Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Юли 2017 година

БНТ 1

06:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
06:30
Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Васил Върбанов
10:30
История.bg Учителя Дънов - наука за живота, който сме изгубили/п/
11:35
Светът на Япония: Дегустатори на суши
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Инуяша анимационен филм /10 епизод/
13:25
Пиксел Пинки 2 анимационен филм /13, последен епизод/
13:50
Ваканцията на Лили тв филм /2 серия/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство 2 тв филм /13 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /18 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /23 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Глухаря тв филм /44 епизод/(12)
00:20
Денят започва с Култура /п/
01:35
Спасителен отряд, Калифорния тв филм /18 епизод/п/
02:20
Едно голямо семейство 2 тв филм /13 епизод/п/
03:20
Глухаря тв филм /44 епизод/п/(12)
04:10
История.bg Учителя Дънов - наука за живота, който сме изгубили/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
10:30
Семеен бизнес сериен тв филм /1 епизод/п/
10:55
Инуяша анимационен филм /9 епизод/
11:20
Пиксел Пинки 2 анимационен филм /12 епизод/
11:45
Европа днес
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Япония днес
15:00
Часът на зрителите /п/
15:30
Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 1 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Семеен бизнес сериен тв филм /2 епизод/
18:25
Светът на Япония Дегустатори на суши /10 епизод/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 12 и 13 епизод /п/
19:20
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
20:00
Днес и утре
20:10
Ликвидация сериен тв филм /7 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Любов и инженерство документален филм
23:35
Концерт на Теодосий Спасов трио Джаз фестивал “Жълтите павета”
00:35
България новини /п/
01:05
Ликвидация сериен тв филм /7 епизод/п/ (12)
01:55
Регионални новини /п/
02:40
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:40
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /11 епизод/п/
04:10
Пътешествия документална поредица /п/
04:40
Днес и утре /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Световен рали шампионат: Рали Полша - обзорна програма
08:00
Спортувай предаване за масовия спорт
08:25
Как се прави? документална поредица /44 епизод/
08:50
Аз съм…
09:05
Световна лига по волейбол: Аржентина - България
11:05
Европейско първенство по минифутбол: Русия - Чехия - финал
12:15
Световна купа по конен спорт
13:45
Спортни новини
13:50
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Португалия
15:30
Футбол - Купа на конфедерациите: Чили - Германия, Финал
17:30
Как се прави? документална поредица /45 епизод/
17:55
Червената кралица сериен филм /5 епизод/
18:50
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /3 епизод/
19:15
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
20:35
Световен рали шампионат: Рали Полша - финален етап
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Почти невинен игрален филм /САЩ, 2003г./, режисьор Карл Франклин, в ролите: Дензъл Уошингтън, Ева Мендес, Сана Лейтън и др. (12)
23:45
Футбол - Купа на конфедерациите: Португалия - Чили - полуфинална среща
02:15
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Португалия
03:45
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
04:15
24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост

БНТ World

06:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
06:30
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Самотният капитан на далечно плаване /актьорът Михаил Мутафов на 70 години/ документален филм /БНТ 2 Варна/
11:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
12:00
По света и у нас
12:30
Плюс това /п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:10
Музика под звездите концерт на Софийската филхармония с диригент Максим Ешкенази /2010 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
История.bg Учителя Дънов - наука за живота, който сме изгубили /п/
01:30
Още от деня коментарно предаване /п/
02:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
03:10
България днес информационен блок /п/
04:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:50
Животът е вкусен /п/
05:45
Малки истории /п/