5-0” - сериен филм, сезон 6 /п/
02:30
“Законите на съдбата”- сериен филм
03:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо/най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Дързост и красота тв филм /3970 и 3971 епизод/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Не изчезвай игрален филм/ САЩ, 2010г./, режисьор Люк Каздан, в ролите: Бо Бриджис, Миша Бартън, Райън Квантен, Джа Руа и др.
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Япония днес /п/
14:30
Световна купа по конен спорт: Прескачане на препятствия пряко предаване от Божурище
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Малки компании със световно значение
16:40
Дивия Франк в Африка документална поредица /6, последен епизод/
17:30
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:05
Виж БиБиСи: “От щабквартирата на Третата световна война” документален филм /Великобритания, 2016г./
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Рецитал на Петер Бенс /Унгария/ Фестивал “Пиано екстраваганца” 2016
00:20
Денят започва с Култура /п/
01:35
Градчето “Сидер Коув” тв филм /21 епизод/п/
02:20
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /16 епизод/п/
03:10
Япония днес /п/
03:20
Глухаря тв филм /42 епизод/п/(12)
04:10
Дивия Франк в Африка документална поредица /6, последен епизод/п/
04:55
Дързост и красота тв филм /3970 и 3971 епизод/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Дързост и красота тв сериал /3978 и 3979 епизод/п/
10:50
Потребителската кошница /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
14:45
Знаете ли, че…
14:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
15:25
Три алюра документална поредица, Португалия /9 епизод/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Туризмът №1: Светският блясък на Варна /БНТ 2 Варна/п/
18:30
Китай на фокус: “Горска соната” Планината Кинлинг /трета част/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Шифт
20:15
Ликвидация сериен тв филм /5 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Филомена игрален филм /Великобритания, 2013 г./, режисьор Стивън Фриърс, в ролите: Джуди Денч, Стийв Кугън, Мишел Феърли, Барбара Джефорд, Меър Уинингъм и др.
23:50
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Ликвидация сериен тв филм /5 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:00
Филомена игрален филм /п/
04:35
Днес и утре /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/

БНТ HD

06:00
Европейско първенство по минифутбол: финал
07:00
Пътят към Русия магазинно предаване /22 епизод/
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /3 епизод/
08:00
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
08:25
Как се прави? документална поредица /42 епизод/
08:50
Светът на конете предаване за конен спорт
09:05
Световна лига по волейбол: Канада - България
12:00
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Мексико - полуфинална среща
13:45
Световно първенство по плажен футбол репортаж
14:05
Спортни новини
14:15
Аз съм…
14:30
Световна купа по конен спорт пряко предаване от Божурище
16:00
Светът на конете предаване за конен спорт
16:15
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
17:30
Как се прави? документална поредица /43 епизод/
18:00
Посещението на един инспектор игрален филм
19:30
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Мексико - полуфинална среща
21:20
Спортувай предаване за масовия спорт
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Пътешествие до Рая игрален филм /САЩ, Исландия, 2005 г./, режисьор: Балтазар Кормакур, в ролите: Форест Уитакър, Джулия Стайлс, Джеръми Ренър и др.
23:30
Супер сериите предаване за фитнес
00:00
Световна лига по волейбол: Бразилия - България
02:30
24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост
05:30
Световна купа по конен спорт

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
11:30
Знаци по пътя Мими Николова
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:05
Бразди /п/
14:35
Денят започва с Култура /п/
15:50
Светлина в безкрая документална поредица /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:05
Джаз линия: Jazz Connection /Холандия/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 София/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
03:55
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Съдби човешки Ягодовите поля
05:20
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Ларго Уинч " - сериал, сезон 1
07:30
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3, /п/
08:45
“Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
В.И.П.” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 4, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20, /п/
13:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3
13:50
“Закони на войната” - сериал, сезон 2
14:50
В.И.П.” - сериал, сезон 1
15:45
“Терминатор” - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Майкъл Бийн, Пол Уинфийлд, Ланс Хенриксен и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 4
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20
21:00
Викингите” - сериал, сезон 2
22:00
“Наказателят: Военна зона” криминален екшън с уч. на Рей Стивънсън, Доминик Уест, Колин Салмън, Даш Михок, Дъг Хъчисън, Уейн Найт, Джули Бенц и др.
00:10
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
02:30
Еротичен телепазар
04:30
Ларго Уинч " - сериал, сезон 1, /п/