Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 03 Юли 2017 година

БНТ 1

06:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
06:30
Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Васил Върбанов
10:30
История.bg Феноменът Ванга/п/
11:35
Светът на Япония: Дегустатори на суши
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Инуяша анимационен филм /9 епизод/
13:25
Пиксел Пинки 2 анимационен филм /12 епизод/
13:50
Ваканцията на Лили 6-сериен тв филм /България, 2007г./, 1 серия, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Мариана Жикич, Роберт Янакиев, Ирини Жамбонас и др.
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Едно голямо семейство 2 тв филм /12 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /17 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:50
Спортни новини
21:05
Випуск воини игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Алън Хруска, в ролите: Ансън Маунт, Ерика Леерсен, Робърт Вон и др.(12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /43 епизод/(12)
00:20
Денят започва с Култура /п/
01:35
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /17 епизод/
02:20
Едно голямо семейство 2 тв филм /12 епизод/п/
03:20
Глухаря тв филм /43 епизод/п/(12)
04:10
История.bg Феноменът Ванга/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Съвременници: “Етюд за два рояла” документален филм /п/
10:55
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 12 и 13 епизод /п/
11:40
Земята е само една Да направим почвата здрава /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Заместникът тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Семеен бизнес 26-сериен тв филм /Канада, 2009 г./, режисьор Крейг Прайс, в ролите: Ефраим Ерис, Кейт Корбит, Лори Олтър и др. /1 епизод/
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
18:55
Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието
19:25
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:15
Ликвидация сериен тв филм /6 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Ние дискусионно студентско предаване
22:35
Оpera Buffa концерт с участието на Софийската филхармония с диригент Адриен Перюшон и солисти Кирил Манолов, Валентина Куцарова, Михаил Михайлов, Мьонгджу Лий
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Ликвидация сериен тв филм /6 епизод/п/ (12)
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:00
Потребителската кошница /п/
04:30
Земята е само една Лекар на дивите животни /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /22 епизод/
07:35
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
08:00
Спортна треска
09:00
Как се прави? документална поредица /43 епизод/
09:25
Световна лига по волейбол: България - Сърбия
12:00
Световен рали шампионат: Рали Полша - финален етап
13:15
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Футбол - Купа на конфедерациите: Португалия - Мексико, среща за 3-4 място
16:00
Спортна треска
17:00
Как се прави? документална поредица /44 епизод/
17:30
Часът на вълка игрален филм /Канада, 2002г./, режисьор Родерик Джей Прайди, в ролите: Бърт Рейнолдс, Марте Келър, Девин Дъглас Дрюиц и др.
19:00
Световен рали шампионат: Рали Полша - обзорна програма
19:50
Футбол - Купа на конфедерациите:Чили - Германия, Финал
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Червената кралица сериен филм /5 епизод/
22:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Португалия - Мексико, Среща за 3-4 място
01:30
Световна лига по волейбол: Аржентина - България
04:00
Световен рали шампионат: Рали Полша - финален етап
05:15
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Португалия

БНТ World

06:00
Бразди /п/
06:30
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Непозната земя /п/
11:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Светлина в безкрая
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:50
Спортни новини
21:05
Нощни птици
22:05
Светът е 7 /п/
22:35
Знаете ли
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Хляб и зрелища документален филм /България, 2013 г./, сценарист Христо Илиев-Чарли, режисьор Георги Стоев-Джеки
00:25
История.bg Феноменът Ванга /п/
01:25
Още от деня коментарно предаване /п/
02:35
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
03:05
България днес информационен блок /п/
04:35
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
05:35
Съдби човешки: Гарите